Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

hja si pa pogruntal ja :worship:

Lamelni ventil, gor našravfaš lamele in pol še une pleške gor...? Mene zanima če majo tisti pleški kako veliko vlogo? To pa sprašujem zato, ker jih nimam in sumim da mi zato na visokih obratih ne dela vredi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ti samo omeji kot odpiranja lamel, nimam pa pojma če to kaj nuca pri visokih obratih, kar tako pomoje niso tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja si pa pogruntal ja :worship:

Lamelni ventil, gor našravfaš lamele in pol še une pleške gor...? Mene zanima če majo tisti pleški kako veliko vlogo? To pa sprašujem zato, ker jih nimam in sumim da mi zato na visokih obratih ne dela vredi :unsure:

joj se opravičujem...

ja majo velko vlogo tisti lističi (2 sta) im MORATA BITI TAM.

če že kupuješ kupi karbonske, so bolj mehke in se lažje odpirajo (bolj odziven gas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že koci povedal...omejevalci kota odpiranja lamel...pomoje je tko nek tazga ja, sam tm niso za brezveze :whistle:

FlamE#7 in zakjati meniš da so nujni? Meni sicer dela brez :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zato da nebo nekoc sla lamela cez to mejo ( PALČKE) in se zaradi potencialnega znucanega materiala zlo upognila, zlomila, šla v bat in zaribala celoten cilinder :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sm razumu :winkiss: Mene je mučlo nekj druzga...zanimalo me je, če ma kak vpliv na preformace, zde pa sm dobu odgovor :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa mene lamelni ventil fuka ne da mi gre majn kot pa prej pred servisom , pa tam nad 10k gre kr v prazno obrati , sicer dobiva jih gor ampak hitrost pa ostane ista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj se to z mojim dogaja :wacko: Dons letim iz šihta damu, v 6-marči na 10k obratu komej 140km/h :blink: Sploh nočejo več obrati zrast na 11-12k. No če gledam da ga po tem ko sm namontiral r1 avspuh gor manj tiščal in se mi je zdelo enako....zdej pa mau bl šopam pa sploh negre več :worship:

No po drugi strani mi je 140 dovolj (skorj), pa lepše zgleda...kar mi je še najbolj pomembno :krneki:

Btw dol po črnem kalu ko je mau padca mi je šou s tem exhaustom 170 ko nč ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa mi bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Fantje, jst bi rabu eno uslugo.Gre se za tiste nalepke od Agip, ki pridejo na Cagivi, na stranski plastiki.

Zanima me , če se nahajajo te nalepke v bližini koga (na kakšni benzinski črpalki ali pa ležijo doma v nekem prašnem kantonu), da bi mi jih nekako zrihtal. Seveda vzameno za plačilo (cena bi me tudi zanimala?)

Probal sem že pisat email na Agip(slo) in jih prosil za nalepke za na motor. Oni so mi poslal pa take velikosti, kot so znamke,,,tko d bi prosu, če mi kdo lahko kako pomaga. :unsure:

Rabu bi pa 2!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons črn mito pred šparom v ajdovšni...kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem da original pr tastarmu modelu (če še prav pomnim) je blo 14/41, tko da tale bi trgala :)

10041515 KETTENSATZ REGINA STAND. 125 MITO -98 (116/14/43) CAGIVA MITO EVO 125 (MITOEVO) Sofort lieferbar 69,95

Večji zadnji zobnik za pospeške, jst sem mel za končno 14/39 pa je blo skret :), še končna je bla manjša, sam kar je v 3ti mal bol potegnilo napram oriđinalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau po youtubi brskam in kaj zagledam :unsure: Cagiva mito in SLOVENIA!? Nekam znano se mi zdi...pol pa vidm fermy19 :D Ta je nš ja :worship: Čeprou posnetki mau tko tko :whistle:

Ko sm moj moped objavu mislim de bikepics in sm hmal dobu kup emailu koko sm spravu od r1-ke avspuh na mitota.... :whistle: Pol pa me je kontaktiral (slovak oz čeh) janko preko msn-ja in je hotu vse vedt, čeprou simpl ko pasul. Zdej pa je ta ist človk ki je mene za vzgled dobil naredu nek podobnega

(čeprou ga ni čez moje) :worship: Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se odloču, ker bom mitota prodal kmalu...da nardim tudi jst par posnetkov ´za spomin´. Bom prlimal link ko bojo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne morejo bit lepi posnetki ker je en kolega kr tak držal telefon v roki.. to sma pač iz finte dala na youtube...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne morejo bit lepi posnetki ker je en kolega kr tak držal telefon v roki.. to sma pač iz finte dala na youtube...

Ma kwa prou vidm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!