Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Prav dobiš eno tako lepo objektivno mnenje.

Preberi teh 490 strani pa če te bo potem še kej zanimal kar vpraši :)

hmm mau dost je tega se mi zdi:P...drgač pa kar boste povedali bom hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nek zanima. Zanimam se za nakup Cagive Mito pa me zanima sledeče: kuk tak motor kej pije (l/100km)...na kuk cajta se more kej bat menjat oziroma delat servise pa če se nasplošno rad kvari in če je zahteven za vzdrževanje.Pa prosil bi še če mi lahko poveste ker motor na avtonetu se splača kupit (mito seveda)..Pa upam na objektivna mnenja ne na subjektivna :rolleyes:

pije velik za ta motor hehe velik ola bos stanku* bt mors oz naj bi menu tm na ene 10k KM hihi se kej??? ostale servise pa delas k ti bo kej slo u kur** hehe.... se kej???zanima slucajn???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pije velik za ta motor hehe velik ola bos stanku* bt mors oz naj bi menu tm na ene 10k KM hihi se kej??? ostale servise pa delas k ti bo kej slo u kur** hehe.... se kej???zanima slucajn???

Ja zanima me tut kulku benza pije na 100...pa kuk dnarja pride bat...pa kaj se kej splača na avtonetu pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pije velik za ta motor hehe velik ola bos stanku* bt mors oz naj bi menu tm na ene 10k KM hihi se kej??? ostale servise pa delas k ti bo kej slo u kur** hehe.... se kej???zanima slucajn???

pa kaj si ti nasekan al zadet skos, al pač ne znaš pisat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kerga se ti splača...to bi ja mogu sam vedet! Čim več jih pojdi probat, pa čim bol sprašuj...pomoje tisti ki napiše da je končna 200km/h in take reči je pomoje vsa zjeban kr ga očitno tišči do poda (al pa se sam hvali). konkretn primer je un k ma neke plave poslikave in gre 200 in ma generalno narejeno. Tko de kerga kupi...mojga :worship: (un z velkm avspuhom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kerga se ti splača...to bi ja mogu sam vedet! Čim več jih pojdi probat, pa čim bol sprašuj...pomoje tisti ki napiše da je končna 200km/h in take reči je pomoje vsa zjeban kr ga očitno tišči do poda (al pa se sam hvali). konkretn primer je un k ma neke plave poslikave in gre 200 in ma generalno narejeno. Tko de kerga kupi...mojga :worship: (un z velkm avspuhom)

ne ne ta mi pa res ni ušeč ker je še tastar model...novejši mi je pa mislm da nek tuk lepga da se tu sploh neda opisat z besedami:-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tu me zanima na kuk km se na mitotu menja cilinder če se sploh ga kr sm slišu da ma ful dobr cilinder??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tu me zanima na kuk km se na mitotu menja cilinder če se sploh ga kr sm slišu da ma ful dobr cilinder??

hihi ... to bo reesko znou lepo povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek da se ta tvoja neumna vprašanja sam še stopnjujejo...loh bi kdo kej zbrisal. In ti že cilindr menjuješ in zravn po avtonetu iščeš motor :worship: Pa ful dobr cilindr... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek da se ta tvoja neumna vprašanja sam še stopnjujejo...loh bi kdo kej zbrisal. In ti že cilindr menjuješ in zravn po avtonetu iščeš motor :worship: Pa ful dobr cilindr... :lol1: :lol1:

Kaj pa teb ni jasnu...jst sm prebrau da majo ful dobr cilinder jst nism nč reku da ga bom menju al pa kej ampak sm sm uprašu kdaj se naj bi ga menjalu...kr vrjetnu k kupuješ motor tut gledaš kuk km ma in posledično kaj je blu in kaj ni blu menjanu pomoje a????al kaj ti mislš???tok da niso neumna uprašanja ker nimam dnarja na pretek..pa tut odgovort ti ni treba na njih če ti ne paše al kaj mislš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa teb ni jasnu...jst sm prebrau da majo ful dobr cilinder jst nism nč reku da ga bom menju al pa kej ampak sm sm uprašu kdaj se naj bi ga menjalu...kr vrjetnu k kupuješ motor tut gledaš kuk km ma in posledično kaj je blu in kaj ni blu menjanu pomoje a????al kaj ti mislš???tok da niso neumna uprašanja ker nimam dnarja na pretek..pa tut odgovort ti ni treba na njih če ti ne paše al kaj mislš????

pa kje d fak si to brou... hahaha :lol1: :lol1: :lol1:

kake maš jaoooooooo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi ... to bo reesko znou lepo povedat :D

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa ne more vsega vedet.. ti tud nisi vedo kak pa kaj dok ga nisi kupo pa povprašal malo :) ali kak ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa ne more vsega vedet.. ti tud nisi vedo kak pa kaj dok ga nisi kupo pa povprašal malo :) ali kak ?

če si mislil mene...rodil sem se z znanjem

bravo jst :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa ne more vsega vedet.. ti tud nisi vedo kak pa kaj dok ga nisi kupo pa povprašal malo :) ali kak ?

Hvala usaj enmu k ve zkj smo ljudje na forumu (da se kej naučimo in novega izvemo)...ne pa da se norca delamo ane?? :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben se ne dela norca...sam si res tako stvar prašal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben se ne dela norca...sam si res tako stvar prašal :worship:

ok sorry bom se potrudu pa bom probu brez izpadov...no zdej pa resno a je že kdo menju cilinder pa kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sorry bom se potrudu pa bom probu brez izpadov...no zdej pa resno a je že kdo menju cilinder pa kdaj?

Cilinder bi predvideno naj zdržal 3 menjave batov kar nanese med 40 in 50 tisoč kilometri. To je mišljeno brez raznih ribanj in podobno, pač predvidevanje.

Je pa to zelo relativno, lahko gre rakom žvižgat veliko prej, če si srečko pa lahko morda narediš z njim še veliko več.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa tebe đerko drka??? da neznam pisat? ce misls velike zacetnice pa vejce pa to se mi neda pisat...LOL k da neznas preprd pa iz tega razumet kaj sm mislu cjoooo sej se vid ledina hahaha=P=P=P=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kak je pa z menjavo bata če so še blokade not... potem bi lahko komot delau 20k ? ali več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!