Skoči na vsebino

Cross 125ccm


kalan

Priporočene objave

Ne kupovat kitajskega sranja sm biv tud jst tko neumn :headbang: cena me je premamla ma so z njim sami problemi.

Rajš si privošči rabljeno Hondo

Ne kupovat kitajskega sranja sm biv tud jst tko neumn :headbang: cena me je premamla ma so z njim sami problemi.

Rajš si privošči rabljeno Hondo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej luX moj prjatu ma tako cross ze ene 7 let pa mu use še dela k pu maslu... pa sm si pol mislu pudobno kupt an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a to pa kao ni kitajc :headbang:

Vidim da ti ni pomoči, hočeš nekaj do 500€. Ma kupi kar hočeš, itak boš mel ti problem z njim ne jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

dober dan

zdj sm kupu yamaho cross yz 85 dvo taktno letnik 2006 pa me neki nujno zanima tm pri menjalni ročici mi ole vn teče al tm nekje okol. lepo bi prosu ce bi mi kdo kj povedal zakaj kaj je narobe, hvala za odgovore

lp :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan

zdj sm kupu yamaho cross yz 85 dvo taktno letnik 2006 pa me neki nujno zanima tm pri menjalni ročici mi ole vn teče al tm nekje okol. lepo bi prosu ce bi mi kdo kj povedal zakaj kaj je narobe, hvala za odgovore

lp :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Prestavno ročico vzami dol. Vzami izvijač, pajsni ven semering. potem greš novega kupit in ga daš nazaj noter pa nebi smelo več tečt ven. Nepozabi olja iz menjalnika ven spusti ali pa samo motor na desno stran položi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!