Skoči na vsebino

mašina noče vžgati po predelavi


Priporočene objave

Lp. vsem

mam problem ker mi skuter (piaggio typhoon) noče vžgati pa bi rabil pomoč ?

namreč gor sem dal 70ccm kit, sport izpuh, pa valčke, problem je pa v tem ker mi je zmankal idej kaj bi lahko še šlo narobe, (elektrika deluje vredu iskra močno useka z razdalje 0,5cm, kit tesni dobro, uplinjač je vse naštelano,(probaval sem že 1001 način nastavitev uplinjača štant gas, zrak, gas, dizo) elektro vžig deluje, menjal sem tudi podtlačni ventil tako da z dotok bencina ni nič narobe, olje tudi pride do mašine, sesalno koleno tudi tesni dobro,...)

u glavn vse kar se tiče mašine je po mojem vredum, ampak mi noče in niče vžgat.

prosil bi za nasvet oz kakšno idejo kaj bi blo lahko narobe hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec če si to vse že pogledal in vse deluje pravilno in če si vse pravilno sestavo, pol sam bencin nali v kesl pa bo vžgalo.

Če nebo vžgalo pa al nima iskre (za katero praviš da jo ima) al pa nima bencina (fergazer je prav naštelan kot praviš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvij svečko mal benza not svečko gor in mora če je vse kot si napisal , pa veselo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa a si pogledou da maš bat pravilno obrnjen pa obročke pravilno gor?

lp

bat je pravilno obrnjen pa obročki tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom zdele naliu bencin v cilinder pa bom probu če bo kaj vžgalo (bom poročal če bo kej :) ), drgač pa sm dons tud klicu na servis pa so mi rekl da je možno da je plovček prevelik pa ne pride dovolj bencina v mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo popoldne sem res naliu bencin v cilinder pa je vžgal sam je po kakšnih 3 sekundah crknu pol sm še ene parkrat probu pa isto, zdej pa res nevem kva bi lahk šlo narobe, pomoje najbolš da ga kr do mehanika zapelm pa bo on pogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

učeri sm ga pelu na servis timmg, pa ga je čist pregledu pa je ugotovu da svečka neda dovolj močne iskre, pol mi je zamenjou svečko pa el. tuljavo, use skupi me je pršlo 80€ in zdej dela kot je treba :):):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sm ga pelu na servis timmg, pa ga je čist pregledu pa je ugotovu da svečka neda dovolj močne iskre, pol mi je zamenjou svečko pa el. tuljavo, use skupi me je pršlo 80€ in zdej dela kot je treba :):):):)

To bi ti lahko povedal tam kjer si kupil KIT!!! :unsure:

Poklič nazaj pa jih napizdi :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!