Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Nujno rabim pomoč.

Punca mi je naredla seminarsko in ma na pc-ju office 2007 blue edition (z partisa) naloži se brez kakega vpisovanja kode ali crackanja...

In ona to meni pošlje, jaz pa imam stare office (mislim da 2002) in ko hočem to seminarsko odpret mi napiše TOLE.

Zdaj mi pa povejte kaj se da naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je kupit legalne Office, pa bo delalo. :whistle:

Predvidevam, da ni shranila Word 2002 kompatibilno oz. temu podobno.

Ko shranjuje, izbere pod vrsto dokumenta, tisto kar tebi ustreza.

Če pa še to ne pomaga, I do not know.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno rabim pomoč.

Punca mi je naredla seminarsko in ma na pc-ju office 2007 blue edition (z partisa) naloži se brez kakega vpisovanja kode ali crackanja...

In ona to meni pošlje, jaz pa imam stare office (mislim da 2002) in ko hočem to seminarsko odpret mi napiše TOLE.

Zdaj mi pa povejte kaj se da naredit.

najbrž maš office 2003. Potrebno je namestiti dodatek, ki tudi officu 2003 dovoli odpiranje novih datotek ".docx".

Najdeš ga pa tukaj:

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

Drugače pa lahko tako kot je rekel TBoxer tvoja punca shrani ta dokument kot word 2003 in bo težava rešena.

lp

b.

Popravljeno . Popravil Ole
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj za strokovnjake z mobiteli: Kako lahko ti s sodobnega mobitela od kjerkoli spremljaš sliko monitorja na svojem PC doma, oz. morda celo na daljavo upravljaš z njim? Baje da se to da, sam ne vem po kakšnem principu, oz. kaj potem rabiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj za strokovnjake z mobiteli: Kako lahko ti s sodobnega mobitela od kjerkoli spremljaš sliko monitorja na svojem PC doma, oz. morda celo na daljavo upravljaš z njim? Baje da se to da, sam ne vem po kakšnem principu, oz. kaj potem rabiš :whistle:

...to še tisti nimajo ko bi res rabli ne da bi ti mel...razen če si dobro finančno podmazan;tej se da vse zrihtat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel na mozzilo tunderbird ki naj bi bila boljša od OUexpressa tako kot recimo firefox od IE pa trenutno vidim samo sranje in nič uporabnega!?!?!? :headbang:

vprašanja:

1. kako izvoziš sporočila iz outlooka (pst ali kaj drugega) da jih lahko uvoziš v mozzilo tunderbird?

2. kako uvoziš v tunderbirda nastavitve poštnega računa?

aja gre za izvoz/uvoz iz drugega računalnika z usb ključem tako da direktni izvozi/uvozi outlook-tunderbird ne delajo :slap: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni me mori tale težava.

post-5391-1211206346_thumb.png

IE mi ob poskusu zagona videa javi, da nimam podpore za Javo ali novega FP.

Player sem instaliral že x krat java, kolikor vidim je tudi vključena. Kje je težava :headbang: :headbang:

Rešen problem.

Postopek:

1. Odstraniš stari Flash Player (uninstaler na njihovi strani)

2. Namestiš na frišno novega

Vse dela ko šus :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz priklopim nokio n95 na računalnik u usb kablom. Telefon mi zazna, da sem priklopljen, računalnik pa nič. Sicer se pojavi tisti zvok, ko na usb priklopiš napravo, vendar potem se ne zgodi nič, ne zazna nobenega zunanjega diska. Naložil sem še software in potem na programu pc suite zagnal čarovnik za vzpostavljanje povezave z mobitelom, vendar je isto, kot če ne bi nič priklopil, obstanem tam, ko piše, naj napravo s kablom povežem s pc. Se komu sanja kaj čem nardit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel na mozzilo tunderbird ki naj bi bila boljša od OUexpressa tako kot recimo firefox od IE pa trenutno vidim samo sranje in nič uporabnega!?!?!? :headbang:

vprašanja:

1. kako izvoziš sporočila iz outlooka (pst ali kaj drugega) da jih lahko uvoziš v mozzilo tunderbird?

2. kako uvoziš v tunderbirda nastavitve poštnega računa?

Jaz jo že kar dolgo časa uporabljam in mi je kar v redu. Po instalaciji bi te moral vprašati če želi kaj uvozit iz Outlook-a. Drugače pa Orodja ---> Uvozi...

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz priklopim nokio n95 na računalnik u usb kablom. Telefon mi zazna, da sem priklopljen, računalnik pa nič. Sicer se pojavi tisti zvok, ko na usb priklopiš napravo, vendar potem se ne zgodi nič, ne zazna nobenega zunanjega diska. Naložil sem še software in potem na programu pc suite zagnal čarovnik za vzpostavljanje povezave z mobitelom, vendar je isto, kot če ne bi nič priklopil, obstanem tam, ko piše, naj napravo s kablom povežem s pc. Se komu sanja kaj čem nardit?

Poglej v raziskovalcu, če se slučajno pojavi kar pod imenom naprave. Meni se namreč podobno dogaja s fotoaparatom, a ga najdem v raziskovalcu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz priklopim nokio n95 na računalnik u usb kablom. Telefon mi zazna, da sem priklopljen, računalnik pa nič. Sicer se pojavi tisti zvok, ko na usb priklopiš napravo, vendar potem se ne zgodi nič, ne zazna nobenega zunanjega diska. Naložil sem še software in potem na programu pc suite zagnal čarovnik za vzpostavljanje povezave z mobitelom, vendar je isto, kot če ne bi nič priklopil, obstanem tam, ko piše, naj napravo s kablom povežem s pc. Se komu sanja kaj čem nardit?

Enkrat so bili na računalnik površno ali ne do konca naloženi USB drajverji. Pojdi na nadzorno ploščo , v sistemu pod upravitelj naprav in tam odstrani vse USB kontrolerje. Naredi restart mašine in ponovno naloži drajverje za telefon! Nokia zahteva Nokia PC suite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dejte mi se vi povedat.

jst mam doma obican 5.1 sistem genius homw teater (lesenkoti)

in to mam prkloplen u komp tko k more bit

in lepo prklucm komp in mi dela isto k na xpejih na drugmu racunalniku- tam kjer se testera zvocnike (na pac setupu) delajo usi in tud pac usazga posebi lahko testiras. al ce pa przgem winows media player al pa bs player al pa winamp pa delata sam stereo uspredi desn pa lev ostali so pa k mrtvi.

ps usi driverji so cist posodobleni za audio in res nevem kaj bi blo

lp

Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj za strokovnjake z mobiteli: Kako lahko ti s sodobnega mobitela od kjerkoli spremljaš sliko monitorja na svojem PC doma, oz. morda celo na daljavo upravljaš z njim? Baje da se to da, sam ne vem po kakšnem principu, oz. kaj potem rabiš :whistle:

Rabiš ustrezen software na tvojem računalniku, ki bo deloval kot server in na telefonu, ki bo deloval kot client, IP naslov, itd... Potem se pa samo preko telefona povežeš na net in upravljaš z računalnikom preko remote aplikacije....

Primer: http://www.shapeservices.com/en/products/remote.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dejte mi se vi povedat.

jst mam doma obican 5.1 sistem genius homw teater (lesenkoti)

in to mam prkloplen u komp tko k more bit

in lepo prklucm komp in mi dela isto k na xpejih na drugmu racunalniku- tam kjer se testera zvocnike (na pac setupu) delajo usi in tud pac usazga posebi lahko testiras. al ce pa przgem winows media player al pa bs player al pa winamp pa delata sam stereo uspredi desn pa lev ostali so pa k mrtvi.

ps usi driverji so cist posodobleni za audio in res nevem kaj bi blo

lp

Boh

Poglej pod nadzorno ploščo pa nastavitve zvoka če maš naštimano na 5.1 sistem, da nimaš naštimano na običen stereo, druge ideje se ne spomnim. Če bi mel narobe priklopljeno, potem tudi nebi mogu testirat usakega posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš ustrezen software na tvojem računalniku, ki bo deloval kot server in na telefonu, ki bo deloval kot client, IP naslov, itd... Potem se pa samo preko telefona povežeš na net in upravljaš z računalnikom preko remote aplikacije....

Primer: http://www.shapeservices.com/en/products/remote.php

huhu ... nisem si mislil da je tako preprosto ... al pa se samo sliši tako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej pod nadzorno ploščo pa nastavitve zvoka če maš naštimano na 5.1 sistem, da nimaš naštimano na običen stereo, druge ideje se ne spomnim. Če bi mel narobe priklopljeno, potem tudi nebi mogu testirat usakega posebej.

mam! pa useen u WMP pa BSju pa igrah tut delata sam stereo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhu ... nisem si mislil da je tako preprosto ... al pa se samo sliši tako ;)

ne, dejansko JE tako simpl...mas program VNC, zastonj.

v paketu je server in viewer. server instaliras na komp, potem pa poisces ustrezn viewer za OS od tvojga telefona, instaliras, zalaufas, vpises IP and voila, tvoj domac desktop na telefonu. sicer bi znala bit mal pi***rija ker bi biu screen panning , ker jed desktop vecji pa bolj barvast...ampak vglavnem je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, dejansko JE tako simpl...mas program VNC, zastonj.

v paketu je server in viewer. server instaliras na komp, potem pa poisces ustrezn viewer za OS od tvojga telefona, instaliras, zalaufas, vpises IP and voila, tvoj domac desktop na telefonu. sicer bi znala bit mal pi***rija ker bi biu screen panning , ker jed desktop vecji pa bolj barvast...ampak vglavnem je to to :D

bom poskuso js to prakticirat, da vidim če bo delovalo...zdej ko bojo počitnice bo časa :photo:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, dejansko JE tako simpl...mas program VNC, zastonj.

v paketu je server in viewer. server instaliras na komp, potem pa poisces ustrezn viewer za OS od tvojga telefona, instaliras, zalaufas, vpises IP and voila, tvoj domac desktop na telefonu. sicer bi znala bit mal pi***rija ker bi biu screen panning , ker jed desktop vecji pa bolj barvast...ampak vglavnem je to to :D

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam! pa useen u WMP pa BSju pa igrah tut delata sam stereo..

Daj povej, kako maš ti to u zvočno kartico uštekano, oz. na kakšen princip si priklopu 5.1 sistem z računalnikom. Pri meni ma zvočna kartica več izhodov, F,R,C,S... Samo ne vem kje tebi razdeli iz stereo na 5.1... Al u reciverju al že u zvočni kartici? Ti povej kako maš kable povezane :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam kable totalno tko zvezane k morajo biti-

iz pac centrale (sub) je en kabel ki se nakoncu razcepi na 3 (sub-center, front, pa stranska) in mam use lepo not dano in tut u setupu pa testerju use dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no... Mogoče pa winamp ne podpira večkanalnega izhoda. Probaj si mogoče posodobit tanovo verzijo winampa, počasi mi zmanjkuje idej :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a kdo ve za kakšn program da ˝na silo˝ zbrišeš program oz. datoteke? ker morm enga zbrisat pa ne gre ker kao neki u registru manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!