Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

eno vprašanje

v wmp mi deluje muzika normalno, če pa po yutubu poslušam pa se nič ne sliši, oz. se sliši če dam čist do konca čisto malo. Ma mozila kako nastavitev glasnosti kje ker druge razlage nimam, nism pa nič pametnga našu?

hvala lp

aja pa na yutubu tam dol mam do konca glasnost, pa zvočnike tud pržgane ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

docs & settings/username/application data/mozilla/firefox/profiles/xxx.yyyy/bookmarks.html

Še lažje pa bo, če jih enostavno izvoziš/export tja kjer jih rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo za par evrov za prodat ksn Nvidia grafo za PCI (ne expres) al pa AGP vodilo. 128mb

Jst mam nVidia 5900XT 128mb na AGP vodilu, dam za male pare  :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake male pare, to je 5€ vredno..če je :) To se zastonj da če ne rabiš. Pa napisal je da rabi PCI ;)

al pa agp?  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

docs & settings/username/application data/mozilla/firefox/profiles/xxx.yyyy/bookmarks.html

Še lažje pa bo, če jih enostavno izvoziš/export tja kjer jih rabiš.

Formatiral bom, pa bi bookmarke vseeno rad obdržal. Pa še na USBju naj bodo, za vsak slučaj, če kje kdaj potrebujem :)

Thanx :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takle: naložim komplet Microsoft Visual Studio 2008 v9.0 professional.. pač rabm to sranje od M$ ker z njim delamo v šoli :| No, grem probat če vse dela, nardim najbl simpl programček kar je možno, includam iostream, dam spodi using namespace std in tu je pol problem.. tega namespace std mi nekak ne zazna. Probal sm reinstall, repair, nič ne gre. V Dev-Cpp ju v katerem že delam skos dela recimo vse brez problema. Iskal sm že po guglu 2 uri najmanj včeraj pa nisem nikjer nič pametnega zasledil, tako da če se komu sanja kaj bi lahko blo narobe? Je treba kej posebej includat al kaj, nevem? Aja, potem sem naložil še SP1 in ni bilo nič drugače. Tak da če ma keri kak predlog.. se priporočam :)

Hvala :**

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res stari :headbang: Lepo projekt na disk D shranim in ne več v My Documents pa vse dela :worship: PM, pa sem iskal po guglu ko nor pa nič pametnega našel sam :D

Hvala res :wub: ;**

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe lepo da sm pomagu :D

a mogoce kdo ve kje se lahko dobu ksn rablen VAIO c1 notebook?

ni vazn kere verzije.....(nekje od 600 do 900mhz proc)

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, a misliš da bi raje 9600GT vzel? Pa keri monitor 24" bi se mi splačal vzet za neko razumno ceno? Morm malo upgrejdat vse skup, k zdej dela q9550@3,6Ghz (jap, kr naprej menjam procesorje :D ), pa 6 giga rama, pa grafa za 31€ :D Pa špili bolj kot ne na minimum špilajo haha :D Gta še na minimum ne gre prasc :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno bolj smotano vprašanje

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/monito...5ms-10000-1-dvi

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/monito...5ms-20000-1-dvi

katerega vzet? LG ali Samsung... razlika v ceni je dokaj minimalna... Kaj je bolj pomembno? kontrast ali svetilnost?

ne vem kerga nej uzamem. Prosim za mnenje, samo ne mi rečt ta ferma je bolša, ker mamo sedaj enga LG in enga samsunga in obedva že leta delata bp.

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bolj pomembno? kontrast ali svetilnost?

Kakšna je slika. Po internetu take stvari kupovat ni preveč dobro. Najboljše da greš v bližnjo štarcuno in pogledaš isti/podobni model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je slika. Po internetu take stvari kupovat ni preveč dobro. Najboljše da greš v bližnjo štarcuno in pogledaš isti/podobni model.

sm jih gledal v big bangu. Oba. Na "uč" ne opazim razlike... Res ne vem kerega bi... Ali je tista resolucija zelo pomembna, al je to bolj tko tko?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!