Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Tukaj si lahko prebereš vse v zvezi z garancijo za HP izdelke. Na omenjeni strani najdeš link (View warranty entitlement) kjer si lahko pogledaš garancijo za vse HP izdelke. Rabiš številko produkta in pa serijsko številko. Tako vidiš, do kdaj velja navadna garancija in če je bil kupljen kakšen HP care pack (podaljšanje garancije).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj si lahko prebereš vse v zvezi z garancijo za HP izdelke. Na omenjeni strani najdeš link (View warranty entitlement) kjer si lahko pogledaš garancijo za vse HP izdelke. Rabiš številko produkta in pa serijsko številko. Tako vidiš, do kdaj velja navadna garancija in če je bil kupljen kakšen HP care pack (podaljšanje garancije).

Ja sej to mi je preveru že na servisu in garancija pretečena tri mesece pred iztekom po računu. Bom pa vseen še sama preverla na linku, ki si mi ga poslal. Hvala. In tud podaljšana garancija bi mogla bit že prej kupljena, nekako tri mesece pred iztekom. Mislem, da tega veliko folka ne ve, vsaj jaz nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja podaljšano garancijo je najbolje kupit že ob nakupu prenosnika.

No nisi pa še odgovorila, kje je bil prenosnik kupljen.

Imaš garancijski kuponček izpolnjen? Če ja, potem je gor naveden datum nakupa in na servisu ti morajo zagotoviti popravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej, kolega je kupil Linksys WRT54GL router in sva pol nastavljala omrežje in zadeva je taka, da računalnik, ki je preko kabla povezan na router dela OK, prenosnik, ki brezžično omrežje prepozna in se poveže, vendar pa z njim ni mogoče dostopat do neta :unsure: ....nastavila sva IP naslove in DNS strežnike, zdaj pa ne vem, če sva slučajno kaj pozabila naredit, da prenosnik ne 'prebavlja' neta :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko ti karkoli rečem za ziher. Sem pač domneval, zato tudi omenjam sensitivity ali občutljivost touchpad-a (ne vem v katerem jeziku imaš OS). Nekateri omenjajo tudi jakost toka, ki ga daje AC adapter, kot vzrok problema, vendar za druge znamke in modele laptopov. Če ga imaš še v garanciji, ga nesi na HP, da ga porihtajo.

Aja, kaj pa če odstraniš baterijo in ga potem priključiš na omrežje brez baterije?

Zdele je bil leptop kar neki čas direktno priključen v el. napeljavo, mi je delal, res pa je, da je bil na mizi. Opažam, da se ta napaka pojavlja, kadar se leptop premika, zato mislim, da je mogoče napaka nekje pri monitorju. Ja res je, da je bil monitror menjan pred enim mesecem in ta napaka se je začela dogajati po tej menjavi. Ampak na servisu pravijo, da to nima veze???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne da winsev naložt na nov pol je skor ziher disk. Včasih pa je še kakšna fora z ramom tud lahko. Najverjetneje pa winsi oz disk.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja podaljšano garancijo je najbolje kupit že ob nakupu prenosnika.

No nisi pa še odgovorila, kje je bil prenosnik kupljen.

Imaš garancijski kuponček izpolnjen? Če ja, potem je gor naveden datum nakupa in na servisu ti morajo zagotoviti popravilo.

Ta moj šit od leptopa kupljen v Mercatorju v akciji. Garancije mi niso potrdili, jest pa tud nič rekla, normalno. Mam samo račun in nepotrjeno garancijo prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno bo kdo tukaj to vedel, jaz ba sem bolj levoroki in rabim pomoč... Zanima me, kako naj si na PCju naštelam, da mi bo kazalo končnice fajlou? Npr.:txt, wmw, doc,... ?

Hvala in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ko vklopim računalnik mi pride samo do tam ko se "nalaga" windovs(xp) potem pa me vrže vn in začne znova. Menim da je šel disk.

mogoče je kaj v zvezi s tem...predem pa menjaš pa poskusi še formatirat disk in nanovo posnet windowse lahko da je samo programska napaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jose

Takole morajo zgledati nastavitve na kišti za ip, s tem da je tukaj ip routerja 192.168.1.1, tist tazgornji je pa po želji zadna končnica.

post-4351-1229895265_thumb.jpg

Na rotureju je pomembno da je pravilno nastavljen WAN port, pač kokerkol že imaš preko ponudnika, ali je dovolj DHCP, da ti sam dodeli IP, ali pri adslju je ppoe da vpišeš uporabniško ime in geslo.

Potem pa še izklopi vse zaščite preko wirelesa, ker včasih zna to srat, pa probaj če dela, pa potem zaščite postopoma vklaplaj in glej da je na računalniko isto naštimano kot na routerju.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej, kolega je kupil Linksys WRT54GL router in sva pol nastavljala omrežje in zadeva je taka, da računalnik, ki je preko kabla povezan na router dela OK, prenosnik, ki brezžično omrežje prepozna in se poveže, vendar pa z njim ni mogoče dostopat do neta :unsure: ....nastavila sva IP naslove in DNS strežnike, zdaj pa ne vem, če sva slučajno kaj pozabila naredit, da prenosnik ne 'prebavlja' neta :unsure:

Evo, nekaj takega moraš nastavt, pa ti bo delal DHCP preko bakra in wireless-a in ti ni potrebno nastavljati IP-jev na PC-jih, kot je prikazano v prejšnjem postu. To je vse in bi moglo zalavfat, če si preko SIOL-a. Če nisi moraš spremeniti nastavitve pod Internet connection type. Potem se lotiš zaščite WPA2, blokiranje pingov, MAC adress, port forwarding, nastavitve moči oddajanja itd.... Fino bi blo, če bi zamenjal tudi firmware na ruterju. Če tega nisi vešč, pusti pri miru, da ne boš kupil novega.

post-15783-1229896671_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na namizju imam preko ozadja vedno tale napis:

neimenovana.bmp

Kako se tega znebit in kaj to sploh je?

Pa še slika na namizju se mi kar sama od sebe po določenem času spreminja, oziroma se nastavi črno ozadje, je to kaj povezano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj zraven ure tista zvezdica ko je, desni klik, settings, potem se ti pa odpre internet explorer in tam obkljukaš da ti tega več ne prikazuje ali nekaj v tem smislu je in še stisneš save settings ponovno zaženeš in nebi smelo več tega bit. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj zraven ure tista zvezdica ko je, desni klik, settings, potem se ti pa odpre internet explorer in tam obkljukaš da ti tega več ne prikazuje ali nekaj v tem smislu je in še stisneš save settings ponovno zaženeš in nebi smelo več tega bit. :winkiss:

samo mi na strani ponuja samo nakup neke programske opreme za cca. 150 eurov, druga pa nič negre naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mam eno vprašanje v zvezi z mikrofoni !

Naročil sem tale mikrofon: http://www.mimovrste.com/artikel/127001531...fon-sony-fv-120

In zanima me če je kakšen program ali kaj moram narediti da bo mikrofon DELAL KO BOM JAZ GOVORIL IN SE BO MENE SLIŠALO V ZVOČNIKIH. ?

Če ima kdo kakršnekoli izkušnje z mikrofoni naj odgovori ! HVALA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu si povedat, kam boš mikrofon priključil. Če ga boš priključil na PC, potem moraš samo v Volume Control omogočit mikrofon, če že ni.

lp mam eno vprašanje v zvezi z mikrofoni !

Naročil sem tale mikrofon: http://www.mimovrste.com/artikel/127001531...fon-sony-fv-120

In zanima me če je kakšen program ali kaj moram narediti da bo mikrofon DELAL KO BOM JAZ GOVORIL IN SE BO MENE SLIŠALO V ZVOČNIKIH. ?

Če ima kdo kakršnekoli izkušnje z mikrofoni naj odgovori ! HVALA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu si povedat, kam boš mikrofon priključil. Če ga boš priključil na PC, potem moraš samo v Volume Control omogočit mikrofon, če že ni.

tist je že omogočeno, priključen je zdaj na pc in dela samo Voice Clip na MSN-ju in pa neki sound record.Rad bi pa da ko govorim v mikrofon se mene slišalo po ZVOČNIKIH.Eden mi je še povedal da morem kupit predojačevalnik da bo vse ok delalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš že kupoval predojačevalnik, potem moreš kupiti mikrofonskega. Pazi, da kupiš kvalitetnega, ker v nasprotnem primeru, ti bo vse šumelo, kar ti ne bo všeč.

Seveda, mikrofon povežeš v predojačevalnik, ki ti ojača signal in nato naprej na radio ali PC, s tem, da ga priključiš v Line in ne v mikrofonski vhod.

To je slučajno tako da mikrofon vključiš v predojačevalnik in predojačevalnik v radio ali PC ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težavo:

-ko instaliram AVG antivirus 8.0, mi blokira dostop do interneta preko Eksplorerja. Konektam se brez problema (preko modema na Siol Adsl), eksplorer pa javi "no connection". Prav tako se antivirus ne konekta, da bi se updejtal.

Popolnoma enako je, če instaliram drug antivirus (npr. Avast). Gre pa za Visto Home Pro. Dostop do modema pa je brezžičen (wlan), če info kaj pomeni.

Probal že:

- izklopit firewall ali enejblat exception,

- drug antivirus,

- pogledal če local lan deluje (deluje),

- prelistal strani AVG, Avast,

..povsod brez uspeha.

A je kdo že imel kako tako izkušnjo ? Gre morda za kak zaprt port ali kaj podobnega ?

Help needed! Liquid payment ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!