Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

bla ja, ko se govori o hitrosti gre beseda o končni a ne, da vidim koliko je največ pokazalo :hmm:

tam do 150 je šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač flame tolko boljši od tebe!

najbrž je veliko od voznika, samo on je mel jolly moto, pa 34 fergi, pa neke lamele je menjov pa ne vem kak kurac še vse... je kr velik notr uložu ja... jst sm pa meu sam giannellija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem kaj se usi takoj začnete razburt če piše 40 konjev. gdo je pa reku da mu jst verjamem??? na avto. net piše 40km . sm mau pogledu po forumu pa ni ŠANS da bi meu 40 konjev razn s kakim kitom. tko da... u soboto grem pogledat pa upam da bo. za ceno je pa reku po telefonu da lahk še mau spusti.

Popravljeno . Popravil bac321
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene čakej... ti si prej vs ponosn razlagu da je to 30kw verzija.... ne se zdej vn vlečt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene čakej... ti si prej vs ponosn razlagu da je to 30kw verzija.... ne se zdej vn vlečt ;)

đeri zadnje case si zatezen :whistle: :winkiss:

ehm ... jah ... fante pac neve. Sicer pa sevedn speed je mela neki cez 30konjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se vn vlecem. sej se res ne spoznam tok na 125 cc motorje kt ti, ker bo to tut moj prvi. pol k sm si mau pogledu po forumu nazaj sm se pa zavedu da ni možno da ma 40 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa meu sam giannellija

Jest ga mam tui :)

Dvignena igla in cviknn CPI.

FTM here i come ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.. dajte mi nekaj povedat..

moja prdulica, je nekaj časa slabše vžigala sploh mrzla... in tudi med 3-5k obratov je morila ponavadi... ko je bil ogret je šel normalno v visokih obratih, samo v prej omenjenem območju ne.. no zapeljem na dvorišče in boooo... tak, sem mislo benza ni, ampak tank je skoraj polen... po 10 min verglanja spraznem aku :D:D, dam filat... vzamem svečko ven normale barve in tut mokra. .tak da benz dobi.. kasneje sem probal iskro.. bla je močna vendar rdečkaste barve... vzamem drugo svečko, vendar je bla iskra dosti bolj šibka.. do eksplozije prihaja v cilindru, ker resonančna posoda se orng zagreje, ko verglam en čas... btw.. stikalo imam na on :D... upam da ni kaj z elektroniko narobe in da je v najboljšem primeru vsaj zaribal :naughty:

ju3 bom malo pošraufal da vidim kak bo...

mito über alles :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj grem v garažo.. najprej bom fergi dol vzel, pogledal dizo, lamele če so vredu.. pol pa naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbolj da se s tem malo poigras. kok r se jest spomnem pr mojmu...ce je blo kaj "narobe", je biu fergazar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pirh še kr noče delat...

v fergiju zgledta plovca normalno, pri igli tut vse, diza al pa kaj ni bla nič zapacana itd..

vzel sem tud magnet dol iz vžiga, in je vse na mestu ni prestavljen al pa kaj, ker mam označeno že skos...

moram dobit voltmeter pa pomerit malo napetosti, ker zdaj mi pa res ni jasno...pa lamelni ventil sem vzel dol da sem pogledal kako je stanje z batom in zgleda normalno... če nebom zvedo v kerem grmu tiči zajec, bom vzel cyl dol in pogledal če so še obročki celi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha pirh, grm , zajec :) ti si pa cist razpolozen hahah :)

Snemi izpuh pa posveti s svetilko noter in bos videl ce so obrocki celi. pa tudi ... ce nima kompresije je zaribala :D Nevem zakaj se tako komplicira :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če se glih vidijo obročki če daš izpuh dol.. ker sem ga že imel nešteto krat :D.. aja pa kompresija se mi tut zdi normlana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, lih čez izpuh se jih najbolj vidi, snemi ga, pa če se slučajno nič ne vidi pa daj v prvo in zavrti kolo, ziher se jih bo vidlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, lih čez izpuh se jih najbolj vidi, snemi ga, pa če se slučajno nič ne vidi pa daj v prvo in zavrti kolo, ziher se jih bo vidlo

Skoda ker nima kurbla. Bi samo pocasi dal dol kurbel in videl vse :D To je pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim 5 kg kompresije :lol1:

zdaj nevem al mi sklopka drsi al pa je zaribal :D ker potisnem ga lahko z eno roko :D

sem dal izpuh dol, pa obročki so še gor... bom vrjetno orng generalko naredo... pol pa ko bom prodajal bo moj mito tak kot vsi iz avtoneta "pred 1500km narejena generalka"

LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim 5 kg kompresije :lol1:

zdaj nevem al mi sklopka drsi al pa je zaribal :D ker potisnem ga lahko z eno roko :D

sem dal izpuh dol, pa obročki so še gor... bom vrjetno orng generalko naredo... pol pa ko bom prodajal bo moj mito tak kot vsi iz avtoneta "pred 1500km narejena generalka"

LP :yea2:

Ker letnik? Kok prevozeniH?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je blo za šalo napisano... ker ima vsak pod opombami to.. če bom generalko nardil, ga nebom prodal....

če mi bo pa z denarjem škirpalo, pa ga dam za 1000€ tak kot je, z jollyem, pa da ne vžge :D

aja če te že zanima.. letnik je 95, prevoženih pa recimo 35k km, če smo kolk tolk realni, na števcu jih je dosti manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je blo za šalo napisano... ker ima vsak pod opombami to.. če bom generalko nardil, ga nebom prodal....

če mi bo pa z denarjem škirpalo, pa ga dam za 1000€ tak kot je, z jollyem, pa da ne vžge :D

aja če te že zanima.. letnik je 95, prevoženih pa recimo 35k km, če smo kolk tolk realni, na števcu jih je dosti manj...

sam res...napish da ne vzge, pa da sumis ksno blesavo elektricno zadevo :) pa se neki zmisli tako da je poceni haha :) pa da ga prodajas ker nujno rabis denar lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res...napish da ne vzge, pa da sumis ksno blesavo elektricno zadevo :) pa se neki zmisli tako da je poceni haha :) pa da ga prodajas ker nujno rabis denar lol

drugič na PM takšne predloge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!