Skoči na vsebino

delo dobi programer


Priporočene objave

pogoji:

obvlada Visual Basic 6.0

MS Sql server

ASP, ASP.NET, PHP

plačilo: več kot do sedaj :D

piši PM kogar zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plačilo: več kot do sedaj :D

take ponudbe za plačilo pa še ne :)

To je direkten citat. So precej obupani, ker že dva meseca iščejo.

Če koga zanima naj mi pošllje PM ali Email.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če znaš samo pol tega : php, asp? :lol:

MM

Sorry ... ni dost.

V bistvu je pogoj:

VB6 + MS SQL + ASP

ali

VB6 + MS SQL + ASP .NET

ali

VB6 + MS SQL + PHP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če znaš samo pol tega : php, asp? :lol:

MM

Sorry ... ni dost.

V bistvu je pogoj:

VB6 + MS SQL + ASP

ali

VB6 + MS SQL + ASP .NET

ali

VB6 + MS SQL + PHP

Če smem vprašati: Kako to, da kot zagreti pristaši windows platform zahtevate znanje .PHP-ja, ki se vsekakor ne počuti najbolje v windows sistemih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine : sej če si še enkrat prebereš zahtevo in nadomestis + -e z and in ali-je z or vidis da ni nujno da je php res da zadostis temu pogoju :) :) :)

Sicer pa ko enkrat poznas php verjetno ni dosti do asp-ja. In tudi pri programskih jezikih je tko ( vsaj pri jezikih znotraj enega razreda jezikov ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ko enkrat poznas php verjetno ni dosti do asp-ja. In tudi pri programskih jezikih je tko ( vsaj pri jezikih znotraj enega razreda jezikov ).

Ne bi vedel, saj še nikoli nisem od blizu videl kakšnega programskega ali skriptnega jezika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel, saj še nikoli nisem od blizu videl kakšnega programskega ali skriptnega jezika.

Hehehe Cody je ves cinicen :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel, saj še nikoli nisem od blizu videl kakšnega programskega ali skriptnega jezika.

Hehehe Cody je ves cinicen :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Je to morda kaj za na kruh namazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ko enkrat poznas php verjetno ni dosti do asp-ja. In tudi pri programskih jezikih je tko ( vsaj pri jezikih znotraj enega razreda jezikov ).

Ne bi vedel, saj še nikoli nisem od blizu videl kakšnega programskega ali skriptnega jezika.

Citiran del je bil namenjen vsem, tudi takim ki na žalost|srečo še niso videli programskega jezika od blizu ( zato tudi dve prazni vrstici vmes ) :).

Nobenega cinizma ( s Codeinove strani ) ne vidim tukaj.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega cinizma ( s Codeinove strani ) ne vidim tukaj.

Pač se malce hecam, da se malce spočijem od vsega tega prokletega programiranja. Saj me to zadevne reči preganjajo že v sanjah. :lol:

Anyway... morda sem se malce narobe prej izrazil. Morda bi bilo bolje, če bi napisal, da PHP sploh ne bi smel biti omenjen, glede na to, da ni Microsoftov proizvod. :arrow: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če znaš samo pol tega : php, asp? :lol:

MM

Sorry ... ni dost.

V bistvu je pogoj:

VB6 + MS SQL + ASP

ali

VB6 + MS SQL + ASP .NET

ali

VB6 + MS SQL + PHP

Če smem vprašati: Kako to, da kot zagreti pristaši windows platform zahtevate znanje .PHP-ja, ki se vsekakor ne počuti najbolje v windows sistemih?

Cody, ampak ti si pa res obremenjen z Microsoftom ... ne vem od kje ti ideja, da PHP ne teče dobro na MS serverjih :shock: :?: ... morda zato, ker ga nisi nikoli poizkusil/znal uporabit na MS strežniku ...

Sicer pa ne iščemo mi, jaz samo posredujem info...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za računalniško podhranjene:

Kaj je to PHP in za kaj lepega se da to uporabiti? :oops:

PHP je še eden izmed programskih jezikov podprtih z lastnim "engine"om, ki na WWW strežniku sproti generira internet strani (tudi motosvet je sedaj spisan v PHP)... podobno kot ASP, Perl, ...

Ko klikneš na forum - aktivne teme, pošlješ na WWW strežnik samo podatek Mrrrb, strežnik pa v tistem trenutku na podlagi podatkov, ki jih ima o tebi (zadnji obisk...) sproti generira listo aktivnih tem... nekaj takšnega... upam da nisem preveč zakompliciral :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cody, ampak ti si pa res obremenjen z Microsoftom ... ne vem od kje ti ideja, da PHP ne teče dobro na MS serverjih :shock: :?: ... morda zato, ker ga nisi nikoli poizkusil/znal uporabit na MS strežniku ...

Ne tudi tega nisem znal, kljub temu, da je motosvet tri mesece deloval s PHP-jem in na W2K server platformi.

Očitno ti nimaš pojma, kljub temu, da se delaš najbolj pametnega, kar se tiče W2K sistemov. Preberi si navodila od PHP-ja in boš videl, da niso podprte vse funkcije.

Aja, navodil itak ne bereš, ker uporabljaš samo Wizarde! :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tudi tega nisem znal, kljub temu, da je motosvet tri mesece deloval s PHP-jem in na W2K server platformi.

Nism vedel, kdaj pa je bilo to ? Ali ni bil ASP pred migracijo na Linux ?

Očitno ti nimaš pojma, kljub temu, da se delaš najbolj pametnega, kar se tiče W2K sistemov.

Jaz se ne delam pametnega, amapak pomagam iskati programerja, ti pa se javiš z MS hate žolčom ...

Preberi si navodila od PHP-ja in boš videl, da niso podprte vse funkcije.

Me ne zanima, ker ne programiram v PHP-ju.

Aja, navodil itak ne bereš, ker uporabljaš samo Wizarde! :lol: :lol: :lol:

Berem berem, kadar wizard ne reši vseh mojih problemov in ponavadi še pred inštalacijo kateregakoli SW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tudi tega nisem znal' date=' kljub temu, da je motosvet tri mesece deloval s PHP-jem in na W2K server platformi.[/quote']

Nism vedel, kdaj pa je bilo to ? Ali ni bil ASP pred migracijo na Linux ?

Blo je vse skupaj zamiksano .ASP in .PHP, zvezano najprej na mySQL na Linuxu in malce pozneje na Win mySQL. Ogromno skript spisanih v PHP-ju sploh ne dela na Win platformah in zahtevajo za pravilno delovanje Linux in Apache.

Jaz se ne delam pametnega, amapak pomagam iskati programerja, ti pa se javiš z MS hate žolčom ...

Normalno, microsoft in njegov virus je potrebno zatreti. :lol:

Me ne zanima, ker ne programiram v PHP-ju.

Zakaj se potem oglašaš, da ga ne znamo instalirati na windoze.

Berem berem, kadar wizard ne reši vseh mojih problemov in ponavadi še pred inštalacijo kateregakoli SW.

Potem bi bilo dobro, da poprej prebereš tudi navodila za programje za katere trdiš, da ga ne znamo uporabljati in/ali istalirati in da nimamo pojma kaj delamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tudi tega nisem znal' date=' kljub temu, da je motosvet tri mesece deloval s PHP-jem in na W2K server platformi.[/quote']

Nism vedel, kdaj pa je bilo to ? Ali ni bil ASP pred migracijo na Linux ?

Blo je vse skupaj zamiksano .ASP in .PHP, zvezano najprej na mySQL na Linuxu in malce pozneje na Win mySQL. Ogromno skript spisanih v PHP-ju sploh ne dela na Win platformah in zahtevajo za pravilno delovanje Linux in Apache.

Jaz se ne delam pametnega, amapak pomagam iskati programerja, ti pa se javiš z MS hate žolčom ...

Normalno, microsoft in njegov virus je potrebno zatreti. :lol:

Me ne zanima, ker ne programiram v PHP-ju.

Zakaj se potem oglašaš, da ga ne znamo instalirati na windoze.

Berem berem, kadar wizard ne reši vseh mojih problemov in ponavadi še pred inštalacijo kateregakoli SW.

Potem bi bilo dobro, da poprej prebereš tudi navodila za programje za katere trdiš, da ga ne znamo uporabljati in/ali istalirati in da nimamo pojma kaj delamo.

aaahhhh .... :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaahhhh .... :arrow:

aaahhhh .... :arrow:

Še zdaj ne vemo čigava mama je lepša... :roll: :wink:

ja moja valjda ... pa dedek je bil pilot ... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj ne vemo čigava mama je lepša... :roll: :wink:

ja moja valjda ... pa dedek je bil pilot ... :lol: :lol:

Ja sam kakšen pilot?

Vojaški ali civilni, to je zdaj vprašanje ? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!