Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Hvala za prejšnje informacije :worship:

Sedaj pa še en problem :whistle:

Internetno povezavo imam preko Telemach-ovega modema, na prenosniku pa preko rutera (žična povezava) vendar mi povezava vsakih par minut zmrzne, zašteka (na obeh računalniki). Da povezavo ponovno vspostavim moram ruter izklopit iz električnega napajanja in ponovno vklopit.

Zakaj se to dogaja in kako to odpravit, je za to kriv ruter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prejšnje informacije :worship:

Sedaj pa še en problem :whistle:

Internetno povezavo imam preko Telemach-ovega modema, na prenosniku pa preko rutera (žična povezava) vendar mi povezava vsakih par minut zmrzne, zašteka (na obeh računalniki). Da povezavo ponovno vspostavim moram ruter izklopit iz električnega napajanja in ponovno vklopit.

Zakaj se to dogaja in kako to odpravit, je za to kriv ruter?

Kateri router pa uporabljaš in a mogoče dol vlečeš s P2P programi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruter je znamke Belkin. Uporabljam pa zgolj internetni brskalnik za "surfanje". Nobenih drugih programov za downloud-anje nimam naloženih.

Je možno da je narobe kaj z ruterjem ali je kakšna softverska napaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruter je znamke Belkin. Uporabljam pa zgolj internetni brskalnik za "surfanje". Nobenih drugih programov za downloud-anje nimam naloženih.

Je možno da je narobe kaj z ruterjem ali je kakšna softverska napaka?

Poglej, da nimaš v routerju nastavljeno, da te po par (ponavadi je v defaultu 5) minutah odklopi iz interneta, če ni aktivnosti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruter je znamke Belkin. Uporabljam pa zgolj internetni brskalnik za "surfanje". Nobenih drugih programov za downloud-anje nimam naloženih.

Je možno da je narobe kaj z ruterjem ali je kakšna softverska napaka?

Lahko tudi probaš z direktno povezavo, brez routerja.

Nisi pa napisal, kakšen internet imaš... (adsl, kabelski, optika... ) Predvidevam, kabelski, če je prek Telemacha.

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prejšnje informacije :worship:

Sedaj pa še en problem :whistle:

Internetno povezavo imam preko Telemach-ovega modema, na prenosniku pa preko rutera (žična povezava) vendar mi povezava vsakih par minut zmrzne, zašteka (na obeh računalniki). Da povezavo ponovno vspostavim moram ruter izklopit iz električnega napajanja in ponovno vklopit.

Zakaj se to dogaja in kako to odpravit, je za to kriv ruter?

Pomoje se ti IP stepe med seboj .. nastavi pC-ja na različno IP .. ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mam problem:wacko:, ki ga nisem uspel sam rešiti!

Moja dobra mati si je umislila, da bo fotografirala naše mačke z njeno staro nokio 6020, ok do tukaj je še šlo...ko je napolnila spomin na fonu, pa so nastale težave, ker sem stregnil gobec, da ji lahko skladiščim fotke na kompu:headbang:

kupim USB kabel, downloudam programsko opremo, še vse OK....

Priključim fon na USB, moj komp pa ne prepozna USB priključka

celo nedeljo delam lupinge pred to frdamano kišto,pa še vedno nimam fotk mačk v njemu

Poskusil sem z 3-mi različnimi programi Nokie vedno isti rezultat(mačke še vedno niso v kompu):hmm:

Ima kdo kako idejo zakaj ne prepozna USB naprave???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam problem:wacko:, ki ga nisem uspel sam rešiti!

Moja dobra mati si je umislila, da bo fotografirala naše mačke z njeno staro nokio 6020, ok do tukaj je še šlo...ko je napolnila spomin na fonu, pa so nastale težave, ker sem stregnil gobec, da ji lahko skladiščim fotke na kompu:headbang:

kupim USB kabel, downloudam programsko opremo, še vse OK....

Priključim fon na USB, moj komp pa ne prepozna USB priključka

celo nedeljo delam lupinge pred to frdamano kišto,pa še vedno nimam fotk mačk v njemu

Poskusil sem z 3-mi različnimi programi Nokie vedno isti rezultat(mačke še vedno niso v kompu):hmm:

Ima kdo kako idejo zakaj ne prepozna USB naprave???

Preden preizkusiš še kaj novega potegni dol še driverje za USB kabel.

Drugače imam pa tudi jaz probleme z Nokia Suite, saj mi kar ven meče pa tako. Zato (sem) uporabljal nek drugi program, ki sem ga našel na Partisu. Vendar sem pred kratkim formatiral in se trenutno ne spomnim kako se mu reče :unsure: Malce prebrskaj po Partisu, če si gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kako idejo zakaj ne prepozna USB naprave???

V menijo na gsm izberi način usb.Izbiraš med prenosom podatkov in načinom nokia.V načinu nokia dela pc suite v načinu prenos podatkov pa greš na moj računalnk in ti ga kaže kot disk!

Če ti pa vse to dela probleme pa pošlji na svoj gsm preko bluetooth in daj na pc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem za nasvete, sam ni šlo ....

Danes celo na mobitelu niso skužli zadeve, tako da so mi naCD zapekli fotke!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam naslednji problem....pc mi zmrzuje. Po vsej verjetnosti ni kriva strojna oprema, saj sem zamenjal mamaplato, ram, napajalnik, disk. Pogruntal pa sem, da zmrzne, če je dosti downloada, npr. torrenti, prihajajoči maili v outlooku. Če downloada ni, računalnik brez problema dela cel dan, če je, zmrzne v kratkem. Z internetom je povezan prek wireless omrežja. Ima kdo kako idejo oz. podoben problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo predlaga dober (brez nategunov/super duper/cenovno dosegljiv smrtniku . . .ect.) servis za HP prenosnike? thx glare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom tu vprašal ker sem gledal po spletnih trgovinah in je ponudba ogromna. rabim za mali denar en player ki bi mi z usb ključkov (ali da naložim gor z računalnika) predvajal na TV (scart ali s-video vhod), se mi ne da laptopa priklapljat. lahko samo player ali dvd z usb priklopom.

kak predlog, do 70 € max?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom tu vprašal ker sem gledal po spletnih trgovinah in je ponudba ogromna. rabim za mali denar en player ki bi mi z usb ključkov (ali da naložim gor z računalnika) predvajal na TV (scart ali s-video vhod), se mi ne da laptopa priklapljat. lahko samo player ali dvd z usb priklopom.

kak predlog, do 70 € max?

Iz mojih izkušenj najcenejšega,ker itak vsak crkne! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden preizkusiš še kaj novega potegni dol še driverje za USB kabel.

Drugače imam pa tudi jaz probleme z Nokia Suite, saj mi kar ven meče pa tako. Zato (sem) uporabljal nek drugi program, ki sem ga našel na Partisu. Vendar sem pred kratkim formatiral in se trenutno ne spomnim kako se mu reče :unsure: Malce prebrskaj po Partisu, če si gor.

Sem na partisu, pod kaj naj iščem ta program?če se spomniš kako se mu reče mi javi, danes mi tudi na mobitelu niso mogli prklopit fona na NokiaSuite, tako da le ni ležalo na mojem neznanju:)na partisu pa sem samo filme dol vlekel do zdaj.....

bom malo pregledal če se mi posveti:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo rešitev ??

Do sedaj sem uporabljal IE 7 , pred dnevi sem naložil IE 8 in naletel na težavo headbang.gif

imam 2 certifikata. prvi je od banke, drugi sigen-ca . Rabim seveda oba.

Pri dostopu v E banko sem v IE7 imel vedno prvi certifikat banke in sem samo potrdil sopdaj Nadaljuj , sedaj v IE 8, se mi pa kot prvi prikaže sigen-ca in če slučajno pozabim izbrat pravega in potrdim, mi bančni program nekaj minut blokira dostop, potem pa moram seveda izbrat pravi certifikat.

Ali obstaja možnost nastavitve vrstnega reda ali kaj tacega headbang.gifheadbang.gif

Mozila baje to obvlada ampak tko daleč še nisem, da bi zamenjal browser. Sem pač navajen na tega tudi če je slabši whistle.gif

Torej znalci NA POMOČ trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na partisu, pod kaj naj iščem ta program?če se spomniš kako se mu reče mi javi, danes mi tudi na mobitelu niso mogli prklopit fona na NokiaSuite, tako da le ni ležalo na mojem neznanju:)na partisu pa sem samo filme dol vlekel do zdaj.....

bom malo pregledal če se mi posveti:whistle:

Evo pa sem ga le našel. Program se imenuje MobiMB Mobile Media Browser. Če pa ga ne boš našel mi napiši mail na PM, pa ti ga pošljem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom tu vprašal ker sem gledal po spletnih trgovinah in je ponudba ogromna. rabim za mali denar en player ki bi mi z usb ključkov (ali da naložim gor z računalnika) predvajal na TV (scart ali s-video vhod), se mi ne da laptopa priklapljat. lahko samo player ali dvd z usb priklopom.

kak predlog, do 70 € max?

Cena bo (žal) malo preko, oglej pa si tole:

http://www.xtreamer.me/

http://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=735

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom tu vprašal ker sem gledal po spletnih trgovinah in je ponudba ogromna. rabim za mali denar en player ki bi mi z usb ključkov (ali da naložim gor z računalnika) predvajal na TV (scart ali s-video vhod), se mi ne da laptopa priklapljat. lahko samo player ali dvd z usb priklopom.

kak predlog, do 70 € max?

wd tv.

kupiš rabljenega v garanciji :) nov mislim da stane okoli 100€

jp.. wdtv je zakon pogruntavsna, mas pa tut eno novo verzijo Light al Live.... k je manjsa, pa mrezni priklucek je zravn, tko da ga prklops na mrezno in brkas po mreznih diskih

----

vidm da sm biu ze mal prepozn, me je Furioso prehitu hehe

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na partisu, pod kaj naj iščem ta program?če se spomniš kako se mu reče mi javi, danes mi tudi na mobitelu niso mogli prklopit fona na NokiaSuite, tako da le ni ležalo na mojem neznanju:)na partisu pa sem samo filme dol vlekel do zdaj.....

bom malo pregledal če se mi posveti:whistle:

ce tut tam niso mogl, pol je zihr neki narobe s telefonom... jest sm meu enkrat mal polomljen usb konektor v samem telefonu in je enkrat delou, pa s5 ni itd.... pras recimo ce je to mozno tut pr teb pa naj ga dajo na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm se moja skromnost se javlja ;)

Hmm vem da mi je cyc govoru ze o nekem programu pgp al kaj je oz za zascito datotek da so pod geslom in da se ne da brez gesla not it.. A bi lohko mi ta progreamcek poiskau vem za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni... Aja pa se neki hmm cak da se spomnim

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje a lohko pls poisces programcka k si se ze javu jz nekak nimam acjta se manj pa volje :)

HVALA

Tu imaš program - instaliraš,ne zaženeš programa, patch skopiraš v mapo kamor se je naložil program in ga zaženeš .. to je tud vse :)))Lock Folder XP.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosil bi za nasvet.

brcnili so me iz portala partis.si in bi se rad vnovič registriral, vendar mi to hrček Rajko preprečuje.

-izbrisal piškotke in podatke brskanja

-zamenjal IP naslov

in še vedno mi hrček Rajko demonstrira ko kliknem "Registracija".

ima kdo mogoče idejo kako bi se dalo vsemogočnega Rajka prelisičiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajko demonstrira, ker imajo njegovi lastniki tehnične težave, tudi ostali uporabniki, ki smo tam samo zaradi novic :whistle: imamo težave. Malo počakaj pa bodo uštimal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!