Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

Zdaj mormo v šoli zmeri javit profesorju če je miza popisana. Pa smo skoraj vsi dvignili roko pa je rekel da je popisana vsaka druga, pa mi se prepiramo :fight2: pa rečemo da so vse. Sošolka pa se oglasi pa reče: Da je popisana vsaka prva klop :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.01.2005, 13:57, by Hotschko, The Great One:

Fredy je Calvo ostali so pa navadne tune ...

Špilferderber je bil hitrejši

Popravljeno . Popravil Marky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber je bil hitrejši

izjava meseca... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se z prijateljem (tudi motoristom) pogovarjava kaksni stroski so povezani z motociklizmom , se posebaj pa sedaj, ko je na pohodu novi zakon.Pa on rece

"Se bom zacel drogirat, je veliko ceneje "

lp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14. januar, bife, pogovor:

"Hmm, danes bi pa lahko dotični častil pijačo, ko praznuje Novo leto!"

"Kaj pijačo, odojka naj raje prinese!"

"Ti si šele zmešana, kaj ne veš, da oni ne jejo svinjskega!"

:eek: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

By moj sošolc. Je reku da njegovmu frendu 50 skuter leti 140! In sva šla stavt pa sm reku če je to res si dam pa jajca kromirat! Pol pa on prbije :"No jst ti bom pa krom barvo prnesu!"

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pa fantje in dekleta, Slovenci in Slovenke, nobenih pobojev po vojni ni bilo! TITO jih je izrecno prepovedal!

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to ironija?

Ko se Fredy in Smode tožita zaradi intelektualne lastnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v Beogradu pa rečem enmu tipu

˝Znaš puno više bi voljeo da ste nam vi (Srbi) susedi nego Hrvati˝

On pa meni

˝E Marko trudili smo se a nije nam uspelo˝

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena od enga kolega

Ko je benz podražu je reku

˝PA SEJ MENE NE BRIGA NAJ DRAŽI KAKOR ČE JAZ ITAK ZMERI ZA JURJA TANKAM˝ :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridm nazadne na vaje za bandom! In vidm na mizi pac nov ojačevalc za pevca! Pa rečem opa mamo pa nov fersterker, pa mi zabije kitarist nazaj:"Nene to pa ni fersterker to je pa ojačevalc za pevca!" :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sodelavc edi reku: "alo, miha, ti zihr mors to vedit - kolkrat so bli chipendales-i v sloveniji??" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinkota 2leti starega mami sprašuje, kam pa je šel ati a mogoče na kakija(wc), sine pa odgovori ne na kivija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še enkrat drugič se peljeta mama in sin proti domu iz trgovine, v kateri mu mama ni hotela kupiti tovornjaka češ da bo oči hud in ne pusti kupit. Pa pravi sine a ne mami ko bo pa ati umrl bom pa lahko tovornjaka dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nekaj izjav ˝pametnih˝ nogometašev

Kdo je najpametnejši? Fuzbalerji ali športni komentatorji...

mislim, da je zmagala izjava Bojana Prašnikarja: Portugalci so najbolj nevarni, ko imajo žogo.

OVA NOČ NIJE NAŠ DAN" g. Kli(n)ton Bozgo

Cime: "Igrali smo taktično dobro, vendar je bila naša taktika povsem zanič"

Aleksander Ristic: "Ko enkrat zaostajaš z 0:2, ne moreš več igrati neodloceno 1:1."

"Normalno je, da kadar dobiš po tekmi v roke dres nasprotnika, da bo ta ves preznojen in smrdeč. Zaradi tega sem bil presenečen, ko sva si dresa zamenjala z Beckhamom, pa sem lahko vohal le parfum."

Ronaldo

"Nikakor se nisem mogel navaditi na življenje v Italiji. Bilo je tako, kot da bi živel v drugi državi."

Ian Rus

Marjan Fortin

tv komentator

". Prvih pet najboljših strelcev prihaja iz Celja, šele na petem mestu je Tomič z dvema goloma, kot najboljši strelec Celja ."

Na hokejski tekmi. "In nekdo od kitajcev je izključen...(kratek premor) To je Polončič!"

Andrej Stare

Fuzbal je naša kruha. (Bozgo)

dr.Andrej Stare po zmagi naših hokejistov nad poljaki:

"sedaj pa bomo slišali slovensko himno Hej slovani."

Največi komentatorski biser svih vremena je kada je Mohamed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. palio olimpijski plamen. Tada je nepoznati komentator RTS-a rekao: "I POGLEDAJTE MOHAMEDA ALIJA, RUKE MU SE TRESU OD UZBUÐENJA!!!" (a ima revež Parkinsovo bolezen)

Bernd Krauss, nemski trener Mallorce: "Mogoce je skrivnost nasega uspeha v tem, da me moji igralci ne razumejo!

globokoumne:

Sebastjan Cimirotic: "Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in ocetu."

Berti Vogts: "Mislim, da lahko prvouvrsceno mostvo zmeraj premaga vodilni klub na lestvici."

Mehmet Scholl: "Na dopust bom najverjetneje odpotoval nekam v juzne kraje na primer v Kanado."

Mario Basler: "To sem mu povedal tudi verbalno."

Udo Lattek: "Igrali so takticno zelo dobro, ceprav brez taktike."

Olaf Thon: "Mi igramo postavitev mož proti možu in jaz igram proti možu."

Andreas Moeller: "Moj najvecji problem je, da sem zelo samokriticen. Vcasih tudi do sebe.

"

Juergen Wegmann: "Najprej nas je zapustila sreca, potem pa je prišla še smola."

Juergen Wegmann: "Vedno sem govoril, da se ne bom preselil v Avstrijo."(na vprašanje, ali bo prestopil k Baslu)

Franz Walter jr.: " Klinsmann in jaz sva dober trio. Mislim, kvartet."

Manfred Krafft: "Moje moštvo se je petnajstkrat ali šestnajstkrat ujelo v zanko v 'offsideu'. Pa ravno to smo vadili ves teden."

Andreas Moeller: "Po 'feelingu' sem imel dober obcutek."

TALE JE PA ZA KONEC . NAJSLAJŠA :)

THE LEGEND: Mirko Kamenjasevic:

"Biogradlic se stustio preko lijevog krila, dribla dvojicu, trojicu, uspio se osloboditi, dodaje loptu do Pejakovica ovaj odigrava dupli pas sa Savicem, Savic mu vraca, Pejakovic sam pred golmanom, dribla i golmana evo ga konacno puca i gooooooooool -kurac gol ! Lopta je za malo prosla pored desne stative... " (Kamenjasevicu je nakon ovog bisera izrecena zabrana prenosa sportskih dogadjaja u trajanju od 3 mjeseca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!