Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Vale

Priporočene objave

j3rn3j na MSN-ju o pogovoru o eni bejbi:

j3rn3j pravi:

tazga jebača se ne pozab kr tko

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ženska je kot šporget:

fajn je če ga imas, da ga pa okol vlačiš, pa ne zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOMI ČAKAM DA NEHAJO GOVORITI O CIGOTIH, POLN K.... JIH ŽE MAM

To pa zna bit nevarno. Tudi ti si se rodil zato ker te je mel foter poln kurac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa zna bit nevarno. Tudi ti si se rodil zato ker te je mel foter poln kurac.

TI SI TAKOJ POMISLIL NA KURAC JAZ SEM MISLIL PA NA KUFER, DA TI BO BOLJ JASNO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes je hotu bratec na vsak način po kosilu sladoled( bil je bolan skoraj14 dni).Pa smo mu rekl

da ne sme sladoleda pozim.Me je pogledu :blink: tko čudn pa reče:A ti mogoče vidiš sneg zuni??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je hotu bratec na vsak način po kosilu sladoled( bil je bolan skoraj14 dni).Pa smo mu rekl

da ne sme sladoleda pozim.Me je pogledu :blink: tko čudn pa reče:A ti mogoče vidiš sneg zuni??

pa še prav ima tvoj mali bratec :OK: sladoled se je tudi pozimi in sploh ni nobenih preprek, da bi ga jedu tud če je bolan. :grim pri angini ga celo priporočajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kolega na avtobusu: Matr, sej neki žensk pa je pršlo, pa so rekli da gremo sam moški. Sm se že bal, da bo to peder party...

Pa jaz nazaj: Ja sej je peder party, k jst sm vrjetn peder, če mam moške rada :grim :P

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še prav ima tvoj mali bratec :OK: sladoled se je tudi pozimi in sploh ni nobenih preprek, da bi ga jedu tud če je bolan. :grim pri angini ga celo priporočajo :grim

Ja vem...samo če pa ga je bilo komaj zame dovolj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ko smo se peljali v kmš-ja in je v avtu prišlo do razgovora o neki bejbi, pa reče kolega drugemu:"Če ti zanč ne bi mel usnjene jakne in škornjev je ne bi...", pa mu reče nazaj:"Usnjena jakna pa škornji so bli samo pika na i" in mu potem drugi spet nazaj zabije:"Samo če ti ne bil imel te pike ne bi bil i" :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj, mi je en znanec rekel "stari, ampak ti pa res preveč piješ".

Odgovoril sem "vem ja" in si odprl novi pir.

Čez cca. 3 ure sem mu pa še babo..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je na včerišnjem žinganju slučajno pogovor nanesel tud na tistih par dni vojne leta '91. In pove eden, kak so se doma zaščitli: "Ja, pri nas je pa mama rolete dol potegnla!" :lol: :grrr. Ne vem, a so mislili, da jih 'sovražniki' ne vidijo, ker oni niso vidli 'sovražnika' :blink:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!