Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ma kaj to rabiš, ja tut nimam, tehnične sem pa tut že 3 nardil brez :D

no.. mašino se vzel dol jo podrl narazen, razlog za nedelovnje je bil sledeč..

izpušni ventil je bil v najnižji poziciji preveč dol in je 0.5 mm gledal v celinder, s tem je obroček dobil psoledice saj ga je na spodnji strani zabilo v bat, tako da je tam kompresija uhajala..najraje bi izpušni ventil blindiral, oz ga bo treba orng nastavit...

bat bom dal al prox al pa wiseco morm dobit cene od enga, drugač bom pa prek ebay nabavil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Torej, da malo obudim to temo. Navdušujem se nad Mitotem in zelo mi je padla v oko tale:

http://www.avto. net/_MOTO/ad.asp?ID=2802531

Sedaj pa me zanima v čem je point športne krivine? Boljši zvok? Al kaj?

Ceno bom pa zbival :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista krivina je če mene prašaš ful sumljiva... kao neka športna krivina. Tista krivina ful suha zgleda, to je ponavad taka velka bunka, pa tud športna krivina je lahk od giannellija, arrowa al pa jolly moto... giannellija pa jollyja bi izloču ker zgledata dost drgač, pa recmo da arrow tud ni .P

uglavnm hočm povedat da tale krivina je pomojem originalna krivina pač brez katalizatorja. Uglavnm bolj nateg use skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

amm kokr sm bral, cagiva mito nekaterim dela tezave, ker jaz se zdej odlocam med aprilio rs 125 pa cagivo mito pa zdej res ne vem kero nej kupm.cagiva pravijo da se kvari itd. ( zunanjost mi je fuuuuuuuuul lepa), za aprilio pa da se vcasih kej pukvar, sam zunanjost mi je pa O.K. Sem pa tut gledu na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) aprilio rs 125 za 1800 eur ( 13000km prev., 2004 letnik), pa cagivo mito 125 za 1850 eur ( 25000km prev., 2000 letnik, pred 1200 narejena generalka, fulll lepa), pa ce bi mi vi lahko priporočili kaj bi blo bl fajn uzet, pa fajn bi blo če bi mi se puvedal če je 25000km prev. mogoce preveč za 2T motor oz. cagivo mito.

hvala za odgovor že vnaprej,lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje se isto kvari, oziroma je potrebno kar nekaj vzdrževanja, pač 2t stroji.

Kupi kar se ti bolj dopade, pri obeh se boš pa naučil marsikaj pošravfat, kar ti bo koristlo tudi pri drugih motorjih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

amm kokr sm bral, cagiva mito nekaterim dela tezave, ker jaz se zdej odlocam med aprilio rs 125 pa cagivo mito pa zdej res ne vem kero nej kupm.cagiva pravijo da se kvari itd. ( zunanjost mi je fuuuuuuuuul lepa), za aprilio pa da se vcasih kej pukvar, sam zunanjost mi je pa O.K. Sem pa tut gledu na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) aprilio rs 125 za 1800 eur ( 13000km prev., 2004 letnik), pa cagivo mito 125 za 1850 eur ( 25000km prev., 2000 letnik, pred 1200 narejena generalka, fulll lepa), pa ce bi mi vi lahko priporočili kaj bi blo bl fajn uzet, pa fajn bi blo če bi mi se puvedal če je 25000km prev. mogoce preveč za 2T motor oz. cagivo mito.

hvala za odgovor že vnaprej,lp :rolleyes:

Pozdravljen !

Pri tem napisanem mi ni jasno ali se zafrkavaš ali misliš resno, namreč gre za dva popolnoma enaka motorja, z 4 letno razliko v letih in 12 000 km v prevoženih kilometrih. Ter, še višjo ceno.

Kaj pričakuješ, da ti bo kdo rekel vzami cagivo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

odlocam med aprilio rs 125 pa cagivo mito pa zdej res ne vem kero nej kupm.

Če gledaš moto 125GP vidš da ma aprilia vseh prvih 7-8mest :rolleyes:

Ja Mitota so skopiral obliko od Tamborinija (ki je risal za Ducati_posledično tudi za Cagivo)

Udvisn za koga "navijaš" .

-Si za Makaronarje v iber, kup Cagivo.

-Če pa vseeno daješ spoštovanje Japoncem kup aprilio (na moji mam jap. zastovo serijsko "prelepljeno" čez italjansko)

tko da neki je na tem.

Vzdrževanje je pomoje pri vseh podobn. Če ne menjaš bata letos, boš moral par drugih stvari. In bate nasljednje leto. Lahko že letos bate in se znebiš lepega kupa denarja. a kmalu ugotoviš da je PAMETNO še kei druzga zamenat, da so potem stroški nižji če gre kej strašno narobe!

Potem pa: oprema... + OLJE IN BENZIN :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm res sem mal cudn napisu, sam mislim pa cist resno. pomoje bi se mi bl dopadla cagiva mito, sam skrbijo me kilometri. npr. aprilia se da še dubit za kr kul ceno (10-20000 km prev.) napram cagivi k majo vecinoma cez 20000 prev. pa jih dubis po isti ceni kokr aprilio ( 10-20000 km prev.), ce pa ze hoces met 10-20000 prev. pa lohka kr nad 2500 eur racunas. jest bi pa max dal 2000 eur pa se to najbrš ne.Fajn bi blo da bi mi mal glede teh prev. povedal kuko pa kaj ce 2T motor pride cez neko mejo, npr. 20000.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brejker a je bla tvoja aprilia neki casa na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ane? nek tatu je mela na eni strani na drugi pa japonsko zastavo.nism vedu da je aprilia japonc?? a ni italijan....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brejker a je bla tvoja aprilia neki casa na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ane? nek tatu je mela na eni strani na drugi pa japonsko zastavo.nism vedu da je aprilia japonc?? a ni italijan....

lp

Aprilia je seveda Italjanska. Ne vem kje si dobil podatek, da je Japonska, si me pa kar lepo nasmejal :lol1::lol1::lol1:

Več o zgodovini Aprilie: http://www.speed-sports.com/aprilia/history.html

Sicer pa...ceno se je in se jo bo vedno zbivalo. Najbolje je, da s seboj vzameš enega, ki se dobro spozna na motorje in ga pelješ s sabo pogledat ogledane motorje. Le ta bo dobil ''napake'' in ti pomagal zbivat ceno, pa še če bo kaj prodajalec rekel mu bo lahko dal kontra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš moto 125GP vidš da ma aprilia vseh prvih 7-8mest :rolleyes:

Ja Mitota so skopiral obliko od Tamborinija (ki je risal za Ducati_posledično tudi za Cagivo)

Udvisn za koga "navijaš" .

-Si za Makaronarje v iber, kup Cagivo.

-Če pa vseeno daješ spoštovanje Japoncem kup aprilio (na moji mam jap. zastovo serijsko "prelepljeno" čez italjansko)

tko da neki je na tem.

Vzdrževanje je pomoje pri vseh podobn. Če ne menjaš bata letos, boš moral par drugih stvari. In bate nasljednje leto. Lahko že letos bate in se znebiš lepega kupa denarja. a kmalu ugotoviš da je PAMETNO še kei druzga zamenat, da so potem stroški nižji če gre kej strašno narobe!

Potem pa: oprema... + OLJE IN BENZIN :krneki:

Aprilia je seveda Italjanska. Ne vem kje si dobil podatek, da je Japonska, si me pa kar lepo nasmejal :lol1::lol1::lol1:

Več o zgodovini Aprilie: http://www.speed-sports.com/aprilia/history.html

Sicer pa...ceno se je in se jo bo vedno zbivalo. Najbolje je, da s seboj vzameš enega, ki se dobro spozna na motorje in ga pelješ s sabo pogledat ogledane motorje. Le ta bo dobil ''napake'' in ti pomagal zbivat ceno, pa še če bo kaj prodajalec rekel mu bo lahko dal kontra.

verjetno je po tep mislil da je japonska.. :D ..Ni najbolje razumel... :trance_33_sleep: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej jst sm že od vsega začetka vedu da je italijan, sam k je brejker reku da do spoštovanja do japoncev kupi aprilio itd. sm se mal uprasu al se on zajebava al misl resno, u glavnem hitr odguvorte na moje zadnje uprasanje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej jst sm že od vsega začetka vedu da je italijan, sam k je brejker reku da do spoštovanja do japoncev kupi aprilio itd. sm se mal uprasu al se on zajebava al misl resno, u glavnem hitr odguvorte na moje zadnje uprasanje.

lp

Mah, sedaj razumem zakaj poklon Japoncem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da je italjan :glare:

Iz muhe delate slona. :wacko:

Hotu sm povedat, da mal pa se mečejo za Japonci. In nč druzga.

:photo: ...Poglejte pri vzratnem ogledalu zastavice pa bote vedl o čem sploh govorim. :slap:

post-20043-1242727036_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi pa razlož zkaj je Japonska zastava PREKO italjanske. :closedeyes: :unsure:

Sam, da je slika padla_konc zabave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je italjanski motor in japonski šofer.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol1:

Ei dobiš za kkšno pjačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!