Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

jest bi pa nekej rabu.... v firmi rabjo za eno zadevo met na racunalniku priklopleno ps2 tipkovnco. samo priklopena more bit, ni ne dela, samo tam stoji.

a se da narest karkol da te tipkovnce ne bi blo vec treba met gor, magar nekej na kablu, da bi racunalnik se zmerej mislu da je tipkovnca gor?

nekej podobnega temu samo za ps2 konektor :)

:beer:

tole....

http://www.dummykeyboard.co.uk/dummykeyboa...de_scanner.html

samo jest bi to sam naredu.... se komu kj sanja

To ti lahko jaz naredim - v obliki "škatlica in PS/2 konektor na par cm kabla"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis raztrancirat tipkovnco pa pustit kontroler na vrvici, to ze mam hah :)

mam pa tut se eno resitev, glede na to kakokomp sploh zazna da je tipkovnca prikloplena....povezat dva pina, vmes pa upor. samo morm se najdt en upor...masino ki jo lahko skurm pa ze mam hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem registriran, ne vem pa, o kakšnem 'invite' govoriš...

Ko prideš na 'Racing Underground' preprosto klikni na 'Create a Racing Underground account' in si ustvari svoj račun.

D.

Ja ampak zdaj imajo zgleda dovolj uporabnikov in se lahko registriraš le če ti kdo pošle invite. Ko se hočeš registrirati moraš vpisati invite kodo. Tako da če imaš kaj kar pošlji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem registriran, ne vem pa, o kakšnem 'invite' govoriš...

Ko prideš na 'Racing Underground' preprosto klikni na 'Create a Racing Underground account' in si ustvari svoj račun.

D.

Ko se hočeš registrirat, moraš vpisat "invitation code". Kje jo dobiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali morda veste za kakšen program za urejanje audio datotek. Skupaj bi združil več pesmi(dele bi odrezal ipd). Ali morda veste za kakšnega uporabnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali morda veste za kakšen program za urejanje audio datotek. Skupaj bi združil več pesmi(dele bi odrezal ipd). Ali morda veste za kakšnega uporabnega?

Cool Edit. Brez dvoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo mogoce ksno ploscico ddr400 rama ?? pc3200 ...

jst mam najbrž kej, bom jutr pogledu, pa ti javim na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa Windows javlja, da imam izključen automatic update. Ne morem pa nikakor spremeniti, niti spodaj desno na ekranu, kjer se mi opozorilo prikazuje, niti v nadzorni plošči. Windowsi ne vem če so licenčni :whistle:

Kaj mi je storiti? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v unmu security center mas change the way windows lets me know al neki tazga, pol pa vse skenslas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mislil tole....

....ampak če to odklukam, mi windows ne bo javljal napak, posodabljal pa se še vedno ne bo..... :hmm:

post-13355-1238714113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa Windows javlja, da imam izključen automatic update. Ne morem pa nikakor spremeniti, niti spodaj desno na ekranu, kjer se mi opozorilo prikazuje, niti v nadzorni plošči. Windowsi ne vem če so licenčni :whistle:

Kaj mi je storiti? :?

Self explanatory:

Updejt.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce windowsi niso licencni, al pa "aktivirani" pol ne bo nic.

lahko si na netu dobis xp activator

(partis.si 26 xp keys)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da mi kdo zna pomagat.... narest si mislm PXE server, pa me zanima kko lahko nardim PXE image.... a je to podobno kot recimo gho image od diska, particije, al je to image od imstall CDJa... :)

hewp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da mi kdo zna pomagat.... narest si mislm PXE server, pa me zanima kko lahko nardim PXE image.... a je to podobno kot recimo gho image od diska, particije, al je to image od imstall CDJa... :)

hewp

Podobno, če ne celo čist enako.

BTW:- zakaj pa bi sploh rabil image od instala ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

če mi kdo lahko pomaga: kje bi lahko dobil (ali kupil) font AG Book Rounded Bold ali nekaj podobnega (Arial Rounded MT Bold itd)??

bistveno je, da bi ta font poznal ne samo naše krilate znake ampak tudi posebne znake za vse jezike EU (ali vsaj večino jezikov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

če mi kdo lahko pomaga: kje bi lahko dobil (ali kupil) font AG Book Rounded Bold ali nekaj podobnega (Arial Rounded MT Bold itd)??

LMGTFY ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!