Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

zakaj mito?

zato k je hitrejsi od MX, pa lepsi, pa bolj udoben, pa lepsi zvok, pa boljsi nasploh. pa ni niti mal podobn anduru, suprmotu al pa cross

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem na drugih forumih in KOT PONAVADI aprilia VS. cagiva in vsak hvali svoje. Sprobal sem ze odprto in zaprto RS 125 in zaprta je res v kurcu. Odprta je pa zgodba zase.

Sicer pa...odprta aprilija naj bi realno letela 160 na uro medtem ko gre cagiva pa 175.

Teh 15 km/h pa po mojem res ni pomembno.

Seveda sem sedaj govoril o Aprilii RS 125 in ne o MX.

Kaj mi bolj pase: SM ali SS. Rad bi se hitro peljal vendar tu pa tam naredil ksn wheelie al pa stopie.

Pa tut crossa ze imam tako da po mojem bi se kar lepo za SS odlocil samo se vedno nekako nisem siguren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašno butasto vprašanje. Kako nej bralci foruma vedo kaj teb bol leži al enduro al supersport, jao kaj se vse da tle prebrat. Kup kar se ti bolš vozi, je res se teško odločet pri tako "podobnima" motorjema, prešvoh ti bosta itak oba ratala.

Mislem fak... kaj naj kupem helihopter al gliser.. nasvet, ne morem se odločet, NUJNO!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašno butasto vprašanje. Kako nej bralci foruma vedo kaj teb bol leži al enduro al supersport, jao kaj se vse da tle prebrat. Kup kar se ti bolš vozi, je res se teško odločet pri tako "podobnima" motorjema, prešvoh ti bosta itak oba ratala.

Mislem fak... kaj naj kupem helihopter al gliser.. nasvet, ne morem se odločet, NUJNO!!!!!!!!!

helikopter!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašno butasto vprašanje. Kako nej bralci foruma vedo kaj teb bol leži al enduro al supersport, jao kaj se vse da tle prebrat. Kup kar se ti bolš vozi, je res se teško odločet pri tako "podobnima" motorjema, prešvoh ti bosta itak oba ratala.

Mislem fak... kaj naj kupem helihopter al gliser.. nasvet, ne morem se odločet, NUJNO!!!!!!!!!

SLUCAJNO NISEM OMENIL DA BI SE RAD HITRO PELAL in DA BI VCASIH KAKSNO PIZDARIJO NAREDIL.

Za nepismene!!!!!

V tem primeru da se razlozim:

Hitro:150km/h

pizdarija: po sprednjem, zadnjem kolesu

Obe obliki mi lezita....rad sedim vzranano in rad sem cisto zvit pod sipco. Tako da kot si sam opazil SE NITI SAM nemorem odlocit kaj mi je bolj usec.

In ne...nikakor ni nujno da mi bosta postala preslaba. Bos rekle da lahko vsak lastnik Cagivo Mito izkoristi 100%? Dvomim.

nisem prosil za tako pametovanje. Prosil sem za mnenje....ce mi bo zal ce se odlocim za Aprilio MX namesto za Cagivo Mito in ce ima kdo izkusnje iz OBEH motorjev.

Tako da si tak nepotreben komentra VTAKNI nekam.

Zadost?

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak zakaj helihopter, jst uživam v obojem in plavanju in letenju. Zato ne se HECAT in naj kdo ki ima res iskušnje z obema napiše kaj naj raje kupim, ker sam pri sebi se absolutno ne morem odločit. Itak pa vem da helihopterja ne bom nikoli izkoristu 100%, pa še ko letiš hitro nimaš časa opazovat če te kašna pička gleda... med tem ko čoven lahko direkt pred nudistično plažo parkiraš in začneš malo žmigat ;)... Pa še tko je, če narediš s čovnom kako pizdarijo dobro izpade, pač mal poskočiš ob kak val... Če pa s helihopterjem si ga pa oreng najebu :D... DEJTE RES MI SVETOVAT, K SEM ČIST ZGUBLEN NAKONC SI BOM ŠE TOVRNJAK KUPU IZ OBUPA

Sicer pa veš kako je to, takšno kot je vprašanje tak je odgovor. In moj odgovor je oreng glup :D

Sej vem Koci da si boš dal duška pa vse to pobrisu, sam kdaj pa kdaj se pa ne morem zadržat.... Aja poznam saj 2 k sva mitota izkoristla, jst pa koci, več jih pa ne poznam tko dobro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa js sm tud cagivo(supercity125) ne sam 100% ampk 200% izkoristu...pustim vse vs z mitoti kjer koli po ovinkih!!...kao neki racerji :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil johndir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa js sm tud cagivo(supercity125) ne sam 100% ampk 200% izkoristu...pustim vse vs z mitoti kjer koli po ovinkih!!...kao neki racerji :trance_33_sleep:

to bi pa res rad vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj res bl tško k mam zdj že gixerja

drgač pa MITO JE KURAC ...aprilia je velik bolš glede vzdržlivosti, lege na cesti in pospeškov...sm z vsakmu od teh naredu po 7k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa js sm tud cagivo(supercity125) ne sam 100% ampk 200% izkoristu...pustim vse vs z mitoti kjer koli po ovinkih!!...kao neki racerji :trance_33_sleep:

Saj tebi še honda 600CBR ni kos, če se js prow spomnem...kaj bi pole šele mi "mito raceri" bli. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mord si pa Gizmota spustu :P :whistle:

nene je blo napisano CBR 600f (takrat), tko da... :whistle:

sej nerečm, da dobr ride odpelm... sam sory eno 125ko pa že dol pustim, če ne druzga na ravnini :) med the ovinkom in naslednjim :) unim dolgim levim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa js sm tud cagivo(supercity125) ne sam 100% ampk 200% izkoristu...pustim vse vs z mitoti kjer koli po ovinkih!!...kao neki racerji :trance_33_sleep:

ziher nas pustiš, v oranju njiv namreč, z đondirom je lahko orat :worship: z supercity si ti pustu mitota na ovinkih ja :lol1: da nimaš ti kakega manjvrednostnega kompleksa v hlačah....zato se lepo ugasni in nehaj smetet tu notri, ker drugače bodo sankcije !!!

zdaj naprej pa stick to the topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdu sm pa eno vmesno varianto.

ZElo navit Supermoto ( HARD ENDURO s supermoto opremo ).

V tem primeru pride v postev Honda HM 125.

sam po mojem kot je ze nekdo omenil si bom omislil eno bolj poceni Cagivo ker brez hitrosti nemorem in enega bolj poceni SMa.

Hvala vsem.

johndir ti si pa res pameten kot sam hudic. ;) aja pa ko dobim Mitota bova lahko sla naredit en krog pa bom videl kako me bos s sportcityem prehitel ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se tud odloču.... Hoovercraft bom kupu :D Gre po vodi s propelerjem

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sportcity ampak supercity...res poznaš cagive :D

pa sm se zmedu. sportcity...a ni to skuter. Nebom trdil ampak se mi zdi da sem neki ucer ravno bral ta clanek in sem zato to napisal.

aja ze najdel. v motomagazinu so imeli test APRILIE SPORTCITY.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to un johnsrna ki se je že zanč hvalu kko je 600cc motorje puščal za ritjo, pa na gumi so se delali neki svalki in to na svoji cagivi supercity :worship:

Budacki tebi pa svetujem tko: čeprou sm lastnik mitota in mam velik za povedat cez aprilije ti clo svetujem aprilio tanovo... ne boš nič falili če mene prašaš. Ko je zaprta pač ne gre...ko pa odpreš pa je konkurenca mitotu. Ne me narobe razumet sam mito je še vedno bolša izbira. Letos po generalni naredu skor 8k KM in nism meu niti enga samga problema :whistle: Ti pa se le sam odloči! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to un johnsrna ki se je že zanč hvalu kko je 600cc motorje puščal za ritjo, pa na gumi so se delali neki svalki in to na svoji cagivi supercity :worship:

Budacki tebi pa svetujem tko: čeprou sm lastnik mitota in mam velik za povedat cez aprilije ti clo svetujem aprilio tanovo... ne boš nič falili če mene prašaš. Ko je zaprta pač ne gre...ko pa odpreš pa je konkurenca mitotu. Ne me narobe razumet sam mito je še vedno bolša izbira. Letos po generalni naredu skor 8k KM in nism meu niti enga samga problema :whistle: Ti pa se le sam odloči! :krneki:

prodas svojega mitota :evilgrin: :worship:

v sloveniji ni niti enega samega mitota ki bi bil nad letnikom 2004 in bi ga hotel lastnik prodat. :unsure:

sicer pa...v soboto se edn odpravlja v nemcijo pa se bi mogoce z njem zmenu da bi mi kaj pripeljal samo neda se mi potem drkat z homologacijo in hodit v koper. LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!