Skoči na vsebino

IZJAVA MESECA


Priporočene objave

vprašanje "bistroumne" sošolke pri zgodovini: "gospa profesor, koliko let je trajala 30-letna vojna"???... ja tudi na gimnazijah obstajajo takšni osebki :D .... potem pa še izjav naših vrlih nogometašev. A. Karič: "pozdravil bi starše, predvsem očeta in mater", "letos se bom odpravil na počitnice nekam na jug, najverjetneje v kanado", K.Bozgo: "ja nisam tu sam, nego cela ekipa, ne mogu je ništa sam protiv cela ekipa", M. Osterc: "Priložnost ob koncu prvega dela sem zapravil, ker se nisem najbolje znašel, ko nisem točno vedel, kje sem.", A. Moeller: "Moj največji problem je, da sem zelo samokritičen. Včasih tudi do sebe", Juergen Wegmann: "Najprej nas je zapustila sreča, potem pa je prišla še smola." ,Edin Osmanovič: "Bili smo absolutno boljši nasprotnik v polju, priigrali smo si kar nekaj priložnosti, Koper pa nam je dal tri gole brez ene prave priložnosti."... ine še in še podobnih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prof. glasbe (faca!!!): če trofiš koš sm pa js avion.

sošolc: u fajn se bomo lahk zastojn pelali! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tarok...

zgublen nenapovedan ultimo (kral), kolega k je špilu je šou bogo dvojko, iz talona dubu kurac od ovce, visoke taroke pa porabu na kari (rufan kral). kara je šla dvakrat okrog, kral ni padu..

imetnik krala: kako si vedu da sm meu js krala, ko ga nism prec vrgu??

js:ti vedno bedarije s kralom delaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar naš generalisimus JJ izjavi.Posebno ko ga sova preganja in mu prisluškuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava profesorce:

Nobena stvar ni tako gorzna kot zgleda, tudi jaz ne! :slap:

(če bi videli še njeno sliko, bi še bolj razumeli) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varšava je pa res čisto blizu Kitajske..............izjava sodelavca, ko je opazoval karto Evrope :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ženska lahko čaka na pravega moškega,

vendar to ne pomeni,

da se ne bi mogla medtem z vsemi napačnimi čudovito imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega punci napisal romantično pesem, ona njemu nazaj na prvo lopto: "Vejca ti manka!" neki frik je na vejice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj po službi gremo z tremi sodelavci na pivo (nekak standard). le eden ni 100% zraven, toda tudi dovolj. po parih pirih ravno ta zine: "pa vi ste že skor pijanci takole po službi!" po minuti dveh naroči rundo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj po službi gremo z tremi sodelavci na pivo (nekak standard). le eden ni 100% zraven, toda tudi dovolj. po parih pirih ravno ta zine: "pa vi ste že skor pijanci takole po službi!" po minuti dveh naroči rundo. :whistle:

Je to nek rebus? premetanka...?...Fossil razlago prosim. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to nek rebus? premetanka...?...Fossil razlago prosim. :trance_33_sleep:

človek ki sedi zraven tebe in spije enako število pirov kot ti, ti smrtno resen reče da si pjanc :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek ki sedi zraven tebe in spije enako število pirov kot ti, ti smrtno resen reče da si pjanc :headbang:

E sedaj mi je jsno ali vsaj delno oblačno.Štos je v smrtno resno... :beer2: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...

no ja tolko svetovne pa ne slišš usak dan...

tipo mi reče da gre piaggo zip 70 ccm velik več ko moj motor (rs 125)

- jst rečem da ne verjamm...

- ok.... model pokliče unga .... in kaj pol reče ko odloži telefon=???

- tip ma ZIPa 70 ccm k ma 3 sekunde do 100 km/h in gre v pospešku vzporedno z ducatijem 999.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ma jst ne morm verjet da tud take slišm.... in pol se ga še prepričat ne da mu tip prbija :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- tip ma ZIPa 70 ccm k ma 3 sekunde do 100 km/h in gre v pospešku vzporedno z ducatijem 999.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

bo držalo, do 17,3 km/h imata enak pospešek :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sicer to ni lih izjava, pa ni lih iz motosveta sam en komad od Alje - Fluid, sm ga lih zj slišala, ma not u besedilu tole napisan:

Je zabava, ko opazujem tvoj poželjiv pogled,

tarča prava, očitno sm za RENT A SKI PREGLED,.....

a se kermu sanja kako naj bi zgledau rent a ski pregled???????

kokr jz vem, rent a ski pomen izposojanje smuči in kako nj bi zj zgledau pregled????

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer to ni lih izjava, pa ni lih iz motosveta sam en komad od Alje - Fluid, sm ga lih zj slišala, ma not u besedilu tole napisan:

Je zabava, ko opazujem tvoj poželjiv pogled,

tarča prava, očitno sm za RENT A SKI PREGLED,.....

a se kermu sanja kako naj bi zgledau rent a ski pregled???????

kokr jz vem, rent a ski pomen izposojanje smuči in kako nj bi zj zgledau pregled????

:unsure:

Če me spomin ne vara reče tam rentgenski pregled, ne pa rent a ski :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara reče tam rentgenski pregled, ne pa rent a ski :lol1:

aja upam da res, ker se mi je res čudn slišal

hvala za popravek :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!