Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

zivjo!!

sem nov na forumu in v svetu motorjev....mene zanima glede mitota na kaj naj pazim pri nakupu?pa ce mi lahko poveste cim vec mnenj o vzdrzljivosti tega motorja(kok rad zariba pa kok je treba bat pa ketno pa gume ....pa ostalo menat).

pa a mi lahko kdo pove kok je tak motor kej zejn??jst bi rad 00 letnik pa me zanima kok je tak letnik pa dobro ohranjen res vreden??

pa kje bi lahko ksnga dobil__

hvala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo s5 jest :>> za tist cudn zvok je baje frend najdu resitev.... zamenjat lezaje ... ce je to res a kdo ve slucajno kolk bi to prislo dnarja ?? z delom vred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo!!

sem nov na forumu in v svetu motorjev....mene zanima glede mitota na kaj naj pazim pri nakupu?pa ce mi lahko poveste cim vec mnenj o vzdrzljivosti tega motorja(kok rad zariba pa kok je treba bat pa ketno pa gume ....pa ostalo menat).

pa a mi lahko kdo pove kok je tak motor kej zejn??jst bi rad 00 letnik pa me zanima kok je tak letnik pa dobro ohranjen res vreden??

pa kje bi lahko ksnga dobil__

hvala .)

naredi tako kot jast... s seboj pripelji nekoga ki se spozna na take zadeve:> ti ga pa lepo poslusej pa si zadeve zapomni za naslednjic :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ležaj pride 5k, s tem da do njega prideš moraš raskopat celo mašino ;). Se pa jst nebi hecov z slabim ležajem ker ti lahko ribne motor :P

Seveda spet uprašanje če ma tvoj kolega prav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam sta 2 ležaja, tko da je skup ene 10k (vprašanje al vzameš original al kake druge) + še vsa tesnila, olje,.. Je pa precej dela za razkopat mašino .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo slucajno ve kok pridejo lamele pa potisni lezaj pa vilce v menjalniku?prosm ce cimprej pove tist k ve,hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kdo mogoce bl spozna kok je naprimer vreden cagiva mito k je v menjalniku ola zmankal pa sej veste kaj nardi.prosm za hitr odgovore k bi rd en kupu pa ne bom cudn izpadu.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve ce se da dobit enojni zic za mitota Evo carbon fibre al pa karkol?? a bi blo bols da se enga obicnga predela ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ma mito original spredn zobnik?(letnik 95)

...če me spomin ne vara ma 14 spredej pa 41 zadej .)

Aja pa jz mam še zmer oba zobnika za oddat 13 spreden pa 39 zaden,nista glih nova,sam sta še dobra....jih je že kr dost iz tuki reklo da jih pride iskat,pa še zmer noben ni izrazil želje .) ....kdor mi da ta prvi za enga Uniona jih dobi :grim

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je ze komu zgodil to? su sm na benzo, natankam, obrnem kljuc in stisnem start in k da ni nc, cist nc. sm mislu da je akumulator prazen al pa da se je zicka staknila dol pa probam luci pa zmigavce pa use lepo dela. Pol pa porinem motor pa uzge in pol naslednic mi dela start, pol cez neki casa k probam spet ne. A slucajno kdo ve kaj bi blo lahko to? cudn mi je da enkrat ga zalaufa enkrat pa sploh nc ni, k da nebi mev akumulatorja.

lp

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa Italijan.

Isto naredi meni alfa če jo preveč tiščim potem pa za par minut ugasnem.

Lahko da se ti kakšen elektronski del preveč segreje, pri avtu smo ugotovili da se to dogaja ker mi manjka cev ki vodi hlajenje do alternatorja.

Sicer pa skrbno preglej vso napeljavo.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa Italijan.

Isto naredi meni alfa če jo preveč tiščim potem pa za par minut ugasnem.

Lahko da se ti kakšen elektronski del preveč segreje, pri avtu smo ugotovili da se to dogaja ker mi manjka cev ki vodi hlajenje do alternatorja.

Sicer pa skrbno preglej vso napeljavo.

aha se prav pol ni panike da mi zjutri mrzu nebi uzgau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a mogoče kdo ve kje se da dobit žmigovc (smerokaz) za mitota?

ti dej od tomosa gor k so tamali pa se ful hudi :OK: jest mam zadnja dva nova od tomosa.dobis v trgo avto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a mogoče kdo ve kje se da dobit žmigovc (smerokaz) za mitota?

mam jest dva malo manjsa kot original pa se carbon imitacija je :> za vec info pa PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk...dejte mi neki povedat!!

Kok vaše cagive pijejo?k pomoje tak motor more dost...pa kok so kej ketna al pa gume pa zobniki..pa dejte prosm še kej tazga naštet...kar je pomembn...

pa prosm za realne informacije brez nalaganja....

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk...dejte mi neki povedat!!

Kok vaše cagive pijejo?k pomoje tak motor more dost...pa kok so kej ketna al pa gume pa zobniki..pa dejte prosm še kej tazga naštet...kar je pomembn...

pa prosm za realne informacije brez nalaganja....

tnx

men žre če jo dober žgem tja tut do 7,5 če jo pa ne pa 6.sam mam 160ccm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@weerus preber si celo temo (ja vseh 50 strani) pa boš mel vse informacije ki jih boš rabu.

to mas pa prov :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je ze komu zgodil to? su sm na benzo, natankam, obrnem kljuc in stisnem start in k da ni nc, cist nc. sm mislu da je akumulator prazen al pa da se je zicka staknila dol pa probam luci pa zmigavce pa use lepo dela. Pol pa porinem motor pa uzge in pol naslednic mi dela start, pol cez neki casa k probam spet ne. A slucajno kdo ve kaj bi blo lahko to? cudn mi je da enkrat ga zalaufa enkrat pa sploh nc ni, k da nebi mev akumulatorja.

lp

Poglej za vsak slucaj varovalko....to je men na RS-ki se zgodl...zmiguci pa luci vse je delal sam prdnt ni hotla .) Oz je prdnla takrat ko se je zicka spet skupi dala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej za vsak slucaj varovalko....to je men na RS-ki se zgodl...zmiguci pa luci vse je delal sam prdnt ni hotla .)  Oz je prdnla takrat ko se je zicka spet skupi dala .)

Kasna varovalka? Kje pa se nahaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!