Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

sicer printarja nimam priklopljenga,mam pa en kup drugih svari.Bom vse ven potrgal in probal zagnat ta jajca!

kdo ve...mogoče pa :unsure:

ehh..obupal...

prodam USB ključ Lexar 4gb,kupljen kak teden nazaj. :closedeyes:

ugodno :glare:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh..obupal...

prodam USB ključ Lexar 4gb,kupljen kak teden nazaj. :closedeyes:

ugodno :glare:

Potem si poskusil na kakem drugem računalniku? Če na drugem ne dela, potem je ključek fuč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz prosil za malo pomoci pa kakšen nasvet.

Torej, starejši komp z GeForce 5600 poskušam povezati na TV pa vse kar se prikaže na TVju izgleda v najboljšem primeru vijolicno in popaceno.

Kartica ima Svideo izhod, tako da sem vmes dodal adapter na cinc in potem cinc preko skarta v TV. Potem sem poskusil isto, samo brez skarta, tako da sem vtaknil v video vhod v TV. Rezultat je isti.

V nvidia carovniku za namestitev TVja sem preiskusil vse razlicne PAL kombinacije, dualview, span, clone. Karkoli dam ista zgodba.

V nadzorni plošči od nvidie pa celo pravi, da ni na tv outu nič priklopljeno.

Če se komu kaj sanja, se že vnaprej zahvaljujem za odgovor!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz prosil za malo pomoci pa kakšen nasvet.

Torej, starejši komp z GeForce 5600 poskušam povezati na TV pa vse kar se prikaže na TVju izgleda v najboljšem primeru vijolicno in popaceno.

Kartica ima Svideo izhod, tako da sem vmes dodal adapter na cinc in potem cinc preko skarta v TV. Potem sem poskusil isto, samo brez skarta, tako da sem vtaknil v video vhod v TV. Rezultat je isti.

V nvidia carovniku za namestitev TVja sem preiskusil vse razlicne PAL kombinacije, dualview, span, clone. Karkoli dam ista zgodba.

V nadzorni plošči od nvidie pa celo pravi, da ni na tv outu nič priklopljeno.

Če se komu kaj sanja, se že vnaprej zahvaljujem za odgovor!

LP

HI!

Poskusi z novimi driverji, če še nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč

Sprašujem zakaj ne morem videti nekaterih objavljenih skik katere objavljate v temah ampak vidim samo rdeč X v kvadratu.

Morda nimam inštaliran kakšen programček.

hvala

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz prosil za malo pomoci pa kakšen nasvet.

Torej, starejši komp z GeForce 5600 poskušam povezati na TV pa vse kar se prikaže na TVju izgleda v najboljšem primeru vijolicno in popaceno.

Kartica ima Svideo izhod, tako da sem vmes dodal adapter na cinc in potem cinc preko skarta v TV. Potem sem poskusil isto, samo brez skarta, tako da sem vtaknil v video vhod v TV. Rezultat je isti.

V nvidia carovniku za namestitev TVja sem preiskusil vse razlicne PAL kombinacije, dualview, span, clone. Karkoli dam ista zgodba.

V nadzorni plošči od nvidie pa celo pravi, da ni na tv outu nič priklopljeno.

Če se komu kaj sanja, se že vnaprej zahvaljujem za odgovor!

LP

Živjo

Ok, če prav razumem. Sliko maš na TV-ju, vendar je ali črnobela ali pa neke čudne barve(vijolična in popačena).

Sem imel včasih podoben problem (ko sem še uporabljal Tv-out).

Veš kaj poskusi. Zadaj ko pride scart v TV, poskusi ga malo izvlečt, nevem točno katero stran, al levo al desno. No v glavnem se malo igraj z scartom. Sigurno bo to pomagalo. Je pomagalo meni in tudi parim kolegom. Nevem točno zakaj se to dogaja, vendar to je meni 100% pomagalo v tem primeru.

lp

borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč

Sprašujem zakaj ne morem videti nekaterih objavljenih skik katere objavljate v temah ampak vidim samo rdeč X v kvadratu.

Morda nimam inštaliran kakšen programček.

hvala

:whistle:

Z kirim brskalnikom pa upravljaš?

Priporočam Mozilla Firefox ali Opera! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,naletel sem na eno težavo.Imam Office 2007, seveda skrekanega in mi je očitno licenca potekla saj v Outlooku lahko samo berem pošto, nove napisat nemorm.V Wordu se tud neda nič pisat.In zdej bi rad nanovo naložu office, v Outlooku imam pa precej pomembnih emailov, ki bi jih rad obdržal in potem prenesel v nanovo naloženi poštni odjemalec.

Ma kdo kakšno idejo kako to nardit? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,naletel sem na eno težavo.Imam Office 2007, seveda skrekanega in mi je očitno licenca potekla saj v Outlooku lahko samo berem pošto, nove napisat nemorm.V Wordu se tud neda nič pisat.In zdej bi rad nanovo naložu office, v Outlooku imam pa precej pomembnih emailov, ki bi jih rad obdržal in potem prenesel v nanovo naloženi poštni odjemalec.

Ma kdo kakšno idejo kako to nardit? :D

Uporabi to pot: C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook, le da Administrator zamenjaš z username-om tvojega windows accounta. Pošta je v vseh datotekah PST. Te shrani na varno in preimenuj (zato ker bo novi outlook ustvaril enake). Ko boš nanovo naložil office jih dodaj v Outlook pod Orodja/Možnosti/Priprava pošte/Podatkovne datoteke (ali ekvivalent v angleščini).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi to pot: C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook, le da Administrator zamenjaš z username-om tvojega windows accounta. Pošta je v vseh datotekah PST. Te shrani na varno in preimenuj (zato ker bo novi outlook ustvaril enake). Ko boš nanovo naložil office jih dodaj v Outlook pod Orodja/Možnosti/Priprava pošte/Podatkovne datoteke (ali ekvivalent v angleščini).

V tej mapi imam tri datoteke; extend (datoteka DAT), Outlook (Microsoft Office Outlook Personal Folders), Outlook.sharing.xml.obi (datoteka OBI).Verjetno je to file Outlook,kajne?

Drugače se ti pa najlepše zahvaljujem...ob priložnosti pivo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z kirim brskalnikom pa upravljaš?

Priporočam Mozilla Firefox ali Opera! :worship:

saj nekatere slike ne morem odpirati na motosvetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,naletel sem na eno težavo.Imam Office 2007, seveda skrekanega in mi je očitno licenca potekla saj v Outlooku lahko samo berem pošto, nove napisat nemorm.V Wordu se tud neda nič pisat.In zdej bi rad nanovo naložu office, v Outlooku imam pa precej pomembnih emailov, ki bi jih rad obdržal in potem prenesel v nanovo naloženi poštni odjemalec.

Ma kdo kakšno idejo kako to nardit? :D

hint: dobi si 2007 student edition (lahko pri jovotu :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej mapi imam tri datoteke; extend (datoteka DAT), Outlook (Microsoft Office Outlook Personal Folders), Outlook.sharing.xml.obi (datoteka OBI).Verjetno je to file Outlook,kajne?

Drugače se ti pa najlepše zahvaljujem...ob priložnosti pivo :beer2:

Ja. Daj si vseeno nastavi pogled tako, da boš videl tudi ekstenzijo (v tem primeru bi to moralo izgledati kot Outlook.pst). Tako boš ziher, da si boš shranil podatke. Je pa res, da se ne spomnim ali Outlook sploh pobriše te datoteke ob deinštalaciji, ali jih pusti pri miru. Jaz sem te postopke uporabljal ob ponovni namestitvi operacijskega sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint: dobi si 2007 student edition (lahko pri jovotu :) )

A je razlika med Pro in Student očitna? Oziroma v čem se sploh student razlikuje od pro? :hmm:

Bi bil vesel ja, če boš kej mimo hodu se oglas... :D :beer2:

Ja. Daj si vseeno nastavi pogled tako, da boš videl tudi ekstenzijo (v tem primeru bi to moralo izgledati kot Outlook.pst). Tako boš ziher, da si boš shranil podatke. Je pa res, da se ne spomnim ali Outlook sploh pobriše te datoteke ob deinštalaciji, ali jih pusti pri miru. Jaz sem te postopke uporabljal ob ponovni namestitvi operacijskega sistema.

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,naletel sem na eno težavo.Imam Office 2007, seveda skrekanega in mi je očitno licenca potekla saj v Outlooku lahko samo berem pošto, nove napisat nemorm.V Wordu se tud neda nič pisat.In zdej bi rad nanovo naložu office, v Outlooku imam pa precej pomembnih emailov, ki bi jih rad obdržal in potem prenesel v nanovo naloženi poštni odjemalec.

Ma kdo kakšno idejo kako to nardit? :D

Najbolj da narediš tko:

V registru zbriši ta ključ: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\Registration\{91120000-002E-0000-0000-0000000FF1CE}

Ko boš odprl word, excel, outlook te bo vprašalo po kodi. Vpiši not novo kodo in to bo to. Novo kodo pa že imaš, če prav razumem.

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj da narediš tko:

V registru zbriši ta ključ: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\Registration\{91120000-002E-0000-0000-0000000FF1CE}

Ko boš odprl word, excel, outlook te bo vprašalo po kodi. Vpiši not novo kodo in to bo to. Novo kodo pa že imaš, če prav razumem.

lp

b.

Hm, sem zbrisal ta ključ ampak, ko sem odprl Word ali Outlook me ni nič prašalo po novi kodi, še vedno je omogočeno samo branje dokumentov :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je razlika med Pro in Student očitna? Oziroma v čem se sploh student razlikuje od pro? :hmm:

Bi bil vesel ja, če boš kej mimo hodu se oglas... :D :beer2:

Najlepša hvala!

ja, studnet ni treba registrirat, samo aktivirat.....neštetokrat, free of charge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, sem zbrisal ta ključ ampak, ko sem odprl Word ali Outlook me ni nič prašalo po novi kodi, še vedno je omogočeno samo branje dokumentov :unsure: :(

Res. To je pa čudno. Sem velikokrat že to uporabil, vedno delovalo. Očitno maš neko čudno verzijo gor.

Drugače pa kot je Im_a_ridah povedu...student gor pa je :)

Če gre daj kar čez pa ti ostanejo vsi maili...drugače pa kot je Fritz reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev je???

student edition :)

Tale paket Microsoft.Office.2007.SLO.Enterprise, sem samo povozil prejšno verzijo in so maili ostali v inboxu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na compu mam norton internet security 2008. pa tega sranja sploh ne morm zbrisat!! a lhk kšn prosim pove kko ga nej zbrišem, ker ni uništala, v dodaj/odstrani ga pa tud ni!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!