Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

Na forumu se vedno najde dosti takih in drugačnih pa me zanima katere izjave se vam zdijo najbolj globokoumne, butaste, ipd. :2gunfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si ti že od rojstva tako butast, ali si na kakšen tečaj hodil :?: :?: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sem najbolj butast človek na forumu z najbolj butastim avatarjem. Zaklenite temo in mir. Slava vsem pametnim :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj butast se mi zdi tisti tvoj Kenny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa še tvoja izjava leta dragi moj:

"Zaenkrat še nismo odkrili koga bolj pametnega....torej v tem trenutku SMO najbolj pametni"

Kje spiš da te ne ukradejo??? :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ne sekiri se, sej bi se še ziher kateri bol butast najdu tuki... :lol: :wink: :onfire:

PRAV MAŠ! Smo takšni in drugačni ...

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kandidatke za izjavo meseca oktobra 2002:

Za zanimivost: V povprečju so na kvadratni meter v vesolju 3 atomi !
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kandidatke za izjavo meseca oktobra 2002:

Za zanimivost: V povprečju so na kvadratni meter v vesolju 3 atomi !

HAHAHAHAHA ... sem jo enkrat že prebral a takrat nisem opazil nesmiselnost izjave ...

Iz zgornje izjave sledi, da je gostota vesolja neskončno nepredstavljivo velika :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viktorija Potočnik, mati županja Lj.:

»Najino življenje s hčerko je na neki način posebno, posebno tudi v tem, da morava usklajevati in načrtovati vsak dan in vsako uro posebej, zato ji kot zakonita mati omogočam varno pot in vrnitev iz šole, ki jo občasno opravi tudi voznik Mestne občine Ljubljana ...

Kot županja nimam službenega vozila v zasebni uporabi in zato ne plačujem dohodnine. Mesečno prejemem oz. sem prejemala za prevoze na delo in z dela toliko, kot pripada vsem zaposlenim v mestni upravi s stalnim prebivališčem v Mestni občini Ljubljana.«

Komentar:

- In vsi priskledniki so zaploskali globokoumnem govoru. Mater je aplavz navdihnil z mislijo: »O, kako pametna sem, vsi mi ploskajo.«. Takoj je začutila že običajen prijeten val po svojem telesu in se v mislih zopet dvignila nad svoje podanike. Njen pogled se je usmeril skozi veliko okno razkošnne dvorane MOL precej nad ploskajočo množico, in obstal na grajskem hribu, kjer bo kmalu postavljen spomenik Njej, grajska žičnica.

- Otroka je potrebno že od malega navaditi, da obstajajo priviligiranci in tisti katerim se krade.

- Če bi bilo prevozno sredstvo odraz zaslug in kvalitete dela državnih funkcijonarjev, potem ga. županja sicer ne bi hodila peš, ker je le delno uredila parkiranje v mestu, zaslužila pa bi si eksotično prevozno sredstvo. Žival. Ježa brez sedla. Pa ne Kekčevega Josipa.

Un biser Anton Grizold je pa isti, pa seveda Gianni tudi, ali bolje, ker kurc pa ni? Laži, kradi in hitro teci, bodo že otroci dolgove plačevali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, ti si pa danes mal puntarsko nastrojen. :D :D

Bomo zapeli uno :

Grad gori, grof beži,

vino teče,

naj če teče kri.

:cry:

Pri vsej stvari se mi pa zdijo te osebne privilegije naših politikov dost obrobna zadeva.

Serjejo ga z drugimi stvarmi bolj na velko, sam da mi ne vemo.

:cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nohtke jim je treba lepo na počas sekat. Začneš tam, kjer najbolj ven štrli. Počas se pa tudi do živga pride. Zgleda pa, da res zlo na počas. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

»... Z Žarkom Hojnikom o njegovih lažeh in podtikanjih ne mislim več javno polemizirati. Zadoščenje bom iskal na sodišču.«

Marko Pogorevc

generalni direktor policije

Komentar:

- »Ne, ne mi dihat za ovratnik,...«

- Smrk, smrk,... uuuuuueeeeeeeee, mami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek slovenski nogometaš je povedal naslednje (ob neki nagradi menda):

Rad bi pohvalil svoja starša , predvsem očeta in mater.

....

am....a kdo dvomi ,da je slovenec? Jaz že.

Če bo kdo kakšno neummnost naredil mu rečte naslednje:

JOJ Franjcelj!!!! Ti si tak hlod ,da te še motorka ne prežaga!!! :mrgreen: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnite izjav nekega OSAME?

Svoje čase je močno bruhal (tudi) po ameriški politiki in si prislužil etiketo najbolj butastega forumaša. :evil:

Vendar pa njegove izjave gledane v luči sedanjih dogodkov in politike ZDA izpadejo kar pravilne :?: :!:

Zanimivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in si prislužil etiketo najbolj butastega forumaša. :evil:

Če se ne motim je bil Osama nepopularen predvsem zaradi svojega odnosa do ostalih forumašev in moderatorjev in ne zaradi svojih pogledov na svet... :shock: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in si prislužil etiketo najbolj butastega forumaša. :evil:

Če se ne motim je bil Osama nepopularen predvsem zaradi svojega odnosa do ostalih forumašev in moderatorjev in ne zaradi svojih pogledov na svet... :shock: :roll: :wink:

Točno tako.

Noben mu ni zameril njegovih pogledov, čeprav jih ni poskušal strpno argumentirati.

Najbolj se nam je zameril žaljiv izpad do nekaterih forumašev.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!