Skoči na vsebino

Gregor Golobič


MiCE

Priporočene objave

Tehnično gledano ni priznal, da je 'lagal', pač pa je rekel, da je naredil napako.

Lagal pa tudi ni.

Da nekoga dobiš na laži, moraš postaviti natančno vprašanje.

Tole, kar se zganja okoli tega, ko so novinarji postavili slaba vprašanja, pa je navaden linč ...

Novinarji kot novinarji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en razloži, prosim....

Tip je prijavil zadevo Kosu (kamor je po reglcih moral).

Kje je pa kak reglc, da morajo novinarji/mrhovinarji vse vedet?

Ali pa je pri nas že kaznivo, da jim ne strompetaš vsega takoj, ko bi oni radi dobli informacije?

P.S. Kolk od vas bi na njegovem mestu na taisto vprašanje novinarju zabrusil, da naj se briga za svoje zadeve, da on je svoje prijavil tja kamor je treba, drugim pa ni treba za vsak drek polagat računov?

Kaj pravi 1. amandma ameriške ustave!

Tvoje pisanje je čisto sprenevedanje

Samo in mimogrede, da v ostalo ne dregam: noben ga ni silil in prosil da laže, lahko bi bil tiho

aneda? (v bistvu ne, vendar o tem drugič)

.

Čist verjamem, da je Golobič pokončen, načelen in ve kaj bi rad in da ma tudi jajca. To verjemem od takrat ko sem ga poslušal in gledal na tv soočenju v predvolilni kampanji za državnozborske volitve. Takrat je izjavil, da bo nova oblast če bo izvoljena prekinila z tem da se kadruje po politični pripadnosti kot je to počela takratna Janševa vlada. In ko mu je nekdo serviral, da je sam svojčas v LDS in na vladi počel isto mirno odgovoril, da včasih so, zdaj pa ne bodo več.

In ljudje smo verjeli. :unsure:

Zdaj vem, da je vse kar je rekel res in da ne laže :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja teorija, da si je to sam naredil ... sej veš ... ko najstnice nekoč - na sekret žile prerezat pol pa vn iz sekreta v lokal "jaz te mam tak rada Simon, umrla bom ... " ... :-) Pol pa rešilec pa oživljanje, čez 14 dni pa spet :D

Aja, shit - čist sem zamešal - Janša je znan po takih mučeniških scenah ... :D

Prav maš Sim, bolj ko te berem bolj verjamme, da mu je JJ to smestil.

Pa JJ novinarji, ki so ga narobe spraševali on pa, ki v retoriki SPLJOH ni doma, jim je- bougi- nasedel.

če pa to ni res naj Žažo strela udari :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak zadeva se res izvede tudi na samo definicijo 'laži' ter na ugotavljanje, kje in ali sploh se je nekdo dejansko zlagal. Če ni lagal - vse drugo je politika. Se strinjaš?

Lagal ali prikrival resnico. Zavestno zamolčal ipd.

Greh ali/oz. neprimerno dejanje je bilo storjeno-dokazano, nekaj kar mu ruši verodostojnost in posledično vladi če bi ga zadržala.

Pahor ga mora zamenjati, SAMO če to ne bi bil ON bi bilo vse enostvno

To pa tisti, ki v SLO politiki vsaj abecedo obvlada VE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se, da mu je Kresalka ... no, za Janšo pa itak ne bi bilo čudno.

Skratka - 2009 bo politično zanimivo.

Če sem malo iskren si vseeno nisem mislil, da bo tej vladi TAKO fejst in tako HITRO škripalo.

Veliko več sem pričakoval.

(res pa, da sem od vseh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, no - kriv si je pa sam, kaj pa ma tisti delež, a ne :P.

Nihče pa tu še ni zastavil ključnega vprašanja, kako je lahko pri Kosu prijavil, da je 10,8-delež imel začetno vrednost 2500 evrov, firma pa take gnare obrača (baje TAKE cifre). ...

KOS je sramota za pravno državo in tisti, ki mu verjame je zelo naiven ali neveden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem malo iskren si vseeno nisem mislil, da bo tej vladi TAKO fejst in tako HITRO škripalo.

Veliko več sem pričakoval.

(res pa, da sem od vseh)

jest tut..dal sem jim leto in pol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, no - kriv si je pa sam, kaj pa ma tisti delež, a ne :P.

Nihče pa tu še ni zastavil ključnega vprašanja, kako je lahko pri Kosu prijavil, da je 10,8-delež imel začetno vrednost 2500 evrov, firma pa take gnare obrača (baje TAKE cifre). ...

evo rešitev..

svoj delež naj za 2.500€ proda meni, zraven zrihta en tajkunski kredit, pa obljubim vsem motosvetovcem da boste naslednje leto na slovenskem dirkališču drsal kolena :naughty:

pa nej ostane minister :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zate poštenje?

In kaj boš, če ugotoviš, da ne vidiš nobenega poštenega?

...

Jaz sprašujem. Da vidim kaj je za vas pošten politik :whistle:

(na vprašanje se ne odgovarja z vprašanjem... to je domena politikov) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zate poštenje?

In kaj boš, če ugotoviš, da ne vidiš nobenega poštenega?

...

Se strinjam. Politiku (v demokratičnih ureditvah, kot jih čislamo danes) očitati laž je podoben nonsens, kot vojaku očitati nošenje orožja. Ker njegova izvolitev ni odvisna od kvalitativnih kriterijev, ampak zgolj od sposobnosti prepričati večino, je laganje nujno in neizogibno.

Če Golobič odstopi, ga bo zamenjal - "sposobnejši" lažnivec. In seveda, če ne veš, da laže, pač ne boli. Čeprav laž obstaja. Filozofija, ki jo je do popolnosti izpilila RKC. Glede na uspešnost, imajo seveda cel kup plagiatorjev, ki se trudijo po svojih najboljših močeh.

Dokler so pravila (demokratične) igre takšna, kot so, so zgolj menjave igralcev samo strošek in kozmetičen popravek. Kar volivci nenazadnje vedno znova opažajo: volijo za spremembe, nakar kmalu ugotovijo, da je potem isto sranje (samo druga pakunga).

Ok, Golobič se je zlagal, to me niti ne gane, škoda, ki jo je povzročil s tem pa je kakšna? Če je ni, potim bi si veljalo prišparati strošek in pustiti človeka, da odsedi svoj mandat, ča škoda je, potem ga pa dejmo zamenjat z drugim lažnivcem, ki bo bolje lagal ali pa manj škode delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošten politik je tisti, ki se nikoli ni zlagal, ki pomaga starim mamkam čez cesto in nosi lep reklc in prečko na levo stran. Pa da ne pije alkohola, se ne qrba in da nima svoje firme še malo za postrani služit :naughty:

Kaj pa to, da ne dela z davkoplačevalskim denarjem razsipno, da si ne daje 15x večjo plačo od zajamčene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!