Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

še neki... sej te matične majo za 5.1 sound sistem že notr ane?

a mislš da bi biu tale v redu http://www.agt.si/racunalniska-oprema/napa...560-taurus.html ?

ker 84€ za napajalnik je pa kr faking velik

Bo dober ampak ko boš špilal kakšno zahtevnejšo igro boš malo ventilator v napajalniku poslušal. :D

Jas bi na tvojem mestu glede na komponente vzel nekaj močnejšega .)

PS: imaš zs :ninja:

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj imam že kar 2 mesca težavo z ekranom sicer ko prižgem komp in ekran se mi ekran prižiga 30 min učasig še malo več utripa samo lučka na ekranu pol se pa po 30 min prižge če kdo ve kako da ga zrihtam da bi mi normalno delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj imam že kar 2 mesca težavo z ekranom sicer ko prižgem komp in ekran se mi ekran prižiga 30 min učasig še malo več utripa samo lučka na ekranu pol se pa po 30 min prižge če kdo ve kako da ga zrihtam da bi mi normalno delu

Žarnica pri monitorju ti odpoveduje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem z novim prenosnikom na katerem je naložen linux, ampak ga sploh ne morem zagnat. Ko nekako vse zmelje mi napiše:

The complete license terms can be found in the root directory.

Please type "less/GPL" and less/COPYRIGHT to view.

No in pol pač lahko upišem ta ukaz, ker drugače se ne zgodi nič, ko upišem pa mi odpre tisti seznam licenčnih pogojev... in odspodaj mi označeno piše COPYRIGHT(END). V bistvu lahko samo čitam te pogoje, ne vem pa kako bi prišel potem ven iz tega oz. zagnal OS. Ven pridem samo z CTRL+ALT+DEL.

Itak hočem naložit gor XP, zato sem probal tud bootat CD od XP, vse je delalo normalno, ko pa je napisalo "setup is starting windows" mi je potem namesto izbora možnosti vrglo bluescreen "system has been shut down po prevent damage from your computer. If this is the first time..." Ponovil sem zagon kar nekajkrat in vedno dobil bluescreen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem z novim prenosnikom na katerem je naložen linux, ampak ga sploh ne morem zagnat. Ko nekako vse zmelje mi napiše:

The complete license terms can be found in the root directory.

Please type "less/GPL" and less/COPYRIGHT to view.

No in pol pač lahko upišem ta ukaz, ker drugače se ne zgodi nič, ko upišem pa mi odpre tisti seznam licenčnih pogojev... in odspodaj mi označeno piše COPYRIGHT(END). V bistvu lahko samo čitam te pogoje, ne vem pa kako bi prišel potem ven iz tega oz. zagnal OS. Ven pridem samo z CTRL+ALT+DEL.

Itak hočem naložit gor XP, zato sem probal tud bootat CD od XP, vse je delalo normalno, ko pa je napisalo "setup is starting windows" mi je potem namesto izbora možnosti vrglo bluescreen "system has been shut down po prevent damage from your computer. If this is the first time..." Ponovil sem zagon kar nekajkrat in vedno dobil bluescreen.

a ti napiše kako kodo zravn opisa npr. 000000x50 al pa kaj takšnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem z novim prenosnikom na katerem je naložen linux, ampak ga sploh ne morem zagnat. Ko nekako vse zmelje mi napiše:

The complete license terms can be found in the root directory.

Please type "less/GPL" and less/COPYRIGHT to view.

No in pol pač lahko upišem ta ukaz, ker drugače se ne zgodi nič, ko upišem pa mi odpre tisti seznam licenčnih pogojev... in odspodaj mi označeno piše COPYRIGHT(END). V bistvu lahko samo čitam te pogoje, ne vem pa kako bi prišel potem ven iz tega oz. zagnal OS. Ven pridem samo z CTRL+ALT+DEL.

Itak hočem naložit gor XP, zato sem probal tud bootat CD od XP, vse je delalo normalno, ko pa je napisalo "setup is starting windows" mi je potem namesto izbora možnosti vrglo bluescreen "system has been shut down po prevent damage from your computer. If this is the first time..." Ponovil sem zagon kar nekajkrat in vedno dobil bluescreen.

ctrl +c pol ti pa napise novo vrstico pa das :q!

ce pa ne dela pa ctrl+c ene parX

pol pa startx

za winse si pa dobi nekje XPje tanove ze s SCSI driverji za diske...ponavadi je to to...

lahko pa samo CD drug dobis, je lahko tvoj zanic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fanje, čeprav sem že drugače rešil problem. V biosu sem spremenil neko SATA nastavitev, še sam točno ne vem kaj, ker sem prebral na enem forumu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fanje, čeprav sem že drugače rešil problem. V biosu sem spremenil neko SATA nastavitev, še sam točno ne vem kaj, ker sem prebral na enem forumu :blush:

točno to... tam onemogočis raid...sata oz. nekaj takšnega ali pa ko ti v dosih zažene XPje ko stisneš pol tipko za zagon iz CDja potem pa stisneš F6 da ti naloži zraven podporo za rata in raid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm dubu novo plato

zadi ma 4 usb porte, podpira jih pa 10

na plati so nogice za ostalih 6 portov, sam jest nikjer ne najdem usb panelov k bi jih lahko prklopu na MB

seprav nucam usb v 4pin extension....

ma kdo kej pojma kje bi to lahk kupu?

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm dubu novo plato

zadi ma 4 usb porte, podpira jih pa 10

na plati so nogice za ostalih 6 portov, sam jest nikjer ne najdem usb panelov k bi jih lahko prklopu na MB

seprav nucam usb v 4pin extension....

ma kdo kej pojma kje bi to lahk kupu?

no, ce koga zanima.... na mimovrste je ....Adapter USB slot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma ima router Linksys WRT54GL. Zanima me, kako bi spremljal soseda, ki je z kablom povezan na router koliko uporablja linijo, kdaj..... Skratka neko statistiko uporabnikov.

Hvala

Nabavi si to in ne pravi naprej?Wireless Hacking Live-CD

Wireless Hacking Live - FBI Version ISO

This version is for all systems except systems with the Intel B/G wireless cards (IPW2200).

- Live CD with all the tools you need to hack a WLAN / wireless Access point - Linux Live-CD - OS runs from CD - 635 mb - .iso

- also used by the FBI. :naughty:

post-18532-1224832764.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah right...

used by fbi hahahhaa

backtrack ftw

Pač za malo boljšo promocijo za dummyje :D

Ja res. In če bi Google generacija JMatic in NejcZ mal pogooglala bi morda ugotovila, da so prav geeki iz FBI prvi, javno, na konferenci, pokazali kako se to dela in kaj potrebuješ za hekanje wirelessa - link za iztočnico, če se bosta hotela poučiti.

Gre pa samo za hekanje WEP-a, WPA ali kaj boljšega je zaščiteno pred hekanjem s tem programjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabi so pol fedsi ...v treh minutah...wep pade v minuti....

wpa pa v mal vec

sicer pa...FBI bo iotak uporabljou live razlicico linuxa. ce bi gospod fritz mal poguglov bi vidu, da je teh kvazi "fbi" "cia" in nevemkaksnihagencij-linuxov se na miljone...

no sj...za drugic bos vedu. ti je oprosceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabi so pol fedsi ...v treh minutah...wep pade v minuti....

wpa pa v mal vec

sicer pa...FBI bo iotak uporabljou live razlicico linuxa. ce bi gospod fritz mal poguglov bi vidu, da je teh kvazi "fbi" "cia" in nevemkaksnihagencij-linuxov se na miljone...

no sj...za drugic bos vedu. ti je oprosceno

Še zmeram je Backtrack 3 boljši od tega, kao FBI Linuxa, ki mi ga sploh zbootat noče dokonca, da bi v GUI pršu :headbang: JMatic, a si kej seznanjen, a slučajno Intelovih čipov ne podpira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabi so pol fedsi ...v treh minutah...wep pade v minuti....

wpa pa v mal vec

Aha. Pa si ti mal datum pogledal?

Ne gre za FBI software, gre za paket in proceduro in od tistih časov vsi temu pravijo FBI style/used/whatever.

Reci, da je zastarelo in da je nekaj boljšega odzunaj, še bolje, daj kak link..tisti jada jada, bla bla zna vsak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!