Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Pa kolk nas je pol primorcu...jst osebno poznam 2 z mitoti (jst, edn iz ilirske b.)

Edn je z blizu Ajdovščine...jst sm tui blizu NG ..tko d smo že u 4ih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm hotu sam to napisat veste kva je problem mitotov? ker jih noben noče nove kupt. zato se pa sam stari iz roke v roko prodajajo pa so ze pregovorno sfukani tko da se kr mal v krogu vrti use skup... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne ti meni de so vsi sfukani...jst vem v kašnem stanju je moj in vem kakšno je stanje tistih ki sem jih šel pogledat-ni primerjave :whistle:

Kerga ponosnega lastnika mitota sem srečal danes nekje na sredi REBERNIC, bil je črn (se mi zdi)...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhum hehe s ke pa si ti da ves ke je metoda???

Jah tm živita dva moja sošolca, pa še na gradbeno hodm-bliz metode-ane :rolleyes:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tm živita dva moja sošolca, pa še na gradbeno hodm-bliz metode-ane :rolleyes:

haha a mare pa leka???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk prosim kdo razloži zakaj so vsi kupci ki me kličejo za mitota tko neumni.... :headbang:. Vse kar večino zanima je KONČNA....ludje zgleda da ne vejo da so še druge stvari, pa sej je to 2t ne 4t??? Mamo vsi take probleme?

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad kličejo pa tak sprašujejo 13,14 letni mulci k drkajo na 125ke, k itak vse kar znajo vprašat je končna. O tem, kaj je bat, zavorne ploščice, da je treba menjat verigo pa to, se jim še sanja ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak, to sprašujejo naivni najstniki.. mene tut vsak vpraša kolk je kubikov pa kolk gre.. in valda.. gre 220 tolk kolko je na števcu :D

@fermy.. a te je dež dobil prejle :naughty: :D

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak, to sprašujejo naivni najstniki.. mene tut vsak vpraša kolk je kubikov pa kolk gre.. in valda.. gre 220 tolk kolko je na števcu :D

@fermy.. a te je dež dobil prejle :naughty: :D

ti maš pa tak al tak ološ mitota tak da jim kr povej da tvoja šajtrga nea gre več kot 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a qlql.. ti pa se nič več ne voziš , od ka sn jaz izpit narejo al kaj haha :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, moj ološ mito ni več za na cesto... :D ne.. se rajdam se... samo čez klopce se redko kdaj peljem.... se boma zmenla za en dan, pa šla malo rdeča lepotca okol kazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk prosim kdo razloži zakaj so vsi kupci ki me kličejo za mitota tko neumni.... :headbang:. Vse kar večino zanima je KONČNA....ludje zgleda da ne vejo da so še druge stvari, pa sej je to 2t ne 4t??? Mamo vsi take probleme?

haha sej a ni to fajn?...usazga to zanima pa bojo fotre ze sfehtal da jim kupjo za ostale stvari pa sploh nepogledajo tko da se u izi proda hehe***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej bom poleg naslova na avtonetu napisal ............... KONČNA 200km/h+++++ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej bom poleg naslova na avtonetu napisal ............... KONČNA 200km/h+++++ :yea1:

napiss to pa si zmagu hehehe :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej bom poleg naslova na avtonetu napisal ............... KONČNA 200km/h+++++ :yea1:

ne bi bil prvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, R1 se prodaja od kolega za 2000eur, 2000 letnik...spet bi kmal napisu 200 :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti smao reči kdaj pa grema.. samo meni gre 130 / 135 max :D

moj pa gre 140, tak da ga bom jaz malo šparal te :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm vidu na kriziscu askarceva slovenska ob devetih zvecer cagivo mito rdeco si me lepo pozdravu ce beres.

ce bos se kej okol napis da se mal povohamo

ajd

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm vidu na kriziscu askarceva slovenska ob devetih zvecer cagivo mito rdeco si me lepo pozdravu ce beres.

ce bos se kej okol napis da se mal povohamo

ajd

hihi js biu to=P... ti biu pa na aprili slucajn??? al se motm ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!