Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

seprav ga morm nastelat mrzoga ..... sam nwem kko bo pol k se bo ogrel heh. bom probal.

aha she neki. a ma mito ze notr carbon tole zadevco tuning-membrane.gif?

ker moja nekak ne zgleda :hmm: :hmm: :hmm:

(tale ne sliki ni moja :)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo knigco od mitota EVO, k jst mam sam od 2jke pa mogoče je kj drgač :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo je ta z podolgovatimi lučmi od 95l naprej(i think), dej a maš to knigco, al maš v digitalni obliki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. jaz mam zopet eno vprašanje :) zanima pa me sledeče..

a ve mogoče kdo kje je v MB ali okolici Trgovina ko prodajajo (naročajo) dele za Mitota

Lp Tilen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koncna je s5 relativna heh. tko da karkol bom reku bo s5 kd skocu vame ... tko da brez veze :BUA: :BUA: probaj pa si ustvari svoje mnenje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dejte mi vi povedatče se mitoti res kwarjo tok hitr k vsi pravjo...k jst sm res v hudi dilemi...k mi je mito najlepši motor pa baje gre k s pizde...sam nej bi bil zlo hitr v zaribanem stanju....

kaj kej pravte o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če pa ko kličem malo okoli kolko majo kaj cene pa kolko je kaj končna pa eni govorijo 160 eni pa 190 :) te pa nena vem ..

ma kdo kaki podatek za kolko laže števec pri mitotu ? al ne laže ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Ej dejte mi vi povedatče se mitoti res kwarjo tok hitr k vsi pravjo...k jst sm res v hudi dilemi...k mi je mito najlepši motor pa baje gre k s pizde...sam nej bi bil zlo hitr v zaribanem stanju....

weerus, ce bos zanjo lepo skrbel ti nima kej zaribat :glare: ribnejo pa ker grejo k s pee5de, sam folk ne razume da je motor treba ogret ...

  ma če pa ko kličem malo okoli kolko majo kaj cene pa kolko je kaj končna pa eni govorijo 160 eni pa 190 smile.gif te pa nena vem ..

ma kdo kaki podatek za kolko laže števec pri mitotu ? al ne laže ?

[2fast4u], vem da bo kdo kaj mel za povedat..... men stevc kaze tko kot fotru u avtu tko da lahko recem brez sramu da gre po stevcu 185, z ubijalskimi pospeski, sevede nov fergi, pa nekaj malih stvari :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem jst razumu modeli z 7 brzinami pa 35 fergijem grejo tm do 190(po števcu da ne bo zdej kdo kej kurcov(pa DO sem napiso, ni nujno da to dosežejo(vsi))), novejši modeli z 6 brzinami pa 28 fergijem pa majo tm nekje 160-170.

Seveda sem tud jst samo človek in se lahko motim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s 35 mm fergijem naj bi bil tovarniski podatek 174 km/h, ce sm prav obvescen. to je verzija s 35 konji. kolk prestav ma, pa ni vazn, itak mu zmanjka moci, ne obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja od kirega leta dalje pa bi naj bli novejši letniki z 28 fergom ? ter manj konji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 97l naprej, pa eni 98l majo še. Drugače pa mal preleti to temo, vse piše, večkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 55 strani sej sem prišo do ene 25ste pa mi je minlo :)

ah pa glih 99 letnika mam namen kupit

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej si bil že skoraj na polovici :OK: , zakaj si potem vrgel puško v koruzo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem mal bral nazaj, samo nikjer nisem najdu kakšne trgovine kjer bi ga lohk nabavu....

A lohk kdo zravn pripiše še trgovino kjer bi ga blo možno kupt. Pa ni važn kera država.

Res hvala, tistmu k bo kj povedal. Dam za pir k ga nabavm. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok men se bo sfukal :headbang: nikjer na netu ne najdem nobene cifre al pa naslova od tovarne Cagiva... ma kdo ksn telefon al pa naslou???

tnx

aja frodo...

MOTO SPORT HANDELS AG

Trostberger Strasse, 26

0049-8669-8660

0049-8669-866597

info@mshag.com

to je nekje pred insbruckom... eno stran nazaj ti use pise... :grim

kdaj greva na per .) (sej ne... jest sam vodko pijem :wub: )

bom napisu razliko u ceni ce kupis u austriji al pa ce gres direkt do tovarne... sam najprej rabim naslou :glare:

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta shop sem tud že jaz gledal. Mejl sem jim v angleščini poslal pa mi niso nč odpisal. :angry2:

Druzga nism pa nč najdu.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut nekateri 99 letnik majo 7 prestav pa mikunija 35 ( pogledaš izpuh-mora biti karbonski pa na uplinjaču more pisat mikuni 35 - naprimer 99 letnik rumene barve (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) je še močna verzija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa btw usi 98 so močna verzija razen tistih ki seveda ne vejo kako drugače zaslužit kot prodat fergazar in kupit dellortota 28- aja pa še frendu gre 205 po števcu samo ni uraden rezultat samo še z ninjo ga pomermo poj pa sporočimo kolk je šu realno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!