Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Js bi pa vprašu če kdo ve kako bi iz pdf naredu word datoteko. Mam Adobe pro 9 ampak je problem ker je dokument zavarovan z geslom. Če kdo ve kako se obide geslo, prosim za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa vprašu če kdo ve kako bi iz pdf naredu word datoteko. Mam Adobe pro 9 ampak je problem ker je dokument zavarovan z geslom. Če kdo ve kako se obide geslo, prosim za odgovor.

Kakšen tip gesla je 'user' ali 'owner' oz. ga ne moreš odpreti ali npr. ti ne dovoli kopirati podatkov, tiskati,... ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem!!!

na računalniku nimam powerpointa in sem uporabljal PPviewer. Nevem zakaj ampak naenkrat je nehal delat. naložil sem novo verzijo in sedaj datoteko zažene zgodi pa se nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje v zvezi z Wordom 2007 :hmm: . Ravno se ukvarjam z enim dokumentom, ki ima 60 strani.

Jaz pa moram strani oštevilčiti tako da "skrijem" številko prvih šestih strani, tako da kazala in povzetki niso oštevilčeni :hmm: :wacko:

Če kdo to obvlada bi prosila za rešitev :blush: (znorela bom zraven računalnika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Označiš na šesti strani spodaj. Insert break, page, new section. Potem od tu naprej posebej urejaš header in footer. Lahko številčiš strani od ena naprej al pa od 7... (to nastaviš v insert, page number, format, page numbering).

To sem ti povedala zdaj postopek za Word 2003. V 2007ki je podobno, samo malo moraš poiskati ukaze. Če ne bo šlo, sporoči, bom doma pogledala v 2007ko.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno :unsure: !

Mi lahko kdo poda link ali nekako drugače pomaga, da se dokopljem do programa . . .

Skratka rabim program, ki bi mi zrisal: grafe, torte, stolpiče in izrisal funkcije.

Vem, da bi to moral naredit v excelu, vendar mi to deluje povsem osnovno,

MS office 2007 vem, da ima to malo bolje grafično poudarjeno, si ga pa ne lastim.

Rad bi en program kot je Npr. za enačbe MathType (ki perfektno opravlja svojo funkcijo),

samo da je za grafe in vse ostalo že zgoraj omenjeno :unsure: .

lp

PF :blink:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče Mathematica?

Načeloma je za te zadeve zelo fajn, sam boš rabil kako urco da se naučiš s programom delat.

Itak si morš za vsako novo stvar oz. pripomoček vzeti malo časa, da ga na študiraš, tko da ne bo panike :) .

Thx :yes: bom probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Označiš na šesti strani spodaj. Insert break, page, new section. Potem od tu naprej posebej urejaš header in footer. Lahko številčiš strani od ena naprej al pa od 7... (to nastaviš v insert, page number, format, page numbering).

To sem ti povedala zdaj postopek za Word 2003. V 2007ki je podobno, samo malo moraš poiskati ukaze. Če ne bo šlo, sporoči, bom doma pogledala v 2007ko.

hm ne gre, pomoje je fora v prelomu strani :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je finta če je prenosni disk v FAT32 al v NTFS

ntfs je novejši fat32 pa novejši.

zakaj je bolš met eno zakaj pa drugo? ker jaz mam tud wd my book pa je v fat32 pa nevem če si naj dam v ntfs, ker nevem kake posledice bo to imelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne gre, pomoje je fora v prelomu strani :hmm:

Ja je. Sem zdaj na 2007 preverila (v službi smo še vedno na 2003). 2007 ima ločene različne prelome. Osnovnega ima na Insert, Page Break. Ona o katerem sem ti pa jaz govorila ima pa na Page Layout, Breaks, Section Breaks, Next Page. Deluje.

Če rabiš še kaj, javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ impulz

starejši sistemi (DOS, win95, win98, winME) ne prepoznajo 'nfts' diska.

Če uporabljaš računalnike z Win2000 ali novejše, brez zadržkov lahko formatiraš na 'ntfs'.

Če pa imaš USB flash disk, pa ga drugače kot 'FAT' niti ne moreš formatirati, vsaj do Windowsow XP, za Visto ne vem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je finta če je prenosni disk v FAT32 al v NTFS

ntfs je novejši fat32 pa novejši.

zakaj je bolš met eno zakaj pa drugo? ker jaz mam tud wd my book pa je v fat32 pa nevem če si naj dam v ntfs, ker nevem kake posledice bo to imelo.

FAT(32):

-hitrejši,

-omejitev naslavljanja (za "danes" manjše HDD),

-ni tako(?!) durabilen,

-ne omogoča določenih "naprednih" funkcij novejših OS,

-je danes na široko podpiran ne glede na OS/medij/... npr. mac/linux/Win.... HDD/memory kartice/micro drives/... čeprav izvira iz OS/2 in davnih ~1985...

NTFS:

-novejši (prišel z NTji)

-Počasnejši(?!) oz. porabijo nekaj več resursov,

-večji filename-lenght,filesize,max file number,directory depth,...

-omogoča napredne funkcije OS po defaultu (indexing, compression,encripting,,...)

-.....na kratko je narejen za večjo "pasovno širino" in (na žalost) je nazaj NEkompatibilen/unsuported

Zakaj je dobro.......... ( :rolleyes: ) :

-če boš mauntal na tux, pol raj imej fat, ker je podpora vgrajena že po defaultu napram ntfs.

-če misliš hendalt velike fajle (video etc.) pol ntfs,

-če hočeš potegnit še zadnjo kapljico brzine ven, pol fat,

-če boš enkriptal etc. pol ntfs,...

-pa še kolikor vem ne mnoreš naredit turnover na fat, ko si enkrat na NTFS razen s format:

-......

Got it ?! :wacko:

PS:-pa še nekja-glede, da začenjaš vstopat v te vode, bi bilo bolje, da si najprej še mal prebereš zadeve po www in bodo kasneje zadeve enostavnejše in jasnejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu lepa ne morm druga kot da se ti :worship:

ma vem, lahko bi pogooglal vendar bi mi vzelo dosti več napora in časa kot pa če vprašam tu strokovnjake k se obadajo z tem iz dneva v dan : ))

hvala piksna, bom rajš ostal na fat32 : )))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu lepa ne morm druga kot da se ti :worship:

ma vem, lahko bi pogooglal vendar bi mi vzelo dosti več napora in časa kot pa če vprašam tu strokovnjake k se obadajo z tem iz dneva v dan : ))

hvala piksna, bom rajš ostal na fat32 : )))

fat32 podpira fajle do 4gb... seprav ce hocs donloadat iso 4.3gb.. je ne mors

pardon.nism vidu dasi ze napisu

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gmailu ne morem dodat priloge. Ne slike,dokumenta,... NIČ!!! Kaj hudiča mu je?

Hvala za nasvete!!!

Gmail, prenesi v outlook...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

v gmailu, v nastavitvah, omogoči pop3, in shrani

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

V outlooku pa dodaj nov račun, gmail

primer :

Prikazano ime : Janez Novak

Uporabnik : janez.novak@gmail.com

Geslo : xxxxxxxxxx

strežniki

dohodni POP3: pop.gmail.com

odhodni SMTP: (od tvojega operaterja)- recimo, - smtp.telemach.net

vrata (pod dodatno) SMTP: 25

POP3: 995 (in kljukico not - ta strežnik zahteva varno povezavo)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

to je vse, lep večer še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmail, prenesi v outlook...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

v gmailu, v nastavitvah, omogoči pop3, in shrani

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

V outlooku pa dodaj nov račun, gmail

primer :

Prikazano ime : Janez Novak

Uporabnik : janez.novak@gmail.com

Geslo : xxxxxxxxxx

strežniki

dohodni POP3: pop.gmail.com

odhodni SMTP: (od tvojega operaterja)- recimo, - smtp.telemach.net

vrata (pod dodatno) SMTP: 25

POP3: 995 (in kljukico not - ta strežnik zahteva varno povezavo)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

to je vse, lep večer še naprej

Tudi sam uporabljam outlook, ampak neki cajta raje kot POP account, uporabljam IMAP account za gledanje gmaila. Mi je veliko lažje, in si prenesem/shranim v outlook samo maile ki jih rabim (večinoma so maili tipa "forward" ki jih pregledam pa zbrišem) Pošiljam pa lahko prav tako iz outlooka. Mi je pa po novem fajn prenašat priponke tudi direktno v gmailu...so dodali namreč prikazovalnik, kako poteka prenos priponke, tako da vidiš kaj se dogaja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je grafična hd 4850 sposobna predvajati zvok preko hdmi če ja kako ,in kako v ati nastaviti da bom imel sliko na monitorju in tv .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem!!!

na računalniku nimam powerpointa in sem uporabljal PPviewer. Nevem zakaj ampak naenkrat je nehal delat. naložil sem novo verzijo in sedaj datoteko zažene zgodi pa se nič.

noben? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben? :headbang:

Preden si inštaliral novo verzijo, ko si staro deinštaliral, ti je javlo kako napako med deinštalacijo? Al je blo vse BP?

Lahko poskusiš še 1x deinštalirat iz control panel/add remove prog., in še 1x naložit...drugega ne znam svetovat...morda edino še novi Service pack (od windowsov) naložit, če že nimaš zadnjega, ti morda kej registre popravi.

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY

Se mi ne sanja, poizkusi preimenovat datoteke *.pps, *.ppt in obratno.

Lahko pa poizkusiš še (če še nisi), da zaženeš PPViewer in iz tam odpreš prezentacijo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Does anyone have an alternate link to a working PowerPoint Viewer 2007?

I have the one below for ppviewer 2003. This is only a 1.9 MB download

and seems to work perfectly... except it may not work for MS Office 2007

documents.

gadno :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!