Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

jst sm jo prodal v kamnik...

99letnik, 7 prestav, veliko manj kot 40KM :D , sm meu pa use res menjano kar hočeš ni da ni..prodal sem za 2400 al neki tazga...tko da glej da ne bo zaslužu slučajno :P

oz kakorkoli gledaš ni 99letnik cagiva mito vredna več kot 2000€...nevem a se norca delate al res ne znate razmišlat...

pa še neki če je tale mito

je za en kurc, k sm ga jst z mojo bivšo aprilio fejst dol stisnu pa je mela aprilia jst rečm od oka ene 27konjev :P

pač je bla FTM (faster than mito) :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač je bla FTM (faster than mito) :)

Mogoče pa si prvič naletel na slabšega od sebe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj če bi redno hodu na servise pa menjavu bat pa uporabli kakovostnejše olje za mešanco nima kj večga za crknat..? Al kk? Mislim pač k se govori da mal bol crkuje

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pač k se govori da mal bol crkuje

Govori se tud da je ena najbolj navitih 2T puščic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj če bi redno hodu na servise pa menjavu bat pa uporabli kakovostnejše olje za mešanco nima kj večga za crknat..? Al kk? Mislim pač k se govori da mal bol crkuje

to uni govorijo k je ne ogrejejo, pa k ne nalivajo tapravga olja itd itd... mito je k baba...lepo mors z njo delat, pa skrbet za njo, pa ti bo potegnla kadar hoces, pa kokr hoces haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to uni govorijo k je ne ogrejejo, pa k ne nalivajo tapravga olja itd itd... mito je k baba...lepo mors z njo delat, pa skrbet za njo, pa ti bo potegnla kadar hoces, pa kokr hoces haha

heheh :worship: :worship: :worship:

dobra primerjava

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že teče tema o ceni mitota... da nebom pol jaz cepec kdaj izpado heh.. kolko bi dali cene za mitota letnik 2005 ali 2006 :S z 8000km potrjeno servisno knjigo (servisi v lj) ,

in v orginalnem stanju se pravi vse blokade itd.. + nove gume :)... da čujem malo kako ceno naj dam ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že teče tema o ceni mitota... da nebom pol jaz cepec kdaj izpado heh.. kolko bi dali cene za mitota letnik 2005 ali 2006 :S z 8000km potrjeno servisno knjigo (servisi v lj) ,

in v orginalnem stanju se pravi vse blokade itd.. + nove gume :)... da čujem malo kako ceno naj dam ?!

3000 do 3500€ ce bos dou vec nevrjamm da bo kej heh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3000 do 3500€ ce bos dou vec nevrjamm da bo kej heh...

nekaj takega jaz mislim tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nardil sm dons en predčasn obisk do mite k sm jo hotu kupt. pa je že na začetku reku nej negrem nad 7k obratov ker je mrzu motor. in že na začetku nism slišu unga zzzzzz zzzzzz. in se peljem ene 15 min. pol pa stisnem pa nad 7k obratov mori. izpušni ventil ne dela :headbang::headbang: . sm kr razočaran pa me zdej zanima kaj pravte na tole mito http://www.avto .net/_MOTO/ad.asp?ID=2748014 (presledek med avto in net)

dons sm ga klicu, sm se zmenu za ogled.

Popravljeno . Popravil bac321
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač jih ma 40 sam un je napisu da spada v 30kw kategorijo ampak useen dost konjev za 125 cc. čeprou če grem mau off topic majo honde cross tut po 45-50 konjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorj je dost lep tko na pru pogled an...sam 2k€ za 98 letnk? mal velik se mi zdi an dost precenjeni so tile motorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač jih ma 40 sam un je napisu da spada v 30kw kategorijo ampak useen dost konjev za 125 cc. čeprou če grem mau off topic majo honde cross tut po 45-50 konjev

cross majo 45 konjev

TVOJ BODOČ MOPED PA NITI BLIZU 40 KONJEV NIMA:.... ENI RES NE SKAPITE TEGA?!

ti kr vrjem njemu ja... to so ti tapravi kalibri :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 kojev?!???? :?

pusti jih naj tumijo v svojem svetu... jst mislm da je to tm okol 28 konjev... + - 1-2 konja

flame je dou svojo na dynota pa je pršl 27 konjev če se ne motm... pa je zamenju vse kar je možn ni da ni... pa jst sm mitote z aprilio za malco papcu, on je pa mene za malco popapcu... tko da vam veliko pove o 40 konjih :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ti si jih papcu ja :worship: , kot izgleda si se meril z takimi ki nimajo pojma, pa ni mi treba zdaj tle o nekih drag racih, ker to je res najbolj primitivna oblika dirkanja, naravnost zna vsak bedak it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ti si jih papcu ja :worship: , kot izgleda si se meril z takimi ki nimajo pojma, pa ni mi treba zdaj tle o nekih drag racih, ker to je res najbolj primitivna oblika dirkanja, naravnost zna vsak bedak it

lej koči kukr kol obrnš kok je drag race za bedake pa ne vem kaj, jst ti sam povem dejstva in resnico kako je bilo... Zdej pa v jok pa na drevo :winkiss:

bilo je govora o konjih ter pospeških... kako pa nej pol mermo konje??? na pisti? eni vozniki so boljši drugi slabši... nebi šlo, vsaj tko se men zdi... To pa kot si že sam omenu vsak zna, torej ne vem v čem je problem?! Ja problem je da resnica včas boli :winkiss:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti pa povem da je dejstvo tudi, da se je s tabo šel merit en nesposobnež, zato je bil tudi rezultat tak kot je bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti pa povem da je dejstvo tudi, da se je s tabo šel merit en nesposobnež, zato je bil tudi rezultat tak kot je bil

ni bil samo en no... "vsaj" 2 sta bla :D

za tretjega ne morm trdit, ker ga nism poznou in nism vedu če je do konca tišu :D

pač je bla hitra

tale moja bejba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med mito in Rs je tako mala razlika,da je vse odvisno le od šoferja! Tud po ravnini od 0-160km/h.

V čistem štartu mito malenkost pobegne,ker ima krajšo prvo prestavo.Potem pa,če sem jaz brez sklopke šaltal sem bil ko je bla 2 na blokadi že ob mitu!Če ne pa konec tretje.Je pa to tako mala razlika,da je res vse odvisno od šoferja.Pa je dal prijatelj več komu mito in smo sprobali.In tud na ravnini mi je pariral samo on in nihče drug,ki se je vsedel na mito!Vedno pa sva oba vozila pirelli dragon!Jaz sem imel še arow on pa vse original!

Recimo SG-Dravograd sem bil jaz hitrejši.Dravograd-Ravne sva bila že bolj enaka.Potem Prevalje-Črna pa je bil vedno on!

Vse je na vozniku!

Je pač flame tolko boljši od tebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nardil sm dons en predčasn obisk do mite k sm jo hotu kupt. pa je že na začetku reku nej negrem nad 7k obratov ker je mrzu motor. in že na začetku nism slišu unga zzzzzz zzzzzz. in se peljem ene 15 min. pol pa stisnem pa nad 7k obratov mori. izpušni ventil ne dela :headbang::headbang: . sm kr razočaran pa me zdej zanima kaj pravte na tole mito http://www.avto .net/_MOTO/ad.asp?ID=2748014 (presledek med avto in net)

dons sm ga klicu, sm se zmenu za ogled.

Tega pa jst poznam. Mislm, da je to tvoj motor. Jst ga v zivlenu nism vidu, da bi ga recimo po mestu stisnu na full. Res ... ta motor je ocuvan da ni res ;) Pa ne da bi ga hvalil ker lastnika poznam le tako tako ( niti ce bi ga videl nevem ce bi se spomnil, da je to on ) vednar sem ta motor hotel jst kupt. (ajaa .... pa za ceno ... ti bo spustu verjetn. Vsaj mene je tkrt pa sem se premislu in kupu SM )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!