Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Če vas kdo vpraša za tistga mitota...prste proč...ko je bil moj :wub: pol se je pa zače :D

Prva stvar k pride pogledat se gor vsede ga vžge in mrzlega nabija v rdeče polje :headbang: Jst kuj ukrepal in ga opozoru da je 2t :D on pa meni nazaj zabije da sej ga segreva :unsure: ok dej naredi mi uslugo in se kuj razbij z njim :evilgrin:. Normalno da se je šou peljat in itaq da ševedno mrzu motor do konca :krneki: Pride nazaj...dobr leti dobr, pol pa zbijanje cene :D In mi reče 1,2k...pravm zakaj pa (ceno se ponavadi zbija na neki osnovi :winkiss:). Pol je biu clo tih dokler ne izjavi da je bil na tleh ta mito (btw brez praskice). Uglavnm fuknejo ga na prikolico in takoj z gurtno tko zašpona med sedežom in rezervarjm da uvije rezervar :worship:...zdej me je kontakrital za plastike, žmigle, nožnike...Pravi da ga je mau zaletu :D Nažalost sm mitota mogu prodat ampak tazga debila si pa res ni zaslužu tko de :whistle:

1)MOTOR MA 23KW (ki jih ma res) jst ga nism nkol do teral konca (rdeče polje) tko de moja osebna končna 180 pr 11k obratou...

2)IMA AVSPUH OD YAMAHE R1 ki ni homologiran, tko de če plcija ustavi :D FUK

3)Generalno sm jst delou tko de njemu se niti ne sanja kaj je in kaj ni nouga not... (ne spomnem se da bi ojnico menjal hmm?)

4)Gumi continental sta bli 240€ ne pa 300€ kot on pravi

5)In se to...motor je v odličnem stanju!? Oz bil je v odličnem stanju :winkiss:

To so nasveti za zbijat ceno če obstaja kdo ki se zanima za to cagivo...cena pa absolutno pod 1200€

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče zakaj mi temperatura ne naraste takoj po užigu na 65 - 70 °C in potem pade na 60 , ampak se mi počasi zvišuje in je skos nad 60 , 70 ... Nekje sem zasledil da je nek ventil, ki ohranja motor na isti temperaturi... ki odpira in zapira hlajenje.. nekak tak.. Mi lahko kdo bol natančno pove in po možnosti kaj je za popravit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ko pržgeš motor je voda zaprta da se prej segreje, potem pa ko je na neki temp. požene vodo po sistemu, takrat ti pade.

No zdej bol pozorno prebral, sej nima veze če ti samo narašča, dok je na normalni temperaturi, ni kej za popravlat.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je v tem da prej je takoj narastlo na 65.. in potem padlo na 60.. in tak je blo potem skos.. Zaj pa narašča skos..

Sem pa tud opazo da ko je motor hladen in ga prižgem voda kroži.. Zaj pa ne vem če je že skos tak ...al je kaj sfukalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je v tem da prej je takoj narastlo na 65.. in potem padlo na 60.. in tak je blo potem skos.. Zaj pa narašča skos..

Sem pa tud opazo da ko je motor hladen in ga prižgem voda kroži.. Zaj pa ne vem če je že skos tak ...al je kaj sfukalo

termostat dej v vodo 60-70 stopin, in poglej če ti ga odpre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem danes malo gledal zadevo glede hlajenja.. in ugotovil da sploh ne vem kje je termostat.. :S .. ni pa mi za raskopavat vsega.. mi lahko kdo bol natančno opiše zadevo hvala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo..mene pa zanima do kok kilometrou zdrzijo te motorji (cagiva mito 125)..mogoce bom kupi rabljeno tam do 28.000km..pa me se zanima ce se to sploh splaca kupt..pa kok cajta bi to se delal..

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to si pa vprašal ja...vem za mitote k niso mel narjene generalne pr 30000km in delali k urca. Tko de vse je odvisno kako je prejšni lastnik delal z njim oz lastniki :D, pa kdaj je meu generalko narejeno če jo je mel :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo..mene pa zanima do kok kilometrou zdrzijo te motorji (cagiva mito 125)..mogoce bom kupi rabljeno tam do 28.000km..pa me se zanima ce se to sploh splaca kupt..pa kok cajta bi to se delal..

LP, Nejc

pri 28k bi že mogla bit generalka sploh pa km niso merilo... eni pri 15k delajo slabše kot drugi pri 40000.

če pa nočeš delat generalke pa kupi novo z 0 km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo..mene pa zanima do kok kilometrou zdrzijo te motorji (cagiva mito 125)..mogoce bom kupi rabljeno tam do 28.000km..pa me se zanima ce se to sploh splaca kupt..pa kok cajta bi to se delal..

LP, Nejc

naceloma ne

kup eno k je pocen pa lepo zgleda, pa nared generalko...bos vsaj vedu kaj mas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ma 32k kilometrou... na motorju sta bile dve generalni pa trikrat menjan bat... pa modol dela kot urca heh ni nc narobe in se ni nikol nc blo narobe heh... Ce kupujs ga js prodajam PM me :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi na 2k menjal batne, na 4k bat, na 8 cilindr pa gred...

Pa maš da laufa skos :rolleyes:

:krneki:

bi ti ja, mal zračunej kolk bi te to pršlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj ko vas je tolko gor.. naj še pove kdo ki se dajo termostati za cagivo dobit pm...

http://www.langus-motocenter.com/

Poklic pa naroč, dele pošlejo tudi po pošti. Samo pri temu tipu traja in traja preden dobiš, verjetn boš moral kr vsak teden mal težit.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi na 2k menjal batne, na 4k bat, na 8 cilindr pa gred...

Pa maš da laufa skos :rolleyes:

:krneki:

Ja se men zdi :D To bi pol dve dalši turci naredu pa že obročke menjaval...več ko ga šravfaš več je šanse da kej uničiš. Generelko nardiš ko vidiš da zadeva ne pelje več tko dobr.

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!