Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Nova = 11kW / 15KM (zablokirana)

Nova = ne vem odblokirana

Stara z mikunijem = 26kW / 35 KM

Popravljeno . Popravil jezo-jan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti gre zarad moči, ti bo šel lih tko dobro tud 99 letnik :yes:

s starejšim letnikom je pa useeno mal več rizike, kako je bil vzdrževan usa ta leta in kolko si ti prpraulen še vložit v ta motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej (ne)cagivarji kaj pravte o tej strani....a so tuki sploh realne cene...pa a mislte da je možn da je 2003 letnik pa 4000 kilometrov pa da je 1000 eurov..to je men mal sumliv...to je un k je že to dau gor mau naložu....dejte mi povedat če bi blo kle u redu kupt...če kdo kej ve o tem...al pa vsaj mnenja

www.motousate.it

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta shop sem tud že jaz gledal. Mejl sem jim v angleščini poslal pa mi niso nč odpisal.  :angry2:

Druzga nism pa nč najdu....  :slap:

jest sm jim pa ze pred cajtom pisu pa so mi odpisal iz !!!HRVASKE!!! :eek: u smislu nej se obrnem na prodajalce na hrvaškem :SS

dons sm jim pa se 1x pisu, pa se ni odgovora... mogoce bo zdej kej vec uspeha... sporocim cez 3 dni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jest vem je zmankal olja u menjalniku pa je ribnil... ker pa ni $ ta popraut se proda za dele... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... dobre novice :P

sm dobu reply na mail... tle maste copy paste...

Pozdravljeni, oglašam se zaradi vašega povpraševanja za motorno kolo Cagiva Mito 125.

Motorno kolo stane v Sloveniji z vsemi dajatvami, homologacijo ter vsemi potrebnimi dokumenti za registracijo 1.292.000,00 sit

Cagivo za Slovenijo dobavljamo izključno samo po naročilu. Na vašo željo vam izdelamo predračun ter se dogovorimo o roku dobave…trenutno je zaloga en rdeč motocikel, rok dobave ob takojšnjem naročilu pa bi bil 14 dni.

Pozdrav, Gregor Zupan

pol pa se en mail...

Obstaja nekdo ki bi eventuelno lahko pripeljal CAGIVO v Slovenijo za znanega kupca, ne ukvarjamo pa se s CAGIVO kot blagovno znamko zato ker je povpraševanja po teh motociklih premalo, mi delamo Husqvarno, Cagiva pa je naša sesterska blagovna znamka (isti lastnik Mv Agusta), zato tudi ne raspolagamo z barvnimi kombinacijami motorjev ter verzijami moči…

Trenutno bi se dalo dobiti 11KW motor v rdeči barvi za ceno 1.292.000,00 sit. Vsi dokumenti v do registracije so priloženi (SB homologacija).

Kar pa se tiče različnih verzij moči motorja pa seveda obstajata dve…24kw kjer motor ni zablokiran ter 11kw kjer so vstavljene blokade.

Lp

G

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en mail :D

Trenutno je ta varianta, nebi rad obljubljal barve ter ostalih stvari ker Italjani so neresni kar se tiče rokov, pa da se nebi potem grdo gledal če motorja nebi bilo v dogovorjenem roku…pri Italjanih pa je to lahko mesec gor al pa dol…zato mi ne delamo Cagive, zaradi prevelikih težav z strankami zaradi neresnosti naših dobaviteljev se pravi posrednikov med tovarno ter nami kar se tiče CAGIVE…trenutno je ta rdeča za tako ceno kot sem napisal in tako močjo…kdaj pa bo črna, ali pa koliko časa bo trajalo da jo dobimo…pa raje nebi ugibal…

Lp

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  ql che mas miljondvesto :>

jebes... lepota pa hitrost se placa... :glare: sam ce tko pogledas bom po 2-3h letih dobu kr velik nazaj... ker nebo nebenih 05 letnikou pr ns... :naughty:

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grilzz: my bad :>

heh ravno to je bil tudi razlog da so nekateri servisi u slo prekinili z gilero... sem mel velike probleme sploh normaln servis najt. ampak to je ze :topic: se opravicujem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj let nazaj je imel cagive čez PLeško cars Brezovica, ko sem brez uspeha klical in hodil tja, če bo kdaj kakšen mito.

@Mte :) :

Bodo pa še vedno v tujini in ni več tak problem pripeljat motorja iz It, Nem,...

Poleg tega za tak denar dobiš nekaj let starega 600ccm cestaka, ali pa praktično novega Hyosunga 650.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če maš pa izpit le do 125ccm pa si obsojen da se boš mogu z 125ccm vozt vsaj 2 leti potem nimaš druge izbire kokr da kupš RS,mito pa se splača dat neki denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja na to nisem pomislil.

Samo 1,3 mio za 125ko je pa vseen mal preveč, razen seveda če nima problema s takim stroškom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol... ja je fajn ce mas za tastarga deloholika k dela po 14 ur na dan... :SS :BUA:

sam so tud stranski produkti... u stilu: "tamau, kasn motor bos". pol pa sledi una faca :blink: k vidis ceno .)

kok bi dobu za 2-3 leta rableno? ene 700-800?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr ti hoče motor kupet da se te bo znebu :D

Drugače je pa 1,3mio za 125 skor mal neumno dat. Kolega je dav za r6 03 letnik 1,7mio, pa je res k nova, niti praske.

Sicer pa če bi jst mev preveč dnarja bi tud vse novo kupoval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jest vem je zmankal olja u menjalniku pa je ribnil... ker pa ni $ ta popraut se proda za dele...  :cry:

ne ne, je popravlena pa dela k šus.ampak sej pravm v litijo je sla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!