Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Imam sledeč problem,vsake tok mi zasteka racunalnik in ga morm restartat,sprva sm pomislil da mam kaksn virus in sm parkrat poskeniru cel komp in ni nubenga virusa,k res pazim,zdej mi pa padl na pamet da je kaksna komponenta crknla,bi znak kdo kej pomagat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam sledeč problem,vsake tok mi zasteka racunalnik in ga morm restartat,sprva sm pomislil da mam kaksn virus in sm parkrat poskeniru cel komp in ni nubenga virusa,k res pazim,zdej mi pa padl na pamet da je kaksna komponenta crknla,bi znak kdo kej pomagat ?

Sigurno kak serviser :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti mogoče pregreva?

Pogosteje reštarta, če je bolj obremenjen(cpu ali grafična)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zašteka v smislu da se niti miška ne premika več? Potem se 99% pregreva kak del (0,5% da je kaj dejansko crkniloin 0,5% da je kaj SW)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zasteka pac tkoda ne morm nc premikat,pol je pa edina opcija restart,sam j mam ze tko in tko odprto kisto da se kao lufta,a mislite da to ni glih da je odprta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej hladilnik na procesorju koliko je zabasan.

Predlagam da si inštaliraš tudi kak program ki kaže temperaturo procesorja in gledaš kakšne so temperature. Pa odpri nadzorno ploščo od grafične (če imaš ati/nvidia) pa poglej temperature...in poročaj kakšne so.

Odprto ohišje ne pomaga nič če se ti cpu ne hladi ker je zabasan vent...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej hladilnik na procesorju koliko je zabasan.

Predlagam da si inštaliraš tudi kak program ki kaže temperaturo procesorja in gledaš kakšne so temperature. Pa odpri nadzorno ploščo od grafične (če imaš ati/nvidia) pa poglej temperature...in poročaj kakšne so.

Odprto ohišje ne pomaga nič če se ti cpu ne hladi ker je zabasan vent...

Če je procesor, ne zmrzuje, ampak resetira PC (sam od sebe)

- v velikih primerih je vzrok napačni gonilniki grafične -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je procesor, ne zmrzuje, ampak resetira PC (sam od sebe)

- v velikih primerih je vzrok napačni gonilniki grafične -

U pizda,na to sploh nism pomislu,k sm glih pred parimi dnevi zamenju gonilnike za grafo,pa od tarkat se mi to dogaja :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mam problem

naložu sm tanov windows 7, mi pa nagaja instalacija zvočne kartice.

Če dam setup.exe mi napiše vedno

does not support thi operation system VNT_6.1P_MCE

mam pa asusovo P5q pro in driverji so pa Realtek ALC1200

mogoče ve kdo kako bi zadevo rešu???

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem poletju se mi nekako nasmiha MacBook pro... dobim ga nabrž iz amerike...zarad cene seve...pa me zanima ce kdo kako je z napajalniki... ker najbrz EU ni zravn ane...

a lako preprosto kupim pri nas EU pretvornik... al bi blo mogoce boljš ce kupim kar ceu napajalnik pri kansm od nasih trgovcev

ce ze ma kdo kasnega iz USA, ga prosim naj mi malo osvetli to zadevo

hvala

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtu zadevo. Downloadu sm driverje od realteka verzija 2.26 tanajnovejša narjena tud za win7 in zdej dela.

:D

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem poletju se mi nekako nasmiha MacBook pro... dobim ga nabrž iz amerike...zarad cene seve...pa me zanima ce kdo kako je z napajalniki... ker najbrz EU ni zravn ane...

a lako preprosto kupim pri nas EU pretvornik... al bi blo mogoce boljš ce kupim kar ceu napajalnik pri kansm od nasih trgovcev

ce ze ma kdo kasnega iz USA, ga prosim naj mi malo osvetli to zadevo

hvala

ja kolega je kupu tam pa si je sam adapter zravn nabavu.

zdj kolk adapter stane ne upam ugibat, samo če gledam da ena navadna žična bela miška z applovim znakom pride 60€ se res nebi rad prenaglu.

je pa super zadeva ko se navadiš baje : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thx

sm pa neki najdu

Apple power adapters are rated 110-240V which means that they will work around the world. The only limitation is the physical connection on the adapter

seprav samo kupim tisto ya 10 eur pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem poletju se mi nekako nasmiha MacBook pro... dobim ga nabrž iz amerike...zarad cene seve...

samo v opozorilo, kolega je v ZDA kupil macbooka, ga tam par dni uporabljal, naložil gor slike itd. in ob prihodu na Brnik so od njega zahtevali plačilo carine. nekaj se je izmotaval da ga je imel že prej, da ni nov, itd. pa so mu ponudili opcijo da plača carino ali pokaže račun da je kupljen v EU ali ga zasežejo in ugotavljajo kje in kdaj je bil kupljen in če je treba plačat carino. no seveda je potem plačal, ampak potem ni bilo več tako super ugodno ampak samo malo cenejše kot pri nas.

tako da v nabavno ceno kar za ziher vračunaj carino ali probaj kje drugje ga noter pripeljat ne preko Brnika. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za vas, ki se malo bolj spoznate na te zadeve... Zakaj mi en disk comp zazna drugače kot drugega?

To se je pojavilo, ko smo net preko wireless-a zrihtal. Predvsem me zanima, kaj ta ikona pomeni.

Hvala!

post-22737-1245697867_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se je zgodel da je windows mal pobrku ikone, če ti vse isto dela in je to isto kot si mela prej diske, razen ikone, se ne sekiri, maš saj nekaj posebnega na računalniku :)

Zgleda pa ikona kot je ponavadi za wireles usb kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se je zgodel da je windows mal pobrku ikone, če ti vse isto dela in je to isto kot si mela prej diske, razen ikone, se ne sekiri, maš saj nekaj posebnega na računalniku :)

Zgleda pa ikona kot je ponavadi za wireles usb kartico.

Najbrš bo to... hvala! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!