Skoči na vsebino

Kje so te skuterji?


Tomosaki

Priporočene objave

Sej je res, da se dosti vozim po cesti (tako s avtom kot skuterjem), ampak je tako, da določenih skuterjev vidim veliko, določenih pa skoraj nič. Zanima me, če ima kdo katerega od teh skuterjev ali pa ga je vsaj peljal in če lahko na kratko opiše, kako je (ne)zadovoljen z njim.

- Suzuki Katana (nova ali stara)

- Suzuki Zillion

- Yamaha Maxter 125

- Derbi Predator (LC)

- Malaguti F18

- Italjet Dragstar

- Aprilia Area 51

- Benelli 491

- Yamaha Jog RR (LC)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja soseda in polsestrična ma benelli 419 racing h2o cooled. kulpa je novga šou je 45. zdej je pa dala blokade ven pa leti 80 al pa še več. po števcu seveda. je pa stvar kr lepa in lepe barve (ona ma rdečga) pa zadek ma full lep k je tak zaobljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst- Derbi Atlantis LC

Kolega- Derbi manhaten

En kurac -istga k jst :snipersmile: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od teh sem vozu Derbi Predator, Aprilia Area 51 in Benelli 491! Nad nobenim posebno navdusen, med skuterji po mojem mnenju ima najboljso lego na cesti Aprilia SR (to sem vozil nekaj casa in edino z njo se je lepo nizko pobiralo ovinke, vsi drugi ali silijo pokonci ali pa zdrsujejo (nisem vozu se runnerce)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area 51 je u Celj kr neki...

Na Malagutiju F18 sm pa dones sedel. V motosalonu od Božič s.p. ;)

Vsi malagutiji pa zgledajo ful fancy. Sploh obliak motorja in števcev (digitalni)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima Italjet Dragsterja pa sem se že mal fural.

Po obliki je 1A, po obnašanju med vožnjo precej navaden (men se zdi, da ma še mau manjše gume kot ostali), ko pa ga hočeš tunirat, je pa konec...

Kolega ima sicer noter Polini 70 in dobro skoči zadeva, ampak je moral zamenajt že gred, kar je takoj strošek z menjavo prek 50'000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mazek26, kdo ma lep zadek; skuter al soseda? 8)

Drugač pa, Areo 51 je meu en tipo na moji bivši šoli, pa kolk sem slišal enkrat (nekdo mi je reku), je bil ful zadovoljen z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuter ma full lep zadek kr je tak zaoblen pa tut blatnik zadnji na full dobr tok ro hard enduro čist kratkega 5cm pa mal v notranjost potisnjenega sam se na tega še en blatniček pršravfa da je tablica osvetljena!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mazek26, kdo ma lep zadek; skuter al soseda? 8)

Drugač pa, Areo 51 je meu en tipo na moji bivši šoli, pa kolk sem slišal enkrat (nekdo mi je reku), je bil ful zadovoljen z njo.

Čuj, tolkrat ko pridem k tebi pa niti ene take sosede s super zadkom zraven tebe nisem vido :D Al je to kakšno novo sveže meso? Am....ok...govora je o skuterjih. Blatnike pa imajo res tako ženske kot skuterji. Kera povezava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima Italjet Dragsterja pa sem se že mal fural.

Po obliki je 1A, po obnašanju med vožnjo precej navaden (men se zdi, da ma še mau manjše gume kot ostali), ko pa ga hočeš tunirat, je pa konec...

Kolega ima sicer noter Polini 70 in dobro skoči zadeva, ampak je moral zamenajt že gred, kar je takoj strošek z menjavo prek 50'000 SIT.

Upam, da nebom koga ožalu, ki mu je dragstar pri srcu. Peljal ga sicer še nisem, ampak en poleg mene ga ima in nimam čisto dobrega občutka, da se tip upa nagnit v ovinek. Drugače pa ima Dunker prav. Italjet ima tako mala kolesca (11 in 12 palcev), da te je strah ko vidiš, kako vse skupaj stoji na veliki konstrukciji. Podobno kot šajtrga. Mogoče je pa dober. Bi ga blo treba enkrat sprobat. Ampak boknedaj ne razbit, ker drugače oni več rezervnih delov ne dobi. V kolkor pa jih si pa ti ob 300.000 sit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst- Derbi Atlantis LC

Kolega- Derbi manhaten

En kurac -istga k jst :snipersmile: :roll:

Ja, to je ful redka zadeva. In kako se pelje? Pa kako je z rezervnimi deli (v kolkor maš kakšne izkušnje od padcev)? Kakšna pa je končna pa pospešek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area 51 je u Celj kr neki...

Na Malagutiju F18 sm pa dones sedel. V motosalonu od Božič s.p. ;)

Vsi malagutiji pa zgledajo ful fancy. Sploh obliak motorja in števcev (digitalni)...

A ni dober no? :) Ful mi je všeč tale njegova vesoljska oblika pa tisti žmigavci, ki spominjajo na zadnji del Fiat Brave. Tut končna je baje preko 100km/h, kar je za 125ccm 4T skiro že kar lepa brzina. Pospeški so pa verjetno enaki kot pri Daelimu NS 125. Torej enaki mojim. To vem zato, ker sva z enim pri semaforju enkrat pospešla in sva nekak enako pospeševala. Kar solidno gre. Edino za rezervne dele nevem, kako je z njimi. Aja, si vidu mogoče kaka je cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je KYMCO SUPER 9?! Meni se osebno ful dopade, ko pa pogledaš spisek pa vidiš, da ga niti en v Sloveniji ne prodaja. Ve kdo, kaj se je zgodilo z njim? Baje je slovenske uvoznike strah, ker ima precej konkurenčno ceno ostalim LC skuterjem. Hvalabogu da jo ma. :roll:

gulsvart-sida.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst- Derbi Atlantis LC

Kolega- Derbi manhaten

En kurac -istga k jst :snipersmile: :roll:

Ja, to je ful redka zadeva. In kako se pelje? Pa kako je z rezervnimi deli (v kolkor maš kakšne izkušnje od padcev)? Kakšna pa je končna pa pospešek?

Prdajat so jih začel šele prjšen let. To so tekmovalni skuterji. Pele se uredu, sam je problem, k ma pretnko gumo pa si hit na robi. To z rezervnimi deli ne bi vedu. Končna ker uredu. Me ne prehti niti yamaha aerox niti gilera runner, pa mam odstranjeno sam blokado iz auspuha.Pospeški-do konca 23 s (90 km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je KYMCO SUPER 9?! Meni se osebno ful dopade, ko pa pogledaš spisek pa vidiš, da ga niti en v Sloveniji ne prodaja. Ve kdo, kaj se je zgodilo z njim? Baje je slovenske uvoznike strah, ker ima precej konkurenčno ceno ostalim LC skuterjem. Hvalabogu da jo ma. :roll:

gulsvart-sida.gif

Ta skuter je pa ful mojmu podoben, sam de mam jst mal več auspuh pa nimam šipce 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!