Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

no dons swa s kolegom za foro stehtala mitota in z 12l bencina in ostalimi tekocinami tehta 128 kg. Sicer mal gotowo tut odstopa waga ampak se mi useen zdi da je dost lahk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm jo tut vagov pa je z 8l bencina, 1l olja, in ostale tekočine(hlajenje, zavore,....)

in tehtala je 127kg tko da je prazen mito tam okoli 115kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm prvic sraufu mojo cagivo :) zamenu sm tazadno zarnco :OK: :OK: kok sm car :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itaq a ne ves? 2 sraufka odsraufat pa se pazit mors da zarnco prou obrnes... aja pa se s tistim sprejem za kontakte pospricat! to je cist tumach :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi lohk pove prestavna razmerja od mito seven speed in tud primary transmition in final transmition. Da neki zračunam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zračunan Cagiva mito letnik 98 7-speed im končno hitrost po točnih izračunih 183,5kmh pri 13.000 obratih. Pa to je 100% točn če sm za RSko naračunu 169,6km/h pol more to držat ker a rsah tanovih po števcu pokaže 170km/h. Zdj račun je narjen za zobnike spredi 14 zadi 43. Če ma kdo kej drugač mu pa lohk zračunam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izracunaj za zobnike 114/14/41 (ketna/1.zobnik/zadnji zobnik)

ker tako nekako majo original mitoti l 98 razen izjem ker so takrat poznali 2 vrsti

jest pa dva moja frenda mata tut isti. aja zvrti se pa tut okoli 13k obratov/min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo slucajn ve kolk pridejo logarji (lezaji) za Mitota? (uni v masini da ne bo pomote :) )

:cry: ker jest se ne upam vec vozit, ker prevec ropota :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ce bos rabu semeringe mam jest doma komplet za celo masino tko da ni blema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!