Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

Včeraj je en sošolec, ko je videl na šoli plakat z naslovom: Uspešni biviši dijaki naše šole (srednje ekonomske) in na plakatu enga dr. xy dejal: Te pa je na ekonomsko hodil, pa je doktor :eek:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bila s cimro v Mercatorju, ko mimo nje prileti en mali otročiček in se ga cimra ustraši. Pa stoji tam čisto prestrašena sredi polic, pa mama od malega reče: saj ti ne bo nič naredil :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo po radiu , da je en poslanec dobil na vratih v parlamentarni hiši napis na listu. :P :D

Izbrisani vabljeni na ples, igral vam bo Zmago Jelinčič na mitraljez. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo po radiu , da je en poslanec dobil na vratih v parlamentarni hiši napis na listu. :P  :D

Izbrisani vabljeni na ples, igral vam bo Zmago Jelinčič na mitraljez. :lol1:

vse si pomešal, octo :slap: :slap: :slap:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse si pomešal, octo :slap:  :slap:  :slap:

:)

sem opazil šele pri večernih poročilih :blush: :slap: Žal prepozno :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je ža malo stara, ampak je definitivno najboljša izjava, kar sem jih slišal iz ust profesorjev... :)

Pri uri matematike, je sošolec težil če je možnost, da bi imel matematiko pozitivno.

V bistvu ga je zanimalo, koliko bi moral pisati prihajajoči test, da bi popravil oceno...

V odgovor dobi: "Veš Žiga, zarad mene lahko ti tud 6 pišeš, pa ne boš dvojke vidu!" :devil: :devil: :devil:

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ali prinesem sendviče s sabo, ali jih boste delili vi" -

odgovor Jelinčiča na povabilo Potrča, če pride na razgovore z izbrisanimi....

:grrr

Ma ta Jelinčič je taka faca !!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se je starejši sin neki malga udaru pa tuli ko zverina, pa mu moja reče:Žiga dej ne joči poglej Mihca(mlajši) on tudi če mu čreva vn gledajo ne joče.

In pol izjava tamalga : JA MAMA PA TUDI KO MI JIH NAZAJ NOTR DAJEJO NE JOČEM. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša izjava,kar sem jih slišal,je bila izjava enega od vodilnih mož pri BMW Wiliams,ko je Montoya ven zletu:"Najprej mu je zmanjkalo talenta,potem pa še ceste..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa res izjava meseca. Danes na STA (ne, moderatorji, ne delam reklame) v novici ob 8. marcu:

Ženske v Sloveniji zasedajo nižje, manj odgovorne in tudi slabše plačana delovna mesta. Opravljajo drugačne poklice, imajo drugačne karierne možnosti kot moški, zaposlene pa so predvsem v tistih dejavnostih, kjer prevladujejo ženske.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :grrr

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdeno v debati od Prisiljene

NE DAJ SE, INES!

..za manje od 100 Eura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transparent na protestu v lj:

Dvigalo v vsak slovenski dom, da ženske ne bodo več padale po stopnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je Ališič eno bistro "vsekal" med dirko;no,enih par je bilo:"uuuuuuuuuu" in "uuuuuuuuuuuuuu",pa"uuuuuuuuuu"pol pa še"uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu"in na koncu "uuuuuuuuuuuuuu" :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saška Lendero: "Diplomirala sem pred nekaj časa na FDV pri profesor Svetilniku."

Vsakdo, ki je kdaj hodil na FDV ve, da tam ni nobenega profesorja Svetilnika. :grrr :nono:

Je samo profesor Svetličič. Bo treba tole Saškino diplomo malo preveriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saška Lendero: "Diplomirala sem pred nekaj časa na FDV pri profesor Svetilniku."

Vsakdo, ki je kdaj hodil na FDV ve, da tam ni nobenega profesorja Svetilnika.  :grrr  :nono:

Je samo profesor Svetličič. Bo treba tole Saškino diplomo malo preveriti.

FDV :lol1: no ja če kje pol tam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...solata raste iz zemlje, ki je polna mikroorganizmov in ostalin odmrlih bitjic. torej vegetarijanec=nekrofil  :lol1:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!