Skoči na vsebino

Gilera


cvilaa

Priporočene objave

Lep Pozdrav vsem!

Jz mam problem z moio gilero novejša različica torej je letnik 2008 50cc. In smo menjali izpuh smo se nekaj časa lovili z vzmetmi na sklopki ter valčki. In sedaj smo dali lažje valčke notri. Motor je dosegel končno hitrost okoli 95 realnih. V hrib je šel okoli 60-70. Sedaj po nekaj dnevih vožnje motor ne gre nikamor več ima hitrost vendar težko spele včasih ter ne more pridit čez en normaln hrib?! V hrib gre okol 20, tako da upam veste kaj bi se dalo še postorit oz. kje je napaka?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povratna je gor bela mallosi ter fedrci trdi ........ menjani tudi valčki sam motorja po enem dnevu čez noč zmanka ne gre več tko kukr je šu prejšn dan ga bom kr na servis pelu naibolš .... bomo vidl. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer a pa je možno da je variomat zanič če bi ga zamenu bi rd vidu da mi enga nepredragega priporočate!

Tnx za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal off topic ampak zanimam me kok maš težke valčke notr?.. Drgač pa predlagam kukr je blo že rečen, multivar pa če bo še vedno problem, servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em zdej nism dal multivara al pa kej niti ne servisa kupu sm lažje valčke mel sm pretežke zdi se mi da 4.8 notri sm dal 4.3 pa motor že en tedn lepo laufa tako da šiba samo lažje valčke sm dal s tem ma zlo dobre pospeške končna 93 realnih huhuh ;D hvala za odgovore menjal sm pa vse samo vzmeti na sklopki in valčke nisem rabil menjati povratne vzmeti ne nič !

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!