Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

:angry: beseda nekrofil ima drug pomen (sej solate ne jebe.. jo samo jemo ali pa je pri tebi drugače) :nono: pies drugače pa vege hrana :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letam okoli bajte pa me sosed vpraša, kaj letam okoli bajte

Pa mu odgovorim"Dev iščem pa boga prosim ,da ga ne bi našel?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
In nova metla je prišla...in upam, da imajo še kirby sesalc.

(o novi vladi in RTV)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: beseda nekrofil ima drug pomen (sej solate ne jebe.. jo samo jemo ali pa je pri tebi drugače) :nono: pies drugače pa vege hrana :SS

veeeeem.... bralo se je pa zelo dobro... drgač pa... a še nisi nkol filanih paprik delal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veeeeem.... bralo se je pa zelo dobro... drgač pa... a še nisi nkol filanih paprik delal?  :whistle:

:P sem že take in drugačne :D peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy-eva izjava v temi Nova v moto svetu

Pervy je samo en, vse ostalo so imitacije, recimo kot Coca-cola in Tuš cola!

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi prevedel v delfinščino, bi rekel, da je Pervy Calvo, ostali pa so navadne tune...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi prevedel v delfinščino, bi rekel, da je Pervy Calvo, ostali pa so navadne tune...

kakorkoli, glavno da delfinke razumejo in ne, ni isto ker rabi calvo več oglaševanja :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova izjava meseca gre Fredy-ju Milerju:"Če komu ni všeč moja muska nej se obrne za 360 stopinj in gre stran!!!" :blink:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zadnjič je moja mal avto po zidu podrsala pa pride tamlajši sin k noni jo prime za roko in pelje k avtu :

NONA VIDI KAKO JE MAMI NARISALA ZID NA AVTO :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje v Orašju (by Volk):

Ustavili nas policajci na motorih in tražili drogu, pa sam ji rekao: "Pa šta vi mislite, da mi vozimo drogu na motorih, pa mi jo vozimo sa kamionima!" :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Kaj mata skupnega motor in ženska?

- Za oba rabiš cajt in kreditno kartico

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, tale je bla ekstra kruta, ampak vseen...

...s frendom (micotom) se pelema po cesti od kraberka proti ponikvi (rovte u 3 p.m.), nasprot prpici en rdec clio, midva se umaknema, v desnem ovinku zadriftama, pa letima cez rob, dol pa sam prepad, 30-40 metrov, hosta, skale, itd. 4x se obrnema prek strehe, avto je zlamal skup ko piksno, naju premetaval po kabini ko dve do konca napumpane zoge, pocakama cisto na dnu, s streho prslonjena na skalo.

zok: "mico, si vredi???"

mico: "ja.. ...ti??"

zok: "...mislim da..."

...nekaj sekund tisine...

mico: "kurba, sam blo je pa carsko!! [histericn smeh]"

...nism vedu al bi ga mahnu, al bi mu pomagu iz avta pridit... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, tale je bla ekstra kruta, ampak vseen...

...s frendom (micotom) se pelema po cesti od kraberka proti ponikvi (rovte u 3 p.m.), nasprot prpici en rdec clio, midva se umaknema, v desnem ovinku zadriftama, pa letima cez rob, dol pa sam prepad, 30-40 metrov, hosta, skale, itd. 4x se obrnema prek strehe, avto je zlamal skup ko piksno, naju premetaval po kabini ko dve do konca napumpane zoge, pocakama cisto na dnu, s streho prslonjena na skalo.

zok: "mico, si vredi???"

mico: "ja.. ...ti??"

zok: "...mislim da..."

...nekaj sekund tisine...

mico: "kurba, sam blo je pa carsko!! [histericn smeh]"

...nism vedu al bi ga mahnu, al bi mu pomagu iz avta pridit...:doze:

Zok kaj nej rečem? A bo looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool dost al se premal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki dela doktorat v ZDA, o elektronski glasbi:

"Elektronsko glasbo v ZDA poslušajo samo še homoseksualci." :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čreda bizonov se premika tako hitro, kot najpočasnejši bizon v čredi. Ko plenilci lovijo čredo, ujamejo in ubijejo najprej najpočasnejše bizone na koncu črede.

Takšna naravna selekcija je dobra za celotno čredo, saj so tako živali v čredi bolj zdrave in čreda pridobi na hitrosti. Podobno se dogaja pri človeških možganih: možgani lahko delujejo le tako hitro, kot njihova najpočasnejša celica. Prekomerno uživanje alkohola, kot vsi vemo, uničuje možganske celice. Toda po načelih naravne selekcije alkohol najprej uniči najpočasnejše in najmanj zdrave celice. Na ta način redno pitje alkohola uničuje počasne možganske celice in tako postanejo možgani bolj hitri in učinkoviti. Zato se vedno, ko popiješ nekaj alkohola, počutiš pametneje."

:OK: :grim :lol1:

sem vedel da je nekje razlog! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čreda bizonov se premika tako hitro, kot najpočasnejši bizon v čredi. Ko plenilci lovijo čredo, ujamejo in ubijejo najprej najpočasnejše bizone na koncu črede.

Takšna naravna selekcija je dobra za celotno čredo, saj so tako živali v čredi bolj zdrave in čreda pridobi na hitrosti. Podobno se dogaja pri človeških možganih: možgani lahko delujejo le tako hitro, kot njihova najpočasnejša celica. Prekomerno uživanje alkohola, kot vsi vemo, uničuje možganske celice. Toda po načelih naravne selekcije alkohol najprej uniči najpočasnejše in najmanj zdrave celice. Na ta način redno pitje alkohola uničuje počasne možganske celice in tako postanejo možgani bolj hitri in učinkoviti. Zato se vedno, ko popiješ nekaj alkohola, počutiš pametneje."

:OK:  :grim  :lol1:

sem vedel da je nekje razlog! :beer2:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava mojga sošolca:

Dobra baba je taka baba k jo vržeš iz petga štuka pa se sama pobere. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedel da je nekje razlog! :beer2:

nice... :lol:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!