Skoči na vsebino

Šravfanje skuterja


Priporočene objave

Me kdo nauči šraufat skuter, da bi se kej nauču? :worship::worship::worship:

:yea1::yea1::yea1::yea1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me kdo nauči šraufat skuter, da bi se kej nauču? :worship::worship::worship:

:yea1::yea1::yea1::yea1: :lol:

Štirko si kup pa eksprimentiri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh skuter šraufat je beda, 100 plastik prej dat dol, da kam prideš. Razni Tomosi so pa užitek :worship::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh tomosa maš v dveh urah celga narazn pa celga nazaj skup :D (všteta pavza za malco :P )

Ja. In marsikaj se naučiš :) Sicer pa, nevem kaj bi šraufal sesalca? Mislim, itak ti na servisu naredijo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. In marsikaj se naučiš :) Sicer pa, nevem kaj bi šraufal sesalca? Mislim, itak ti na servisu naredijo vse.

sam je kr dost drago :D

rd bi se sam nauču ( ker sploh nevem kakšen pomen majo sploh nekateri deli in kako delujejo )

je kakšna stran na netu kjer se lahk naučiš al pa zveš kako sploh deluje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si en čist pocen skuter za kašnih 100€ pa mal probavej pa šraufej,... praksa praksa!!!!! glede delou kakšen pomen majo pa mal pobrski po netu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah anglešk bo pa že treba znat. :rolleyes: Na netu se najde ogromno informacij, zelo dobrih forumov itd. o vseh tipih motociklov, kjer dobiš odgovor na praktično vsako težavo. Je pa res da so uglavnem vsi v angleščini (nekaj pa v nemščini).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah anglešk bo pa že treba znat. :rolleyes: Na netu se najde ogromno informacij, zelo dobrih forumov itd. o vseh tipih motociklov, kjer dobiš odgovor na praktično vsako težavo. Je pa res da so uglavnem vsi v angleščini (nekaj pa v nemščini).

SJ znam anglesk, tok pa res ne da bi tok si prevedu...kokr je napisan...to much...pa bols razums v slo, kokr v ang. zakaj se sploh gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!