Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Kak je zdej z tem novim mitonom sp 525. A se ga že da kej dobit v Sloveniji. Al je sploh kak zastopnik za Cagivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vov moj mito :DD

je cena narasla v tem času odkar ga nimaš a ?

sej veš..mito je nepremičnina zarad dveh razlogov...

- ne dela

- s časom mu eksponentno raste cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je cena narasla v tem času odkar ga nimaš a ?

sej veš..mito je nepremičnina zarad dveh razlogov...

- ne dela

- s časom mu eksponentno raste cena

matr ja ...pa se kr ma iste nalepke pa vs stajling je isti haha :D

sam auspuh je zarjavel joj... :D

jest sm ga pa tko gloncou hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je mito rdeč, pa kombinezon tut rdeč pa bel, je verjetno nsr_boy in moj bivši mito

am ... mito je biu rdeč pa meu je pa sm jakno pa kavbojke ucpod ni komplet kombenezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v marčevski reviji motokluba zanimivo :whistle:

hahahaha od hyosunga mašino bojo daliiii nottttt :headbang: zdaj pa je res konec s cagivo... firma že tak bolj boga, s tem modelom pa bojo res uspehi če bo mel hyosungovo mašino :headbang: ravno tolko jih bo na popravilih pod garancijo da firma propade :headbang: pa še ne bojo jih delali v italiji ampak indiji :headbang:

R.I.P. Cagiva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đerislav... za tisoc kilometrou sm porabu 4 kestle benza pa se mal pa litr pa 3 deci ola:D hehe

sam ne jokat k bo ribaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal :kva1: :kva1: :kva1: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha od hyosunga mašino bojo daliiii nottttt :headbang: zdaj pa je res konec s cagivo... firma že tak bolj boga, s tem modelom pa bojo res uspehi če bo mel hyosungovo mašino :headbang: ravno tolko jih bo na popravilih pod garancijo da firma propade :headbang: pa še ne bojo jih delali v italiji ampak indiji :headbang:

R.I.P. Cagiva :worship:

sej prav da so se združli italijani in korejci, sej so tu nekje, lahko bi tej mednarodni organizaciji dali kar skupno ime, isto kot ga ma punk skupina od hozija: pogrešana kvaliteta...haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če not denejo hiyosungovo mašino bo cagiva zgubila vsa ugled in bo dokončno propadla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če not denejo hiyosungovo mašino bo cagiva zgubila vsa ugled in bo dokončno propadla :headbang:

je bil že čas, da se končno pobere :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nek zanima. Zanimam se za nakup Cagive Mito pa me zanima sledeče: kuk tak motor kej pije (l/100km)...na kuk cajta se more kej bat menjat oziroma delat servise pa če se nasplošno rad kvari in če je zahteven za vzdrževanje.Pa prosil bi še če mi lahko poveste ker motor na avtonetu se splača kupit (mito seveda)..Pa upam na objektivna mnenja ne na subjektivna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav dobiš eno tako lepo objektivno mnenje.

Preberi teh 490 strani pa če te bo potem še kej zanimal kar vpraši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!