Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

dr. Rugelj je včeraj na TV izjavil:

"Moški, ki se omamijo z alkoholom in se potem bratijo so tipično predstavniki homoseksualcev ..." :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr. Rugelj je včeraj na TV izjavil:

"Moški, ki se omamijo z alkoholom in se potem bratijo so tipično predstavniki homoseksualcev ..." :shock: :shock:

Pa postavil je njemu nenavadne meje kdaj potaneš pijanec: Če popiješ med 3 in 7dcl vina na dan še vedno nisi alkoholik. Če pa se ga enkrat na mesec naliješ do amena pa si.

Ravnokar gledam ponovitev po TV. Boste videli kako se bosta drk..... s Hribarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr. Rugelj je včeraj na TV izjavil:

"Moški, ki se omamijo z alkoholom in se potem bratijo so tipično predstavniki homoseksualcev ..." :shock: :shock:

Pa postavil je njemu nenavadne meje kdaj potaneš pijanec: Če popiješ med 3 in 7dcl vina na dan še vedno nisi alkoholik. Če pa se ga enkrat na mesec naliješ do amena pa si.

Ravnokar gledam ponovitev po TV. Boste videli kako se bosta drk..... s Hribarjem.

Rugelj :arrow: zafrustriran moški srednjih let, ki so ga starši v mladosti zelo omejevali in zdaj krivi za svojo nesrečno življenje vse ostale. Prav smili se mi revež s svojimi definicijami :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale ta pa ni več srednjih let :shock:

To je tudi res, ampak ga pa močno daje:

1. Druga puberteta

2. Puberteta, ki še vedno traja od najstniških let

3. Sploh še ni prišel do pubertete :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da je vseeno dosti stvari res, samo jih večina ignorira ker se pol boljše počutijo :wink: Ma pa poleg vsega res tu in tam kake bolane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da je vseeno dosti stvari res, samo jih večina ignorira ker se pol boljše počutijo :wink: Ma pa poleg vsega res tu in tam kake bolane :D

A si predstavljaš kako bi bilo če bi "živel" po njegovih navodilih in filozofiji? Dolg cajt za umret. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj Rugljevih cvetk:

-Zaljubljenost mine, ostane pa odgovornost, katere temelj je seksualna privlačnost.

-Ženska dobiva svoj jaz skozi moževo poslanstvo. Problem pa je v tem, da je malo moških, ki imajo poslanstvo ...

-Jaz sem že četrtič poročen, pa imam v spominu samo dve ženski, ki sta vredni spomina.

-Nezvestoba je opravičljiva. Celo zdravilna je ...

-Ma kakšna zvestoba! Zvestoba je nenaravna.

-Da bi jaz moral biti zvest neki gospe, ki sem jo po naključju srečal pred 55 leti, ma dajte, no!

-Dolžnost vsakega moškega je, da si uredi seksualno življenje in ima po možnosti svoj seksualni objekt na dosegu roke.

-Za spolnost je sposobnih malo moških. Polovica jih ima namreč prezgoden izliv. Trikrat piknejo, pa že brizgajo.

-Ženske prenašajo moške, ki danes začnejo seksati, brizgajo pa šele naslednji dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale a je prpeovedal vožnjo z motorjem? :shock: :lol: No, če ni, pol bi ziher preživel :lol:

kaja: pa še prav ma, nažalost, ampak spet ma prav :? :roll: to pa ne pomeni da bi se bil jaz pripravljen podredit njegovemu stilu življenja :!:

1. točka = če ni seksualne privlačnosti se večina niti ne trudi ohranjat nekih extra dobrih odnosov ampak vse prepusti naključju (značilno za SLO zakon), verjetno je to hoto povedat...

2. točka = se samo delno strinjam (da dosti moških nima pravega jaza, ker ga ženske kakor hitro se da probajo razvrednotit) in se pol boljše počutijo kot "nadrejene", v resnici pa totalno zgubijo na spoštovanju

3. točka = jaz sem tud do zdaj mel 4 punce (resne?) pa sta 2, ki se jih bom spominjal v lepi luči,....ga čisto razumem!

4. točka = se ne strinjam!!!

5. točka = mogoče je res malo neneravna, sploh če sklepam po tem kolko folk vara :roll: pol pa se vprašam...vara sebe al naravo? verjetno ne sebe, če mu tak paše :wink:

6. točka = se tudi delno strinjam! če misli da ji ne more bit zvest se lahko mirno loči, ampak BREZ varanja!

7. točka = se tudi strinjam, enako velja za ženske! če živiš skupaj 10 20 30 let, zakaj nebi smel met seksualnega objekta na dosegu roke? seveda ne pod vsakim pogojem ampak OK...se razume kaj je hoto s tem povedat, ne?

8. točka = on že ve :lol: :lol:

9. točka = se spet morem strinjat...če bo kira zanikala laže! no, pa tisti "drugi dan" spet ne jemat dobesedno...

no kaja, zdaj me pa sk***aj :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr. Rugelj je včeraj na TV izjavil:

"Moški, ki se omamijo z alkoholom in se potem bratijo so tipično predstavniki homoseksualcev ..." :shock: :shock:

Area, prosim še tvoj komentar na to :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaja, zdaj me pa sk***aj :oops: :D

Tisto sem objavila, ker sem nekje našla in se mi je zdelo primerno. Nimam pa nikakršnega namena razpravljat o tem. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No comment :lol: Kaj pa praviš na ostale comment ki sem jih obrazložo na prejšni strani?

Vsak ima svoje mnenje in si jih lahko razlaga po svoje in hvala bogu, da je tako :lol: Če bi imela isto mnenje kot ti pač ne bi imela o čem debatirat 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem našla nekaj zanimivega: 8)

"Ko zvečer odhajam iz službe proti Trnovem, kjer predmeti včasih mečejo na cesto grozljive sence, me kdaj pa kdaj stisne pri srcu ....."

Vika Potočnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Južnjaki so vsi, ki živijo južno od mene."

Poslanec ZMAGO JELINČIČ, na TVS, o južnjakih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena cvetka:

Odgovor Putina na vprašanje novinarja kako komentira rusko podporo Čečeniji s tem, da jo bombardira in uničuje:

"V Rusiji smo zelo strpni do različnih veroizpovedi, zato vas vabim na obisk, da vas obrežemo. Zagotavljam vam, da vašega orodja potem ne boste mogli nikoli več uporabljati!" :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena cvetka:

Odgovor Putina na vprašanje novinarja kako komentira rusko podporo Čečeniji s tem, da jo bombardira in uničuje:

"V Rusiji smo zelo strpni do različnih veroizpovedi, zato vas vabim na obisk, da vas obrežemo. Zagotavljam vam, da vašega orodja potem ne boste mogli nikoli več uporabljati!" :shock:

Ta je pa huda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem našla nekaj zanimivega: 8)

"Ko zvečer odhajam iz službe proti Trnovem, kjer predmeti včasih mečejo na cesto grozljive sence, me kdaj pa kdaj stisne pri srcu ....."

Vika Potočnik

Hja, naj pazi, da ne bo hodila tako, da bo luč za njo, pa bo takoj bolje z grozljivimi sencami... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al jo bom pa še jst mal prestrašla, če jo kje srečam :lol: Buuuuu! :wink:

Ne bo treba......njo po tanovem GRAFITI strašijo!!!!!!!! :shock: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena cvetka:

Odgovor Putina na vprašanje novinarja kako komentira rusko podporo Čečeniji s tem, da jo bombardira in uničuje:

"V Rusiji smo zelo strpni do različnih veroizpovedi, zato vas vabim na obisk, da vas obrežemo. Zagotavljam vam, da vašega orodja potem ne boste mogli nikoli več uporabljati!" :shock:

Ta je pa huda

Zelo. Je bil posnetek z novinarske konference na Studiu City. Izjava ni dobesedna, v resnici je bila še hujša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!