Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

a ti bi rad zvedu nekej o tocno tem motorju a o mitotu nasploh ?

drgac pa ce se ti da brat mas 52 strani :> + she ena tema o vsem 125kah :> O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo pozna trgovino al osebo kjer bi se dalo nalepke nabavit?

Rabiš originalne nalepke ali kakšne aftermarket.

Kolega se ukvarja s temnenjem šip in cartatooi pa če rabiš ti lahko dam kontakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej sem se spravil brat vse strani ampak me je minlo :) tak na sploh me zanima kak se kaj drzi na cesti, deli kje se dajo dobit, crekuje ? , pa kaj morem gledat ko bom šel po njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš originalne nalepke ali kakšne aftermarket.

Kolega se ukvarja s temnenjem šip in cartatooi pa če rabiš ti lahko dam kontakt.

ow tnx sam sm ze dobu enga mozicka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej sem se spravil brat vse strani ampak me je minlo :) tak na sploh me zanima kak se kaj drzi na cesti, deli kje se dajo dobit, crekuje ? , pa kaj morem gledat ko bom šel po njega?

jah ceste drzi zlo dobro vsaj moja.....glede rezervnih delo je pa ful kurac......prejšnji mesec se mi akumulator ni več polnu pa smo sumli alternator....cakat bi ga mogu iz ita dobra 2 tedna pa še naplaču bi ga.....drugači je pa cagiva za vozit vsaj meni zakon.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpisem pod tole :> :OK: :OK: pa zlo fino zgleda stabilizator :P :P drgac pa sej vsi pravjo.. ce ga merkas nima kej za crkvat, pazis da ga mrzuga ne tiscis, za olje se splaca velik dnarja dat... tko no kot da bi bla tvoja punca :> ko ga bos su pa iskat ti pa priporocam da ga furas tolk da se ogreje pa pol navijes, se v viskoih obratih slisjo razne pizdarije (predvsem lezaji heh :) pa naj ti pokaze racune od servisou ce ti bo reku da je menjou kaj.

kaj vec naj pa drugi povejo z mano je su en motorist tko da je bolj on sprasvou jest sm se slinu nad njegovo Ninjo9ko :>

no vso sreco pri nakupu :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja nekaj mi še povejte kak je tu kaj tunning kaj lahko vse natunnaš ? kolko pridejo kaj približno deli :

izpuh:

pa neki ventil: (čemu koristi ?)

pa nevem kaj vse se še da menjat ? :afro1: :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se slis ce nekej prevec ropota :> :blink: :blink:

heh pri mitotu runinga nebos rabu men vrjem.1. se ne splaca ker ti bo kmalu premalo in bos kupil mocnejsi motor 2. prevec denarja za to kar dobis

drgac pa auspuh, fergi, nitro :>, membrane .... ampak je vse prevec drago. pomojem se najbolj splaca menjat samo fergija... (ksn mikuni 35mm :) )

lahko das gor tut 163 kit..

samo vse to drasticno poveca pitje ze tako zejnemu motorju :>

aja kero gilerco pa mas ?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito to bo ql ja komi čakam, zaj sem se meno z enim frikom ko dela izpuhe (mi je naredo enih par za skuta) pa bo mogoče naredo ror tak da spodaj pod zicom

hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito to bo ql ja komi čakam, zaj sem se meno z enim frikom ko dela izpuhe (mi je naredo enih par za skuta) pa bo mogoče naredo ror tak da spodaj pod zicom

hehe :)

ej sam to bo pa hard zgledalo a bi se dalo dva nrdit????? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pol ko ma on enkrat mere lahko dela to ... hehe samo prvo morem mitota nabavit grrrr res komaj čakam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito to bo ql ja komi čakam, zaj sem se meno z enim frikom ko dela izpuhe (mi je naredo enih par za skuta) pa bo mogoče naredo ror tak da spodaj pod zicom

hehe :)

ej dej pol ksne fotke gor zalimi, da vidmo kk to zgleda :kva2:

boste vidl kok bo moja lepa :wub: ... sam najprej bo treba u shoping u austrijo. pozna kdo ksno hudo stacuno? :?

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito to bo ql ja komi čakam, zaj sem se meno z enim frikom ko dela izpuhe (mi je naredo enih par za skuta) pa bo mogoče naredo ror tak da spodaj pod zicom

hehe :)

obvezno slikce :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo... za splosno razgledanost je tole kr koristn .)

a pol noben ne pozna nobene stacune u austriji? sm neki isku pa sm na njihovem pageu najdu eno stacuno... sam je problem k se mi tud sanja ne kje bi to blo

MOTO SPORT HANDELS AG

Trostberger Strasse, 26

TRAUNREUT

0049-8669-8660

0049-8669-866597

ma kdo ksno idejo kje da fak bi to blo??? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo... za splosno razgledanost je tole kr koristn .)

a pol noben ne pozna nobene stacune u austriji? sm neki isku pa sm na njihovem pageu najdu eno stacuno... sam je problem k se mi tud sanja ne kje bi to blo

MOTO SPORT HANDELS AG

Trostberger Strasse, 26

TRAUNREUT

0049-8669-8660

0049-8669-866597

ma kdo ksno idejo kje da fak bi to blo???  :?  :?  :?

Traunstein, Traunreut...od Salzburga naprej cca 50 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ksn mikuni 35mm smile.gif )

cena ?

moj je imel original 35 mikunija

nevem sicer po kakem kriteriju so ti vplinjači kes v servisni knjigi sta dva vplinjača napisana dellorto28 (mende isti ko na RS125 ) in pa mikuni 35.

aja moj je bil 99letnik 7speed

še slikca

lp, boris

post-2362-1115480894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tudi nagledanega 99letnika

ter kolega mi lahko zrihta z filipinov za mali dnar 32 fergija

kolko majo drugače v orginalu mitoti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je biu še mito seven speed je meu mikuni 35 pa eni tud dellorto 34 zdj tanovi letniki od 99. naprej majo pa dellorto vhsb 28.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenas orig. fergazer in se zgodi kaj? pije k zouna pa ful gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudica jest sploh vedu nism da mam mikunija 35 :>>>>> slucajn sm neki sraufov pa ga spucam pa vidm mikuni gor na vrh pa 35 :>>>> hehee :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je normalno da mi go je mrzu nabije obrate do 3000+ ? to je biu tut razlog da sm su pucat fergi, ker mi do nedavnega tega ni delou... kaj bi lahko blo she narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se z fergijem igraj, pa to naštimej da bo prov.

Men dela tud ko je mrzu tm mal pod 2k obrati v prostem teku.

Če na mn naštiman mi crkne ko dam zauh pa ga spet spustim, tko da se mi zdi da je to kr ql meja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!