Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

jst ga bom najbrž iz nemčije uvozu pa me zanima glede stroškov..sej je samo homologacija(25k) pa registracija na novo(40k) al je še kej drugega??

če ma tisto blackbox notr(blokado notr) kako bi se dal to odstrant(80km/h) da bi šlo pol tko k se zagre..pa tud kdo bi mi to naredu..

lp weerus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok ker motor si s tem mislu sp/gp ? Bla sva čist skupi sam moja rsa je tok novejš da ma že tok kratke prestave in v tem pol jst zgublam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da mito je zakon!!!u klanc vleče k prasica

in z drugimi ni nic drugac, ce le ves kako ga odblokirat. :)

RSmaniac, s tem sm hotu povedat da mito dejansko ni najboljse kar lahko kupi denar, da ma dost trde konkurence. kuk pa komu stevci lazejo, hja, to je pa ze druga zgodba... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače v pospeške pridobivaš če maš krajše prenose tko da hmhm

tko bi ti mogu jt u pospeške velik bolš mito pa v koncno in če bi vi2 z denzijm mela enake prenose bi denji se bl zmagov v pospeške.

Lp jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem uglavnm bla sva v pospeških enaka pri večjih hitrostih me je on počasi prehitu pol sm pa skos za njem vozu. Tko da ni blo večjih razlik. Weerus tud aprilije nsre pod pounimi obrati trgajo v klanc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus tud aprilije nsre pod pounimi obrati trgajo v klanc :D

o ja! :devil: sam ko stevci prevec realno kazejo... :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou, ewo mene prsu iz dolge ture naredu v dveh dneh preko 400 km :>...drugace pa ja glede draga...ko sem za tabo vozu sem pocasi pridobival ko sem prsu v zavetrje pa sem svignu mim k si biu ti v mojem zavetrju pa je blo drgac ja...z mesta pa sem mogoce malo pridobival sej si vidu na koncu k swa sla... drgac ej pa ful pomembn kuko startas hehe :>...drgac ej blo pa fajn :D morwa it se kdaj hehe sam zej ti prit v nase konce :P mamo mi kle eno fajn dolgo ravnino...sam na zacetku sem pa mislu da te ne bom tak dohajal tak da sele zej vidm da ta mito res leti k sem mel prejsnga in bi me z unim zih prehitu pa tut welik sem jih ze sprobal in noben ni tak letel tak da ta je res majka :>...aja pa jest mam okoli 80 kg tak da ce bi biu lazji bi slo se bolj hehe

pogi, bowa se zej enkrat zmenla za se en drag ko bo sonce ko takrat res ni biu ogret pa svecka je bla zanic tak da zej gre welik bols ko prej :>

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezo-jan si vidu kaj sm ti govoru, denji je čist prov povedu. Denjiju se vid da je dolg študiru kako bo dragu k se še z nogo požene iz štarta :D Ker motor ma poqi?

Drugač denji sm šou jst še enkrat pol po uni ravnini in sm dobu 180 po števcu notr pa mal bi še šlo. Tko da sva takrat kr letela ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ne sej drugac opaza se da mito vlece mal bolse sam wes niso pa vsi enaki eni grejo eni ne...drgac paj letelo je takrat ja hehe teb sploh ko si v mojem zavetrju vozu :P joke hehe....drgac pa ma pogi aprilio isto kokr ti sam brez blokad...aja pa enkrt prlet u nase konce da se mal zapelemo na bled pa tak naprej :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede starta z nogo ja hehe to kakor kdaj vcas me kar prime mal in si se z nogo pomagam sam to skor nic ne doda mogoc mal k motor le nekaj tehta ane hehe...glede studiranja pa res ja sem se mal prprawlow ker 160 cc je le 160 cc hehe...aja rsmaniac kok ti vagas drgac

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo še zmenil. Sam če bi šou pa z zokovo futuro pol pa nevem kako bi blo. Mene tud to zajebava k mam dellorto 28 fergazer. če bi meu 34 dellorto pol bi mela pa ćez 40KM. Zok a si dragu kdaj z svojo proti kšnmu mitotu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja...sam zokowa futura je mela nekaj predelaw ce se ne motm sam bi blo pa useen zanimiw ja drgac pa ti bi mogu dat dellorto 34 gor da bi mu 39KM usaj pomoje no k vids ko gre men pa mam 35 KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja že ma 39KM piše v knjižci od kita da jih ma 37KM z delorto 28 pri dellorto 34 se pa moč motorja še poveča. Pa gienelli nej bi dau 2KM. Sej mito ma pa že take stvari predelane recimo en batn obročk, mikuni 35, pa recimo ti maš auspuh predelan. Aja mam pa 75kg velk sm pa 184. Mogu bi en dat polini 165kit na mitota da vidmo kako to trga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja je serijska predelawa toj res...polini 165 u ja pa mikuni...hm a ne bo tvoj bratranc daw gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To on sam sanja :D Sam se vid kok je drugač tanovi pa tastari letniki aprilije 98 letnik so tud bl letele poglej zdj tanove mitote 6 prestav kokr aprilije pa dellorto 28 pa se use skrijejo proti aprilijam. Mogl bi kšna valerosi pa mito oboji 98 letnik al pa kšna chesterfieldka, futura in tako dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja hehehe :D drgac pa to ta nowo ja kar je, mitoti aprilie,... wse skratka to ni to kar je tam okoli 98l je wse bols in tud sigurno iz bol kvalitetnega materiala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo še zmenil. Sam če bi šou pa z zokovo futuro pol pa nevem kako bi blo. Mene tud to zajebava k mam dellorto 28 fergazer. če bi meu 34 dellorto pol bi mela pa ćez 40KM. Zok a si dragu kdaj z svojo proti kšnmu mitotu?

praš mal na okrog pa zameni fergazar ane...praš veglna mogoče on ve kje bi kej pocen dubu... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede teh vaših fergijev...

Ni to sam kupt ferg pa ka gor vržt, je treba zamenjat še tist kjer je pritrjen na cilinder, ali pa vsaj predelat uno gumo, učinek bo boljši, sam ne isti kot če zamenjaš celoten del(veliko vprašanje če se sploh da, ker novejše NSRe (Dellorto PHB28) imajo spremenjen cilinder...) Tko da to bolj odpade kot ne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimni mas prow ja ravno zej si me spomnu...ne dolg nazaj sem razdru enga mitota k ni sel nikamor in sem ugotavljal zakaj in ena izmed napak je bla ta da je biu gor mikuni 35 guma pa je bila od 28 frgazarja in s tem prakticno ne more it nikamor saj mora biti lunkja v gumi enaka kot v frgazarju

rsmaniac...tukej polini nima weze ker fergi je fergi in ce bi ti menjow fergija bi mogu tut gumo zamenat ce wes kero mislm tisto ta crno med cilindrom in fergijm ker zej mas prirejeno za 28 fergi in pol bi bla ta luknja na dellortu 34 premejhna...no sej da se pa to gumo tut pobrust oz. powecat lukno sam mors bit natancn...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni fora gume, ampak luknje v CILINDRU, tanove mašine imajo enostavno manjše, zato manjša guma in manjši ferg, če bi dobu blok od tastarga pol bi MOGOČE šlo, sam e zmer ni to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja da majo se luknjo v cilindru manjso tega pa nism vedu ja...hm edin pol ce se da pobrust to lukno glede gume pa tut mora bit prawa da wse skup klapa...se wid, nowo wse predelan-na slabse

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!