Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

na NSRi gorita obe skup, in ko štop tudi gorita obe skupi, jest bi na vašem mestu mal pogledu žarnce pa mal kable podrezu in si naredu da obe svetita naenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na NSRi gorita obe skup, in ko štop tudi gorita obe skupi, jest bi na vašem mestu mal pogledu žarnce pa mal kable podrezu in si naredu da obe svetita naenkrat

...ja kva boš kable podrezu...to more svetit fabrško,... :grim ....ko pa bremzo stisneš pa tud obe hkrati...sam žarnce ful crkavajo,...to je tko kt pr endurah k jim skor nobenmu ne gori zadej luč, na ktm-ih in husah:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...obe morta goret .) ,...sam to kr crkava....vem jz sem jih enih par zamenjal takrat... :wacko:

pač Cagiva :P

Da ti pa na novem motorju-Mte :) že pregori žarnca :worship:

Ne sej cagiva rullz :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej cagiva rullz :closedeyes:

...hehe...dokler s 5. mim NSR-e pade pol itaq da rullz :devil: :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men še svet :D

men tut zdj po tanovem:>> hehe pazi to, kupim obe novi, jih dam not, przgem, BUF ena crkne, jo zamenjam s tastaro pa obe delata :>>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj jz rabim koplet prednjo masko vkljucno z nosilci tudi za luči.pa zmigavca prednja in spodnjo levo masko.pa pedal za menjavat(menjalnik) ce mi lahko kdo karkoli zrihta karkoli od tega mi prosim sporoci s ceno na ZSt

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj jz rabim koplet prednjo masko vkljucno z nosilci tudi za luči.pa zmigavca prednja in spodnjo levo masko.pa pedal za menjavat(menjalnik) ce mi lahko kdo karkoli zrihta karkoli od tega mi prosim sporoci s ceno na ZSt

tnx

a ne beres PM? mam jest zmigovce. mini, carbon look, sam je edn brez zarnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima :)

Kam in kako mate speljano tisto cevko, ki pride vn iz akomulatorja?

Jst sem jo mel prej tm na tisto železo uzad, samo se tko vid kaplce k je barvo spremenil :), zdej jo mam pa tm prek zadnega amotizerja, pa še zmer nisem zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker akumolator pase na cagivo? a cm sam menat al cm use skp nazaj na servis poslt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm da je zadeva draga :hmm: ....če misliš akumulator to niti ni drago,jz sem ga menjal in je bil okol 6k...sam cifre prepiš iz tega dol pa zmer ga dxšxv da ve ker je taprav v trgovini....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker akumolator pase na cagivo? a cm sam menat al cm use skp nazaj na servis poslt?

glede na to, da maš še garancijo, pel nazaj. itk se še ne vozš, ker nimaš ispita, tko da tut tist dan ne boš motorja pogrešu. Pa še zatež jim zarad tistih lukenj v maski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

imam problem.

s prijateljem popravljamo eno mito od znanca

motor je letnik '95

problem se pojavlja pri izpušnem ventilu, ker ga elektronika ne odpira. Po navadi kadar daš kontakt, je zagnalo motor od ventila, sedaj pa ga ne požene več. sumim da je krmilnik el. motorja. ob montaži drugega krmilnika je zadeva popolnoma ista, do el. motorja ne pride napetost. vodniki so vsi prevodni..

ima mogoče kdo el. shemo???

je že kdo kaj delaw na tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej varovalke poz zdicem ker vem ko je enmu mojmu frendu isto naredl. varovalka pregorela in motor ni šu nikamor......

tko da moj nasvet glede tega je tak

Lp jezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!