Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Dal gor SP3 in se mi je začel Microsoft OutLook sam od sebe zapirat :blink: , vse ostalo dela BP oz. comp se mi zdi, da malo

hitreje odreagira na zadeve, no, ne vem če ima to, sploh kakšno povezavo z SP3 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proklet klinčev microsoft

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Slučajno sem se spomnil da se je pred kratkim inštaliral service pack 3 in kmalu po tistem je net nehal delat.

Sedaj sem odinštaliral sp3 in vse normalno dela.

Nikar ne nameščajte service pack 3!

service pack 3 dela čisto vredo...brez problemov...

...ko nameščate SP3 končajte vse programe...najboljše je tudi da prekinete povezavo z neto...ker včasih negativno vpliva na kakšen program ki je odprt med nameščanjem in potem nastanejo težave!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, naložite Visto :whistle: Že več ko leto brez najmanjših problemov, ne uporabljam niti nobenega avtivirusnega ali kakršnega koli čistilca nasnage. Dela zanesljivo, hitro, tudi po 71 dneh neprekinjenega delovanja (ni bilo časa restartat :krneki: ) še vedno sistem laufal ko šus, pri XP-jih pa se je vse zasralo po kakem tednu (maksimalno en teden da je normalno laufal skupaj ob redni uporabi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, naložite Visto :whistle: Že več ko leto brez najmanjših problemov, ne uporabljam niti nobenega avtivirusnega ali kakršnega koli čistilca nasnage. Dela zanesljivo, hitro, tudi po 71 dneh neprekinjenega delovanja (ni bilo časa restartat :krneki: ) še vedno sistem laufal ko šus, pri XP-jih pa se je vse zasralo po kakem tednu (maksimalno en teden da je normalno laufal skupaj ob redni uporabi).

js čez OS XP nimam kaj rečt...delajo mi ko šus :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi dobu telefonski imenik na netu? Ker na blinku ga ne najdm.

:D :grrr :whistle:

Tis

Preveri, da ni kakšnega virusa. Sam tega nisem pobiral dol in ne vem kaj je notri.

Aja, če verjameš ali ne, stric google da marsikak uporaben odgovor na poizvedbo TIS 2008+torrent ;)

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam slednji problem:

ko se popoldne vsedem pred računalnik dela internet normalno, vlečem dol stvari z utorrentom, surfam po netu itd. tako dela do večernih ur.

med 21h-01h pa vsaj enkrat, včasih tudi dvakrat vn vrže internet. ko vtipkam v cmd "ping www.siol.net" mi kaže da nemore vspovstavit povezave pač. lučka "WAN" na modemu ne utripa. restartam modem, isto sranje. restartam PC pa dela spet vse normalno. 

najbol hecna stvar pa je, da npr. COD multiplayer dela brez problema. vsi drugi programi se ne odzivajo na povezavo, razn cod-a.

to se vedno dogaja med 21 in 01 uro!. in če greš npr. kam ti vrže vn internet, utorrent pa seveda ker nima povezave  nemore nič vlečt, in je PC pol celo noč zaman pržgan.

a mogoče kdo ve kaj se to dogaja z mojim netom, ima mogoče kdo podobn problem, ga je uspel rešit?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kaj se to dogaja z mojim netom, ima mogoče kdo podobn problem, ga je uspel rešit?

Jaz bi na tvojem mestu najprej poklical tehnično podporo SIOL-a, pa boš videl kaj ti bodo tam rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preglej z antivirusom/spyware... lahko da ti virus zapre določene standardne porte. COD2 uporablja druge zato gre skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preglej z antivirusom/spyware... lahko da ti virus zapre določene standardne porte. COD2 uporablja druge zato gre skozi.

se strinjam, mal prečekiraj računalnik.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni,

zelo bi bla vesela, če bi mi znal kdo pomagat... danes sem na hitro brisala ene programe, in sem očitno tudi nekaj, kar ne bi smela, računalnik mi namreč noče več predvajat zvoka. Nadzorna plošča->audio in video, kjer mi piše Brez avdio naprav, brez snemalnih naprav, brez .... vsega v glavnem. tudi ikone v spodnjem desnem kotu več ni.

kak naj to rešim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce kdo ve kje bi lahko dobu pretvornik iz hirose ufl v sma

al pa mogoce samo kabel s sma konektorjem na koncu...ok to bi najbrz najdu, zgornje pa ne vem

morm PCMCIA kartici narest zunanjo anteno, ker pri wardrivingu ne lovi lih tko kot hocem :D :D ne, sala...samo v moji sobi ne lovi WLAN...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce kdo ve kje bi lahko dobu pretvornik iz hirose ufl v sma

al pa mogoce samo kabel s sma konektorjem na koncu...ok to bi najbrz najdu, zgornje pa ne vem

morm PCMCIA kartici narest zunanjo anteno, ker pri wardrivingu ne lovi lih tko kot hocem :D :D ne, sala...samo v moji sobi ne lovi WLAN...

dej ti men povej če kupm uno kartico za WLAN pa dam u komunikator od siola a bo zadeva delala, a še kej drucga rabm?

to rabm za N95, pa kolk kej pride tista kartica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če jst matično zamenjam in mi winsow ne odpre, kaj zberem pol kao repair ko inštaliram al morm use formatirat in na novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ?

n95 ma ze wlan ce si to mislu....sam sumim da nisi :D

Ja vem da ma N95 WLAN, sam se morm nekam prklopt an. Rd bi vedu kva morm kupt da bi mev u bajt WLAN.

A lahko kupm kartico pa dam u siolov modem, al morm prov rutr nabavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!