Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja!

dej kdaj se cmo kej dobit za kksno turo? :D

Ej kdrkol=) mislm js mam tko velik casa hehe*** ti poslm na prajvt msn pa se tm kej zmenva :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Črnem kalu Cagiva mito rdeče barve z svimi zdolnjimi plastikami v družbi z 4t prjatlm :D Kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam kok se ta mito men smešn zdi...grd je ko prasica :D, sam pa lepo da slovenici hranmo take stare zadeve :worship:

Drgač pa se na prodaja za 600€...

post-12955-1212598908_thumb.jpg

post-12955-1212598985_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak, to sprašujejo naivni najstniki.. mene tut vsak vpraša kolk je kubikov pa kolk gre.. in valda.. gre 220 tolk kolko je na števcu :D

na tak način k čefurji pred iskro... k so Imar Idaha uprašal kok ma na števcu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se sam men zdi, al je res mal čudn, da ma cagiva kompresijsko razmerje samo 7.5 : 1, medtem ko ma aprilia 12 : 1 :unsure:

A je že kdo opazu to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa se zmer bolj gre :D

haha ja :whistle:

fak, če bi to prej vedu... mi sploh neb blo treba podirat mašine :headbang: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ja :whistle:

fak, če bi to prej vedu... mi sploh neb blo treba podirat mašine :headbang: :rolleyes:

a ti si pa mislu da ti je kompresija padla? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si pa mislu da ti je kompresija padla? :whistle:

ja :headbang: :headbang:

:blush:

sej veš... k ti dvakrat zariba... se ti skoz zdi da ti bo zaribal :rolleyes: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :headbang: :headbang:

:blush:

sej veš... k ti dvakrat zariba... se ti skoz zdi da ti bo zaribal :rolleyes: :blink:

je bil pa false alarm na srečo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi zna kdo povedat ke bi lahko kupu verigo pa kok to kej stane??? recimo ne najslabs pa ne najbols??? pa a ce kups novo verigo mors tud zobnike menjat al kako???

Pa ce ma slucajno se kdo ksn nasvet...zadnic sm nasponu ketno k je bla ful odsponana pa sm jo nasponu tko da je mela priblizno 2 cm lufta(nihanje) dons se peljem pa pogledam ketno pa spet ciz odsponana...Problem je pa zdej v tem da je uzadi na roki k mas za sponat ketno ze na maksimumu in nemorm vec nasponat??? kdo ve zakaj je to, pa kaj je za nrdit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketna+zobniki v louisu menda okrog 80 ali 90 €

poceni je za cagivo mito

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi zna kdo povedat ke bi lahko kupu verigo pa kok to kej stane??? recimo ne najslabs pa ne najbols??? pa a ce kups novo verigo mors tud zobnike menjat al kako???

kdo ve zakaj je to, pa kaj je za nrdit??

nabavi v Louisu od D.I.D....

zamenej kr komplet, ketno + zobnike :)

pride ukol 100€ .. 20€ + -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, komplet DID pride okol 90€

more bit 520 oznaka... kok členov ma pa, se pa ne spomnem trenutno :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ketna ma oznako 520...dobil boš daljšo kot jo rabiš, zato ker lahko sam kombiniraš zobnike spred in odzad! Tko de jst sm dau za RK ketno in zobnika cca. 120€...ni vse DID :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi zna kdo povedat ke bi lahko kupu verigo pa kok to kej stane??? recimo ne najslabs pa ne najbols??? pa a ce kups novo verigo mors tud zobnike menjat al kako???

Pa ce ma slucajno se kdo ksn nasvet...zadnic sm nasponu ketno k je bla ful odsponana pa sm jo nasponu tko da je mela priblizno 2 cm lufta(nihanje) dons se peljem pa pogledam ketno pa spet ciz odsponana...Problem je pa zdej v tem da je uzadi na roki k mas za sponat ketno ze na maksimumu in nemorm vec nasponat??? kdo ve zakaj je to, pa kaj je za nrdit??

Ena stvar, ki bi jo lahko nrdil je ta, da bi skrajšal verigo z odvzemom členov...vendar ti to odsvetujem. Rajši nabavi nove ketne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!