Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

če ti sami ne morjo povedat kr tak nevejo kaj hočeš :lol1: :lol1:

Haha smeh... mah ja sam so res smotani... Dej koci dej jim ti napis hehe ce so ti enkrat napisal recmo da ti bojo se tadrugic an=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24138G Spiegel links schwarz 39.90EUR

24138N Spiegel links schwarz (neuware) 67.60EUR

24139G Spiegel rechts schwarz 39.90EUR

24139N Spiegel rechts schwarz (neuware) 47.80EUR

24140N Spiegel links carbon 71.71EUR

24141N Spiegel rechts carbon 71.71EUR

to so cene iz geiwiz..

poštnina pa več kot 20€ nebi smela prit

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20€ iz nemčije?? Ko sm pošilal samo gumo za crossa cca 5kg, je pršal poštnina 22€ :headbang:...prokleta slovenska pošta :whistle:

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20€ iz nemčije?? Ko sm pošilal samo gumo za crossa cca 5kg, je pršal poštnina 22€ :headbang: ...prokleta slovenska pošta :whistle:

2 špegla tehtata rahlo manj kt 5kg a se ti ne zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm naroču kombinezon iz nemčije je bla poštnina 12€ za disk 320mm isto iz nemčije pa 17€... tko da je zlo odvisn od pošilke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoce kdo odvec glavni zavorni cilinder z rocko za mitota? Rabim za stiribatno zavorno celjust... hvala in lp! Anze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že jaz iskal, pa ni blo za dobit.. so pa imeli nekateri nekompletne zadeve (brez ročke, brez rezervoarja za olje..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

križam??? to verjetno pomeni če paše a ne??? itak da paše, sej ta posodica itak ni pod pritiskom, važno samo da cevka dihta pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že jaz iskal, pa ni blo za dobit.. so pa imeli nekateri nekompletne zadeve (brez ročke, brez rezervoarja za olje..)

A dej no use se da dobit. Od mitota delov je dost, samo ni pa nujno da so ravno takrat kot rabiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoarcek res ni problem, ga lahko das skoraj od cesarkoli :) rocko se pa tudi dobi pomoje. Tako da ce vseeno kdo zve za kaksnega (tudi ce nepopolnega) se priporocam :) sej ubistvu je lahko od kateregakoli motorja ki ima enojno stiribatno zav. celjust, zal pa ne vem sam kateri so to vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoarcek res ni problem, ga lahko das skoraj od cesarkoli :) rocko se pa tudi dobi pomoje. Tako da ce vseeno kdo zve za kaksnega (tudi ce nepopolnega) se priporocam :) sej ubistvu je lahko od kateregakoli motorja ki ima enojno stiribatno zav. celjust, zal pa ne vem sam kateri so to vse :)

poglej se po avtopikanet mal med zaletenimi in padenimi cestaki... mislm da bi se najdl kakšno pametno za pametno ceno :unsure:

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga neboste verjeli...dons pa dobim ponudbo d bi menjau svojo Husqvarno SM 125 za Mitota letnik 2005 in zraven dobim se enega starejsega mitota za dela.

Ima 7000 prevozenih. Nisem cist razumu ampak se mi zdi da je celo zaprt se pravi nezgonjen.

Kai pravte? Men se gre itq sam zato da se divja...pri Husqvarni po prvem pa tazadnjem pri Mitotu pa ocitno na visoki hitrosti.

Aja pa doplaca mi se 500EVR.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supermoto je le supermoto , drugače to je ql da ti da še enga mitota za dele , vprašanje kolk je delov še sploh gor :trance_33_sleep: al si pogledo že ?

pa se 500€ ti doplača hh

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga neboste verjeli...dons pa dobim ponudbo d bi menjau svojo Husqvarno SM 125 za Mitota letnik 2005 in zraven dobim se enega starejsega mitota za dela.

Ima 7000 prevozenih. Nisem cist razumu ampak se mi zdi da je celo zaprt se pravi nezgonjen.

Kai pravte? Men se gre itq sam zato da se divja...pri Husqvarni po prvem pa tazadnjem pri Mitotu pa ocitno na visoki hitrosti.

Aja pa doplaca mi se 500EVR.

ma takoj meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni kej narobe z mitotom da se ga hoče tak na vsak način znebit.. :whistle: vseen bod previdn ;)

No da zveste celotno zgodbo.

MOotr je bil star 1 mesec ko ga je nek italjancek razbiu. Pocena prva feltna in vilice. Kupil ga je tale fanticek in zraven pobral se tole drugo Cagivo ki jo da zraven ter postimau prvo.

Potem je motor imel do letos in sedaj ga prodaje. Lani je dal gor drugo dihtungo in dize ( vecja kompresija ) in motor je letel 175 REALNIH. Drugace trenutno gre pa 160 realnih.

Sicer pa kot je ze nekdo omenil...supermoto je supermoto...cisti uzitek. Sam kurac k nima neke visoke koncne hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pr supermoto ne rabiš neke orng končne glavn da potegne vredu.. rajš odblokiri svojo husquarno pa boš vidu da se bo dost bolš furat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer vidim da maš še cr250 (beri: bomastik honda) , bi lahko komot menjal , sm za cestaka, pa maš za offroad pa onroad

moje mnenje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer vidim da maš še cr250 (beri: bomastik honda) , bi lahko komot menjal , sm za cestaka, pa maš za offroad pa onroad

moje mnenje :rolleyes:

Tvoje mnenje je super. Ampak Honda gre stran od hise saj imam probleme tako s sosedih kot s policijo. Zal je preglasna, premocna, prelepa, predobra....za okolje v katerem zivim.

Tako da...sem v dilemi. Menjam za Cagivo Mito in kupim se enega Hard Endurota...sicer res nekaj vec denarja ampak bi bilo pa super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha :D, tut jst sm meu polhno problemov z hondico :D No ni bla 250 ampak 125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premočna :D

Pa ti si pravi poet :)

Če maš šanso menjat kerokol 125 za cagivo, menjej, je tud najdražja 125ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premočna :D

Pa ti si pravi poet :)

Če maš šanso menjat kerokol 125 za cagivo, menjej, je tud najdražja 125ka.

hmm...motor ima pobruseno glavo. Vmes ni blo dihtunge. Vecja kompresija. Drug izpuh. Kanali zbruseni. Skratka...okoli 72 konjev. 2 taktno.

Zdej pa se used na njega...pa ko je zjutri rosa pa nared en krog. Pa drzat ga skor ves cas na obratih.

Lahko je bit pameten, ce motorja se nisi vozil ali pa ga nisi stiskal do konca. Ko zrihtam cilinder lahko prides sprobat. Dokaj hitro bos spremenil mnenje.

Kok dnarja bom cez 2 let dobu nazaj od Cagive?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!