Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ej qmot. sam kdaj? do 2h delam, zvecer grem pa na drink :D umes je pa verjetn frej... bom vidu u3 kk se bom zmenu z unim modelom za izpit... dj ti u3 poslem PM, da bo sigurn... prb. kdaj pa misles bit ti u logatcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej qmot. sam kdaj? do 2h delam, zvecer grem pa na drink :D umes je pa verjetn frej... bom vidu u3 kk se bom zmenu z unim modelom za izpit... dj ti u3 poslem PM, da bo sigurn... prb. kdaj pa misles bit ti u logatcu?

tm okoli 3 in pow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CagivaMito ma tvoj bratranc rdecga mitota? a sem ga mogoce ucer vidu vodicah ?

fantje, nova ketna rulz :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne njegov bratranc(PROBIKER) nima rdeče ampak ma črno z rumenim kestlom!

zdej sta na morju zato ti jst povem k jih ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm okoli 3 in pow

pizda težka... morm bit ob 4ih u postojni k vozim (dons sm ze 3ure odvozu :OK: ) tko da raj nebi :closedeyes: . ej kje si ti 2-7 august? usi ste vableni 5ga na zurko h men :D cela bajta prazna pa alkota ful... tud za spat bi se kej najdl... :P

aja pa se neki me zanima... zdj mam jest notr sinteticn olje za KROSLE :eek: to ni dobr ne? ga je se skor ceu tank... a bi blo bols ce bi ga vn spumpu, pa dau motul 600 not? (mam 2 litra .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je prejsn lastnik reku da je notr tankou neki za krosle skos ....nwem kera znamka, sam motor je lepo tekel... mislim da ti ni treba ven tankat. sam pol k ga bos porabu zamenjaj. ni pa sile....naj me kdo popravi ce se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no supr... dons sm dobu se 3l motula :kva2: :closedeyes: stric kao za brzdej prnesu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je olje za krosle dosti podobno (primerjva motula 600 in 800)

motul 600 je za vse mašine ki same delajo mešanico, motul 800 pa ima neko primes ki vzdržuje mešanico v tanku in zaradi tega je tudi malo dražje.

Tako da sta obe olji dobri za tisti motor ki sam pripravlja mešanico.

Lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tuki se pa motiš,kolikor je men znano se pri motulu 800 mešanco "na roke" dela... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ja 800 ima neko zmes da se lažje emulgira v tanku in da drži tisto zmes za(krosle ki nimajo pumpe) motul 600 pa je za tiste motorje ki delajo mešanco s pomočjo oljne pumpe v fergazerju. Pravijo da če bi delal mešanico sam v tanku bi se nepravo olje počasi vsedlo na dno in ti mogoče lahko še zariba.

Lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm slišu da pr mitotih rade crkujejo pumpce za dovod olja tko da pol ti zariba...pa sej pumpa ni draga sam pol bt menat p uničen cilinder...a vi mešate sami al motor meša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mte sej ju3 grem itak bl zgodi tko da odpade se pa lahko ustavm za nazaj v soboto ce si doma:)

ti kr prid u soboto :D PM te caka s cifro, pa poklic ene pou ure prej, pa se pol dobiva/mo tm nek :) aja upam da bos prsu do compa z netom... drgac me bos bl tezko najdu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja je res glede pump pri cagivah,...bilo je že nekaj primerov ko so odpovedale,pa ne sam pr cagivah,...tud Gilere so mele podobne težave,...zato sem jz velik časa sam mešanco delal...sam sem se naveličal skoz s kantico okol letat in sem prklopu pumpo nazaj in men je delala na srečo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol bo pa tud moja douh zdrzala... ej folk nasledn tork mam CPP :D drzte pest :OK: aja pa ze 5h voznje je za mano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha TZR je znana da ji pumpe crkujejo (as far as i know), ampak to le z nekvalitetnim oljem. Nekaj strani nazaj je bilo govora o TTS-u in o tem kako je trem ljudem z le-tem oljem stvar odpovedala :eek: . moj nasvet. Nej meša pumpa - ampak nej meša vsaj Motul 600. Če pa temu ne zaupate, pa za vsak slučaj še en majhen pljunek olja v rezervoar z bencinom, ravno tolko da ko čutiš da nekej ni v redu, preveriš zadevo preden je prepozno. :) (tisto malo olja pa gre pod sedež brez problema).

pumpa je narejena za to da meša in ne zato da crkne. stvar odločitve je al boš skozi na tem da ti lučka sveti in riskiraš da potegne zrak :o , al boš mel olja zmerej zadosti bo že gravitacija nardila tisto malo pretoka. :closedeyes: resnično. ob primerni uporabi vse dela kot urca. sam vozim TZRko in to že par k kmjev sam na pumpi. Nobenga problema. Pa je bla pumpa prej pokvarjena. :doze: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!