Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ne tamladi niste zanč... sam se pa radi pretirano pohvalte s kšno dogodivščino ki zaradi malenkostne olepšave dobi nerealen pomen... pa nima veze s kašnmu motorjam primerjaš pa kok je blo ljudi gor al je mev prikolco al ne... dejstvo je da če bi biv en na cbr 600 pa da bi se z dirkaškmu namenom gor pelov da ga ti nebi vidu več ko 2 ovinka. pa ne govorim da slabo vozš alpa krkol sam enostavno ni možn lovit enga s tok močnejšmu motorjam...

tko da... drugič napiš sm se ful dobr na ride pelov pršu do roba gume in na koncu sm biv ful zadovoln... boš dobu lepši odziv kot če napišeš kok si bistveno bolših motorjov prehitu... :winkiss:

no fantje...ful sm se dobr na ride pelou pršu čist do roba gume d jo je kr rascufal in ful sm biu zadovoln ...tud zato kr sm HONDI UŠOU :D :D

a bo zdej bolš zvenel? drugič pa ne kuj popluvat vsepovprek

pa drgač tle tisti k smo iz gorenjske...kam se kj na ride odpravlate z 125kami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na cesti na ridah kr tak gume pobira da jih razcufa :blink: In to na cagivi s cca. 25 konji :blink: kakšne gume pa voziš :blink:

"d jo je kr rascufal" hmmm

daj prilepi sliko, da vidimo :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bila taka sila ko je bežal pred hondo in mu je zato razcefral gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje...ful sm se dobr na ride pelou pršu čist do roba gume d jo je kr rascufal in ful sm biu zadovoln ...tud zato kr sm HONDI UŠOU :D :D

a bo zdej bolš zvenel? drugič pa ne kuj popluvat vsepovprek

pa drgač tle tisti k smo iz gorenjske...kam se kj na ride odpravlate z 125kami

spet si olepšov in dodal nerealne stvari ;) odziv pa sam vidš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hondi je bil en sam voznik

matr ste pametni :angry:

greva midva probat če me zadi pustiš :D

pa nism glih top top rejcr.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje...ful sm se dobr na ride pelou pršu čist do roba gume d jo je kr rascufal in ful sm biu zadovoln ...tud zato kr sm HONDI UŠOU :D :D

a bo zdej bolš zvenel? drugič pa ne kuj popluvat vsepovprek

pa drgač tle tisti k smo iz gorenjske...kam se kj na ride odpravlate z 125kami

razcafrou ja :D

še na 600ss na cesti ne morš gum razcafrat, ti si jo pa z 125ko :D

svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje...ful sm se dobr na ride pelou pršu čist do roba gume d jo je kr rascufal in ful sm biu zadovoln ...tud zato kr sm HONDI UŠOU :D :D

a bo zdej bolš zvenel? drugič pa ne kuj popluvat vsepovprek

pa drgač tle tisti k smo iz gorenjske...kam se kj na ride odpravlate z 125kami

Kačje ride, so od vasi Planine, pa do vrha dolge med 1-2km :) če si ga čakal pol munute, pa si peljal povprečno 80, pa negre tolk skozi vse ovinke,...

bi se on moral peljat cca. 50, tut po ravninah, tko da če se mu res ni dal, čist možn... sam ne govort, da se je trudu tebe lovit.... k čene druzga te na 2 ravninah ujame...

Drugače pa če bi rad dokazal, da si med boljšimi, klikni uporabnika z imenom P182, pa če mu bo ratal vse ovinke po svojem pasu zvozt, mislm, da nimaš šans, da bi ga prehitel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride, so od vasi Planine, pa do vrha dolge med 1-2km :) če si ga čakal pol munute, pa si peljal povprečno 80, pa negre tolk skozi vse ovinke,...

bi se on moral peljat cca. 50, tut po ravninah, tko da če se mu res ni dal, čist možn... sam ne govort, da se je trudu tebe lovit.... k čene druzga te na 2 ravninah ujame...

Drugače pa če bi rad dokazal, da si med boljšimi, klikni uporabnika z imenom P182, pa če mu bo ratal vse ovinke po svojem pasu zvozt, mislm, da nimaš šans, da bi ga prehitel....

ne rabi klikat nobenih p182 pa neki super duper racerjev na upičku mater navitih motorjev...

samo enga ne čefurja (ne čefurja, da se upa čez ovinke peljat) z 600 ccm motorjem, pa da ga upa nad 7000rpm spravt pa je to to...

ti đoni pa ne govort da ni res... sm meu rsko odprto pa verjem da je šlo bolj k tale tvoj jajc, pa smo ga na polno vozil pa sm mislu da gre k burja, ampak ko se vsedeš na 600ccm vidš kaj je to stroj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri potemtakem kar si napisal te bom klical čefur :)

saj je upravičeno ne? po ravninah ga goniš na ovinkih si pa bolj malo...ravninski stiskač a.k.a. ćifur

lp&rtm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride, so od vasi Planine, pa do vrha dolge med 1-2km :) če si ga čakal pol munute, pa si peljal povprečno 80, pa negre tolk skozi vse ovinke,...

bi se on moral peljat cca. 50, tut po ravninah, tko da če se mu res ni dal, čist možn... sam ne govort, da se je trudu tebe lovit.... k čene druzga te na 2 ravninah ujame...

Ja mogoče se je pa tisti tip z CBR-ko se ustavu na the ovinku pa kšno reku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri potemtakem kar si napisal te bom klical čefur :)

saj je upravičeno ne? po ravninah ga goniš na ovinkih si pa bolj malo...ravninski stiskač a.k.a. ćifur

lp&rtm :P

joj ne morš nehat a :P

ej a boš dans na noč na vrhnik pršu? jst grem sam kolkor zgleda bo bolj ološ :BUA: vreme pa še baje so in fredy miller pa murko :SS :SS večje katastrofe nebi moglo bit... no tist bend ko je vmes pa moj sošolc igra zato pač gremo tja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fredi & murko..... :worship: pejte si to pogledat...

n veš a bi se joku al smeju ... no ja neki bo že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje...ful sm se dobr na ride pelou pršu čist do roba gume d jo je kr rascufal in ful sm biu zadovoln ...tud zato kr sm HONDI UŠOU :D :D

a bo zdej bolš zvenel? drugič pa ne kuj popluvat vsepovprek

pa drgač tle tisti k smo iz gorenjske...kam se kj na ride odpravlate z 125kami

S tabo nikamor :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. če oni na 600 je mogo tud gumo menjat.. ko je do roba pa razčefukau itd... :) vsi majo tam iste težave :P po RIDAH :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jest mam se en na pol narejen pokrov za zadn zic za mitota... mislm, samo zgorn del je, pa nepobrusen pa nepobarvan.

ce ga kdo hoce ga dam za pir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pluvate čez ubozga johna srno :D Mož se pač rad pohvali :worship: In da sta murko in miler mela mitote je pa tut novica leta :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!