Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Tko je 14l, tud men je ratal nardit nekaj čez 200km da je potem ugasnu :rolleyes:

Pa mislem da bol ko sem ga takrat teru ga skor ni mogoče k je blo v eno smer ac do kraja koker je dalo, potem pista, potem pa spet po ac nazaj, pol je pa par 100m pred bencinsko ugasnu :), ampak je blo čez 200km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh ok k sm su po AC na morje je slo nad 10 takoj :] ker ga nism sparou spljoh :]

Tud men da ga mal bl skoz prtiskas je poraba taka da glava pece=(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Zanima me, če ima kdo za prodat tisti kabl s stikalom na koncu za zadnjo zavoro?

Lp

Prodam ti ceu motor heh =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1800€ mam ceno sam ti ga dam za 1600...

Hm.... Ma lej tko ti povem ... bom vidu č bom aprilio dubu ... čne t pa n pm kontaktiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ga kr še mau šparaj kr glede na to kooook so novi mitoji grdi boš fajn pokasero čez par let :baa:

Haha treba akrapote pa poliestre pa stabilizator pa gume nabavt za r1o hehehe

Hm.... Ma lej tko ti povem ... bom vidu č bom aprilio dubu ... čne t pa n pm kontaktiram.

No vazi ti kr=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se misliš ti kaj po pisti furat???

Ammm tud ce bojo finance dovoljevale heh=) sam toj use tko bl preventiva mislm poliestri pa stabilizator ce se bom na cesti kdaj usi da nebom lih original plastik zjebu heh

akrapo pa nevem zvok predusem to heh ceprou je ze tko glasna k ps=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pff če se boš z tem razjebu bodo plastike zadne za kere bi te moglo skrbet :D

ej če bom meu kdaj r1 bom si jaz tud napisal mada faka rajdr kr je zihh preveč gangsta-mobile ta zverina :worship:

do tacajt pa bom rajdal z _er ena desetinka_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz nimaš prav!Sam se dal isti trenutek na R1 poliester in samo eno luč!Pa verjemi,da ko sem zdrsnil sem bil prav vesel,da je bil poliester in kombinezon popraskan ne pa tudi originali,ki so počivali v garaži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem cagivo mito pa me zanima če jo kdo pozna pa kako je ohranjena??

LINK

http://wwwavtonet/_MOTO/ad.asp?ID=2608185

Tale na LINKu je od APYa xD. Ehm ... ja on je tak ... nevem :D kok sm jst dobu obcutek mu je vazno samo da motor gre. Spredi je dau 130/70 gumo namesto da bi recimo bat zamenjal itd. Skratka nevem ... rajs keriga druzga poglej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!