Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

kaj ima kdo iz slovenske bistrice tistega starega mitota ?

Ej ne ti meni da je moj mito str :krneki: Na njemu ni starga dela...drgač sm pa iz ilirske ne slovenske :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se pelal s praltlovim crosom Honda cr ki je predelan v SM in homologoran za na cesto (ima 45KM)...cca 5s do 100km/h...sm meu občut da moj sploh ne gre tko :D Pol pa da probamo en drag race :naughty:

Sm ugotovu da jst nism nkol tko brutalno štartal z mojim mitotm :D cca 9k obratov in me je odneslo...sva bla vštric ke do 120km/h pol pa jst mim :whistle: To je blo med službo...sodelavci vsi navijali :slap:

Nevem zakaj oz. nevem kaj falim ko probam jt po sprednji? Se pelm cca 50km/h in nežno stisnem

prednjo bremzo...guma včasih zacvili in zdrsne. Ma dobesedno ne uzdignem zadnega konca :headbang:

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če spredna zdrsne, al je guma zanč, al pa bol vrjetno si se pelov po zelo gladkem asvaltu.

Enkrat sem se drsal cca 100m ko sem probaval končno, pol pa vidu da je pred mano križišče, pa sam po bremzi in je bil asvalt gladek pa je sam drselo, dober da je aprilija tko teška da je sam naravnost šlo :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš kar takoj stisnit do konca. Počasi stopnjuj stisk ročice, pa se boš ustavil na sprednji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...gume so nove, tko de...asfalt pa ni biu glih nou ne :D. Kaj predlagate, pri kakšni hitrosti nej začnem z zaviranjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bistveno je to kar je rekel igorr...ne stisni bremze na1x ampak stopnjuj stisk nevem kako ti naj drugače rečem..pač ožemi ročico kot limono...najprej da se fedri posedejo, guma pritisne na asfalt in potem malo bolj da ti dvigne zadnji konec...ni nobene umetnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji ni niti enega samega mitota ki bi bil nad letnikom 2004 in bi ga hotel lastnik prodat. :unsure:

to zato, ker GA NI :D

Ja če spredna zdrsne, al je guma zanč, al pa bol vrjetno si se pelov po zelo gladkem asvaltu.

Enkrat sem se drsal cca 100m ko sem probaval končno, pol pa vidu da je pred mano križišče, pa sam po bremzi in je bil asvalt gladek pa je sam drselo, dober da je aprilija tko teška da je sam naravnost šlo :D.

uf to je pa nevarn... jst sm ene par metrov drseu z mojim po prasni cesti pr ene 20 na uro sm biu cist presran.. :BUA:

drgac pa ti A-style k mas slikco sm te dodal na msn pa se nc ne odzivas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to je pa nevarn... jst sm ene par metrov drseu z mojim po prasni cesti pr ene 20 na uro sm biu cist presran.. :BUA:

drgac pa ti A-style k mas slikco sm te dodal na msn pa se nc ne odzivas..

kaaj nee...jaao pism ti velikrat...pa se mateksu sm reku da mi da tvojo cifro da se gremo kdaj furat pa nc od tebe heh...

*drgac pa ja...a ma kdo ketno za mitota? oz.jo lahko kdo zrihta??? lepo bi prosu :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak mal, mojo stevilko mas pa lepo na motosvetu tko da takih izgovorov pa nebom poslušu :P

hehe...okj naslednic klikm 0904x4 hehe=P...kdaj gremo se kej fuuurat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kaka šansa da nimam pravga tlaka v gumah? Kašn more bt pr mitoth?

Mam še vedno en problem...cagivo prodajam, pršlo je gledat že tok ludi in tok jih je klical, pol pa se vedno pojavi isti problem. Kilovatu ma 23 v prometnem in zato ga ne morem prodat. Je kdo že kdaj blokiral mitota? Lepo prosim da kdo pove... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kaka šansa da nimam pravga tlaka v gumah? Kašn more bt pr mitoth?

Mam še vedno en problem...cagivo prodajam, pršlo je gledat že tok ludi in tok jih je klical, pol pa se vedno pojavi isti problem. Kilovatu ma 23 v prometnem in zato ga ne morem prodat. Je kdo že kdaj blokiral mitota? Lepo prosim da kdo pove... :unsure:

spredno mej na 2.0 zadno pa na2.2 bara... Am ja to je loh velik problem ja(23kw)...drgac pa blokado notr pa homologacijo nrdit pa je to to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa bi tko reku :D

Ketno dobiš pri vsakem prodajalcu motornih koles ali motorne opreme. Rečeš da je za cagivo mito 125cc ta pa ta letnik, pa ti bodo prodali kit ki je prov za tvoj motor. Firma ketne ni važna, ker so vse dobre, uzem uno k je najcenej. (ni glih da bo brutalna moč mitota zdej ketne trgala :D)

Špegle boš pa tud teško dobil rablene, ker ob padcu je to prva stvar k gre, tko da boš po vsej vrjetnosti mogu nove. Vpraši tukaj. Po zakonu je dovolj že če imaš samo levega :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa bi tko reku :D

Ketno dobiš pri vsakem prodajalcu motornih koles ali motorne opreme. Rečeš da je za cagivo mito 125cc ta pa ta letnik, pa ti bodo prodali kit ki je prov za tvoj motor. Firma ketne ni važna, ker so vse dobre, uzem uno k je najcenej. (ni glih da bo brutalna moč mitota zdej ketne trgala :D)

Špegle boš pa tud teško dobil rablene, ker ob padcu je to prva stvar k gre, tko da boš po vsej vrjetnosti mogu nove. Vpraši tukaj. Po zakonu je dovolj že če imaš samo levega :)

aham aham... Ne sej js sm isto mislu da bi nove kupu heh:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa majo ganr :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nek me zanima....pr lamelah ud karburatorja. Se mi zdi da sm nekje vidu da pridejo še neke kovinske palčke čez lamele? Kr pr men jih ni :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

290215187977_1.jpg

Nek tazga sm mislu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!