Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ni vse v lepoti zato ker če je mašina zaniš ti kamot po 1k km zariba.

Tko da če je nekaj prask na plastiki se še da prenest samo če ti pa motor redi sezone ribne pa je kar malo kriza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v lepoti zato ker če je mašina zaniš ti kamot po 1k km zariba.

Tko da če je nekaj prask na plastiki se še da prenest samo če ti pa motor redi sezone ribne pa je kar malo kriza.

je reku da bat se ni bil menjan od kar ga ma, sam obrocki,tko da pomoje bi blo treba bat menat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res da je treba bat menjat sam ma kr dost kilometrov že tko da bo treba še kej več menjat. Pa bat takoj menjat če ga boš kupu da ti ne bo ribnu pa si ob 150.000sit.Drugače pa lepa zgleda sam to morš v živo vidt. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa toto mam jaz nagledano :) samo morem prvo skuta prodat grr... :>

kr vzem jest ne bom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je pa ze res treba bat menjat..

danes sem pelal od fotra motor na 1 servis, in sem se z serviserjem menu mal tak, kk pa kaj je z temi 125 motorji, pa mi je reku da se bat menja na vsake 15k km, če je res kriza se na 20k, 25k je pa že velik je reku.. tko da, je to ze mal sumljivo, sam motor je pa lep :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker namreč sem klical enega ko prodava mitota letnik 98 prevoženih 9800... in mi je reko da je končna motorja 160km/h pol pa sem ga vprašal če je še zablokiran pa je reko da on to nič ne ve ... (deloval mi je bol tak koda nima najbol pojma o motorju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je blo pr mojmu bratrancu k je kupu mitota sej mogoče veste kerga k je še zmeri na avto.netu un črn z rumenim kestlom, uglavnm un mu je reku da je še zablokeran pol zdj mu gre pa 160km/h pa vrti se 12.000rpm k itaq pr mitotu je tko da daš blokado iz auspuha pa je odprt pr aprilii je pa use neki elektronsko blokeran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni narobe. Zdj nevem a je to ta mito k je še tahud brez blokad al ne. Drugač letniki 2000 majo že blokade v auspuhih pa k se odstran se poveča število vrtljajev. Če gre 160 je odblokiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq pr mitotu je tko da daš blokado iz auspuha pa je odprt pr aprilii je pa use neki elektronsko blokeran.

jah pr aprilii mors znat... :D :D

tovarniski podatek za 11 kW mitota je 125 al 130 km/h, ne vem kir je tapravi (en je od mitota, en pa od RSke). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo svetuje mal glede nastavlanja frgazerja. Sem se že včasih igral s tem pa je lepo delal. Zdej sem pa spucov airbox pa nikakor ne morem dober nastavt.

Kako sploh vem kdaj je dober nastavlen :) ? Na kaj morem pazet?

Pa še to, v 2go ful teško šaltam, ampak res, k brcam k nor da gre v drugo, mogoče kdo ve kaj bi lahko blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se se zmer ukvarjam z mojo cagivo, ker mi ne uzge. A kdo ve kva bi blo? Varovalke so uredu, starter nevem ker ucasih celo uzge ponavad pa ne da nc od sebe, pa par folka mi je rekl da naj pogledam tisto stikalo tm k je za vzig sam nevem kva nej tem nrdim?? A ma kdo ksne ideje?? Aja pa mehankar mi je pa reku nej h elektricarju pelem, sam ker elektricar se bo pa ukvarju s tem??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se se zmer ukvarjam z mojo cagivo, ker mi ne uzge. A kdo ve kva bi blo? Varovalke so uredu, starter nevem ker ucasih celo uzge ponavad pa ne da nc od sebe, pa par folka mi je rekl da naj pogledam tisto stikalo tm k je za vzig sam nevem kva nej tem nrdim?? A ma kdo ksne ideje?? Aja pa mehankar mi je pa reku nej h elektricarju pelem, sam ker elektricar se bo pa ukvarju s tem??

lp

poglej za starter če ti ga serje, a nardi kej clic-clik če ne zavrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej za starter če ti ga serje, a nardi kej clic-clik če ne zavrti?

Ko pritiskas gumb za vzig se slisi click ampak iz varovalke pod zicem. Starter ne da nobenega zvoka od sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj ne pokličeš tja kjer delaš servis in vprašaš kaj bi lahko blo? Mito ma sam eno blokado ane v izpuhu? A ma kdo mitota letnik 2000 pa kok mu gre brez blokade? K jst pa bratranc se kregava, ker on trdi da je njegov mito še z blokadami motor mu gre 165km/h, jst mu pa govorim da je to nemogoče da ma še blokado pa vrti se mu normalno v rdeč polje?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!