Skoči na vsebino

Motoristi in dolge luči


Cegi

Priporočene objave

No vidiš, pa so res butl, pa še kreten povrhu.

Nazorno ti je bilo napisano, da bi spoznal kako je brez veze operirati z "mogoče". Nazorno zato, da bi razumel in ne ugibal kar nekaj brez osnove, ker na nekih ugibanjih se ne da resne debate voditi.

A si odreagiral točno tako kot sem na osnovi tvojih prejšnjih nakladanj sklepal. Zelo predvidljivo in brezupno. Ali samo zate ali vas, ko se že postavljaš za hrbet ostalih pa se odloči sam.

Čao, čao lubek :yea1:

Hehe, butl? Kreten? TO sodiš po sebi in svojih primitivnih izjavah?

Brezveze se s takimi ljudmi kot sta ti in Justin sploh ubadati, ker karkoli kdo reče ni nikoli vredu... vedno sta vi2 najbolj pametna! Ti pa vedno pišeš vse poste in vse kar rečeš ima neko osnovo, a ne? Vsaka ti čast! :notworthy: :stupid:

Sorry za :topic:

Popravljeno . Popravil snoopek
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi imamo v glavi tudi eno gobo, ki ni tam zgolj zato, da nam preveč ne odmeva vpitje tiste osamljene možganske celice, ki skrbi za signal lačen/sit ...

jast mam uno celico za "žejn/pir" že čist hripavo...

me zanima , kako bo viden motor z dodatnimi pozicijskimi ledicami , ki bodo cca 20st iz vertikale usmerjene proti asfaltu zaradi tega , da ne bodo slepile ostalih na cesti ... če se bo obneslo je to lahko lep nadomestek za vse , ki se vozijo z dolgo lučjo..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa res ni jasno kako da nikogar ni motila tvoja dolga luč....a nisi nič srečal Justina in X11? Oba imata tako občutljive očke kot koala in to podnevi. eek.gif No ja, še dobro, da jih nisi, drugače bi bila ta tema še daljša.

Mogoče njegova raketa ni tako moderna, kot najnovejši Varadero, ki ima dva močna žarometa spredaj montirana ...

Ampak, hej - saj ni treba razmišljat, glavno, da klobasaš.

Sem pa silšal od drugih kateri te "poznajo" da si samo na forumu tako glasen drugače pa zelo tih v družbi no vsaj v družbi kater poznaš samo po nickih iz motosveta. A se nebi tudi tukaj povlekel malo nazaj pa bi bile teme verjezno bolj konstruktivne ker vsakič ko se ti vtakneš v debato se tema totalno poserje.

Dobro si slišal. Z ljudmi, s katerimi se nimam kaj menit, se pač ne menim. Simpl. PA tudi bojim se jih. Saj vše, vsi so ful močni, toti bajkeri ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansko sezono sem cca 80% časa vozil z dolgo lučjo. iz zelo praktičnega razloga. Stikalo se je zataknilo in je nisem mogel sklopit. ...

Lej dec, če imaš zanič lampe na pluzni, ti kar vozi z dolgo, saj se itak komaj vidi. Mi se pogovarjamo o izpravni tehniki in njenih vplivih na možganske centre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, butl? Kreten? TO sodiš po sebi in svojih primitivnih izjavah?

Brezveze se s takimi ljudmi kot sta ti in Justin sploh ubadati, ker karkoli kdo reče ni nikoli vredu... vedno sta vi2 najbolj pametna! Ti pa vedno pišeš vse poste in vse kar rečeš ima neko osnovo, a ne? Vsaka ti čast! :notworthy: :stupid:

Sorry za :topic:

Nope. To sodim po tem, ker površno bereš in padeš v vse pasti, ki ti jih nastavim.

Sicer pa hvala za komplimente, imaš kar prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti to tak razumeš, tudi prav. slap.gif

dobiš čebelico v zvezek ker si tak priden.

ne ne..

ne se razburjat. Sam forum berejo tut mladi neizkušeni in ni prov da kuj poberejo slabe navade... :whistle:

drugač pa kr se tiče dolgih luči. Mislim da prej koga razpizdijo, kot pa da tebe varujejo pred drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zjutraj, ko grem na šiht vozim s soncem v hrbet in v 20km srečam cca 150 vozil, dohitim ali prehiti pa jih kakšnih 5 do 10. In zjutraj se ljudem mudi na šiht, spredaj pa se jim vozi ata v Cliotu, ki ima dvakrat letno izhod iz doline, da gre na pregled v Valdoltro... Ko grem iz šihta imam sonce spet za hrbtom s tem, da na dolino gre poln šlepar, za njim pa zopet 300m kolone...

Dokler sem vozil z kratkimi lučmi sem bil vsaj enkrat na teden grdo izsiljen, ker so me ljudje spregledali. Zdaj se to dogaja samo še občasno. Pa, da ne bo pomote-ko dohitim kak avto mu ne svetim z dolgimi od odzadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. To sodim po tem, ker površno bereš in padeš v vse pasti, ki ti jih nastavim.

Sicer pa hvala za komplimente, imaš kar prav.

A veš, da je protizakonito, če pasti okol nastavlaš? :xx: :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa še jaz svoje povedal .... vožnja z dolgimi lučmi po dnevi je prepovedana. Prav tako je prepovedana vožnja z dolgimi lučmi v naselju ponoči .... (ne da se mi v zakon gledat, da bi ga citiral)

Kaj bi rekli, da bi imeli vsi avtomobili podnevi prižgane dolge luči, seveda z razlogom, da so opazni na cesti, saj jih lahko pešec, kolesar, skuterist, motorist, tovornjak, spregleda.

Mene osebno moti (tudi na motorju), če srečam motorista/ko z dolgo lučjo. Sam vozim s kratkimi lučmi že od leta 1980 (čeprav je bila takrat, za motoriste, obvezna luč podnevi, le izven naselja, v naselju pa priporočena) in to bom počel tudi v prihodnje.

No .. pa sem spet napisal nekaj resnega :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dec, če imaš zanič lampe na pluzni, ti kar vozi z dolgo, saj se itak komaj vidi. Mi se pogovarjamo o izpravni tehniki in njenih vplivih na možganske centre.

ja, glede snopa motorja iz devetdesetih imaš morda prav. Sicer pa mene precej bol zableščijo čist legalne in zasenčene lučii naloženih kombijev, s prikolicami ovešenih pickupov in podobnih visoko nasajenih večkot2kolesnikov.

haha vpliv na možganske centre, res? Na tem forumu? Kolegica, to je tud za Kramp pretrd oreh. Pa saj to veš.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zjutraj, ko grem na šiht vozim s soncem v hrbet in v 20km srečam cca 150 vozil, dohitim ali prehiti pa jih kakšnih 5 do 10. In zjutraj se ljudem mudi na šiht, spredaj pa se jim vozi ata v Cliotu, ki ima dvakrat letno izhod iz doline, da gre na pregled v Valdoltro... Ko grem iz šihta imam sonce spet za hrbtom s tem, da na dolino gre poln šlepar, za njim pa zopet 300m kolone...

Hmm, zanimivo, 7,5 avta na kilometer, to je povprečno en avto na 133,3 metra ... mora bit res gužva, da se izsiljujejo. Pa če gre ata enkrat na 2 leti ... mora bit pa veliko talih starih atov pri vas, ki hodjo v Valdoltro in so še sposobni se zbasat v avto ... pa glih v tistih 12 minutah, kolkr si ti na cesti ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!