Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

naredit morem animirano reklamo za na interne - pasico kot so reklame na motosvetu. v photoshopu znam naredit animiran gif ampak me zanima če obstaja kak program za to kjer je zadeva še lažja oz. če obstaja kak program da tako pasico narediš v animiran gif ali flash (brez predznanja flasha) da je čim lažje in optimirano za web.

gracias :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredit morem animirano reklamo za na interne - pasico kot so reklame na motosvetu. v photoshopu znam naredit animiran gif ampak me zanima če obstaja kak program za to kjer je zadeva še lažja oz. če obstaja kak program da tako pasico narediš v animiran gif ali flash (brez predznanja flasha) da je čim lažje in optimirano za web.

gracias :whistle:

Simple Animations in Gimp

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom preveril še par programov ker recimo banner maker me je razočaral. preveč simpl vse ko pa hočeš naredit kaj dobrega pa odpove. skratka rabim program ki ti omogoča res prave animacije ne samo lepljenje slikic in malo animacije na tekstu.

hvala vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom preveril še par programov ker recimo banner maker me je razočaral. preveč simpl vse ko pa hočeš naredit kaj dobrega pa odpove. skratka rabim program ki ti omogoča res prave animacije ne samo lepljenje slikic in malo animacije na tekstu.

Corel je menda imel nek dokaj simple program za tovrstne animacije...

Corel Animation Shop

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corel je menda imel nek dokaj simple program za tovrstne animacije...

Corel Animation Shop

D.

eh saj sem budalo :headbang: itak vse delam v corelu pa sem pozabil preverit corel rave. bo zgleda to pravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist mimogrede: Sem dobil tisto prevodno farbo in spravil procesor z 1,6 na 2,85 Ghz. Več pa ne gre najbrž zarad matične, ker pol je fsb procesorja že blizu 1500 Mhz, matična je narjena za do 1333 Mhz. Namesto windowsow mi napiše unable to boot from CD al nekaj takega, kot da ne bi blo windowsov gor. Voltaže procesorja nič ne pomagajo, niti za pičli 1 Mhz. Je pa procesor 100% stabilen na orginal napetostih. Naroču sem tud nov hladilnik akasa za 20€, pa mi je malo žal, ker se mi tud s stock hladilnikom ne segreje čez 60 med gonjenjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist mimogrede: Sem dobil tisto prevodno farbo in spravil procesor z 1,6 na 2,85 Ghz. Več pa ne gre najbrž zarad matične, ker pol je fsb procesorja že blizu 1500 Mhz, matična je narjena za do 1333 Mhz. Namesto windowsow mi napiše unable to boot from CD al nekaj takega, kot da ne bi blo windowsov gor. Voltaže procesorja nič ne pomagajo, niti za pičli 1 Mhz. Je pa procesor 100% stabilen na orginal napetostih. Naroču sem tud nov hladilnik akasa za 20€, pa mi je malo žal, ker se mi tud s stock hladilnikom ne segreje čez 60 med gonjenjem.

v biosu nastimej boot devices pa dj disk...al pa disk prklop :)

cal mal...a winsi ti delajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem narobe napisal. Napiše mi disk boot failure, insert system disk and press enter, en burek v glavnem. Dam 1 MHz majn pa dela vse super. Preden sem nardil mod na procesorju ni šlo več kot točno 246, ker mi tud do biosov ni pršlo, zdej se mi pa vstavi točno na 356 (fsb). Mogoče če bi naredu še 1333 mod (zdaj sem naredu 1000) bi šlo še kej naprej, sam nism pustu nč placa za še eno špuro barve. Pa itak ne bi šlo pomoje dost hitrejš, pol ga ubistvu sploh ne bi mogu spravt pod 333, zdaj ga mam default na 266, na preden sem barval je blo pa 200 (čist orginal). Gre v bistvu za to, da matična prepozna procesor z višjim default fsb-jem, kot ga ima procesor dejansko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce instaliras en usb kluck na en usb port, pa drugo usb napravo na drug usb port, se, vsaj pri men SAMO na teh portih lahko to stvar uporabla...in to mi dela velike probleme, prav tko fotru na sluzbenmu racunalniku. baje pa obstaja en program, da lahko ti vse te naprave (instalirane na enmu usb) uporablas na vseh.

neki v smislu Mport al Multiport...sam google nic ne najde. a kdo mogoce ve? al pa ksn drug program sj ni vazn :)

a kdo ve kje lahko kupim VIA ITX maticne plosce ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste zakaj ne morem videti nekaterih slik na forumu. Ali imam mogoče izključen kakšen gumb in podobno? Izgleda pa tako z rdečimi križci.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste zakaj ne morem videti nekaterih slik na forumu. Ali imam mogoče izključen kakšen gumb in podobno? Izgleda pa tako z rdečimi križci.

Hvala

Mogoče bo to kaj pomagalo

pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče je že kje napisano pa vseeno... Kako naj iz klipa potegnem samo glasbo? Nočem gledat clipa bi rad samo glasbo poslušal! :rolleyes:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolša rešitev je, da poslušaš kaj pojejo, pa daš "neko besedilo lala lyrics" v google in si poiščeš naslov komada in ime izvajalca, pa si snameš samo komad :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je že res in to sem tudi že večkrat naredil ampak to rundo bi rad komad v katerem ne pojejo prav čisto nič...

klik V komentarjih piše, da je Joe satriani amo ene 10 njegovih komadov sem dol potegnu pa ni nobeden ta, ki ga iščem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je že kje napisano pa vseeno... Kako naj iz klipa potegnem samo glasbo? Nočem gledat clipa bi rad samo glasbo poslušal! :rolleyes:

Hvala

Google! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je narobe, če mi noče na nobeno stran (youtub, gooble video) videa uploadat ?? Ene 15 minut gre, pol pa prekine. :? Povezava laufa v redu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je narobe, če mi noče na nobeno stran (youtub, gooble video) videa uploadat ?? Ene 15 minut gre, pol pa prekine. :? Povezava laufa v redu...

mogoče nimaš prostora na trdem disku... ma nekej veze tud to .) drgač pa nebi vedu kaj bi lohka blo... probaj iz drugega računalnika .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ob priklopu Mp3ja na komp mi napiše da disk ni formatiran?

A bi se mu, ob primeru formatiranja zbirisal software dol? Nočem lih zajebati :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ob priklopu Mp3ja na komp mi napiše da disk ni formatiran?

A bi se mu, ob primeru formatiranja zbirisal software dol? Nočem lih zajebati :rolleyes:

hm, kakšen software pa bi lahko bil gor. Najbrž imaš na mp3-ju samo muzko gor in nič drugega. Tko je ponavadi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu je MP4...

jah, skrbi me zarad tega... neki že more met gor, ne vem, kkšne kodeke al kaj? pa menuje? A to se nebi zbrisal če bi vse skp formatirov? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcasih se tut men nardi da prehitro vn potegnes iz USBja, pa se nardi taka pizdarija...

mors fomatirat...pa vse bos zgubu ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!