Skoči na vsebino

yamaha aerox 100ccm


aselak

Priporočene objave

Zanima ma kateri športni izpuh paše na yamaho aerox 100ccm?

Skuter gre namreč po števcu max 90km/h pa še to laže vsaj za 10+ mogoče kdo ve kje bi bil problem.

Zdi se mi da je kriv originalen izpuh ki ga precej duši hm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima ma kateri športni izpuh paše na yamaho aerox 100ccm?

Skuter gre namreč po števcu max 90km/h pa še to laže vsaj za 10+ mogoče kdo ve kje bi bil problem.

Zdi se mi da je kriv originalen izpuh ki ga precej duši hm?

Poglej če ma slepo cev, pa cev za katalizator.

..

Če ma odreži obe pa zašvasaj lukne......ti bo šel sto postov bolše...........pa blokado vzemi iz gredi pred variomatom, če je sploh........taka podložka je.... široka cca 6mm..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če ma slepo cev, pa cev za katalizator.

..

Če ma odreži obe pa zašvasaj lukne......ti bo šel sto postov bolše...........pa blokado vzemi iz gredi pred variomatom, če je sploh........taka podložka je.... široka cca 6mm..............

ja podlozke nisem našel cevi pa zgledajo kot morajo zato bi zamenjal izpuh pa nevem katerega oz kje ga dobit. Zanima me predvsem to ali bi zi izpuhom kaj pridobil.? Želim si samo to da bi šel motor realnih 90 ne pa nerealnih 95 po števcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če ma slepo cev, pa cev za katalizator.

..

Če ma odreži obe pa zašvasaj lukne......ti bo šel sto postov bolše...........pa blokado vzemi iz gredi pred variomatom, če je sploh........taka podložka je.... široka cca 6mm..............

ja podlozke nisem našel cevi pa zgledajo kot morajo zato bi zamenjal izpuh pa nevem katerega oz kje ga dobit. Zanima me predvsem to ali bi zi izpuhom kaj pridobil.? Želim si samo to da bi šel motor realnih 90 ne pa nerealnih 95 po števcu.

gledal sem tale izpuh

leovince

se ga dobi tudi v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a noben nič ne ve o teh aeroxih 100ccm verjetno zato ker jihi je malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pa da drugače vprašam. skuter je šel pred leti tudi 110 po števcu po ravnini sedaj pa res nikoli ne preseže 95kmh sedaj me zanima kaj se je tako izrabilo da motor izgublja na hitrosti?

ps: številke hitrosti govorim po števcu realni je sigurno 10 do 20kmh manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nič od tega nisem menjal še. imam pa namen to storit v kratkem.

Zanima me kje bi te dele lahko dobil?cilinder.si?

imam še eno vprašanje motor im 14000 realnih km in to s prvim batom. Ali je ot kaj panika se pravi je potrebno že kaj menjat glede na to da je 2t?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nič od tega nisem menjal še. imam pa namen to storit v kratkem.

Zanima me kje bi te dele lahko dobil?cilinder.si?

imam še eno vprašanje motor im 14000 realnih km in to s prvim batom. Ali je ot kaj panika se pravi je potrebno že kaj menjat glede na to da je 2t?

skuterist.si. Tukaj rajši naroč, deli bojo prej in vse, samo dodaj ga na msn pa se bota zmenla kar nucaš. Ni nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

ponovno pozdravljeni...moj aerox 100ccm gre zelo slabo...pospeske ima dobre ostalo pa za en k...je letnik 01 prevozenih realnih 16000! na motorju je vse original. po stevcu gre top speed 95...ko pa se peljem mimo table ki kaze hitrost na stevcu kaze 95 tabla pa pokaze 73.....posikusil sem tudi z gps kaze 74...vglavnem ali ni to malo premalo za 100ccm?

bi pomagalo ce bi menjal izpuh? (ceprov mi je skoraj malo skoda dati 150e za en lonec).

Mogoce kdo ve kaksna je teza original valjckov na aeroxu 100?

Se komu sanja kaj bi se lahko preveril da ima motor tako slabo koncno hitrost? drugace deluje brezhibno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo od vas ve koliko je originalna sirina bata za aeroxa 100cc letnik 2001? A je 52mm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!